مغلوب ساختن پیشی جستن رزین $850 میلیارد بسته محرک بیش از Coronavirus

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نام روز سه شنبه به اقدام فوری برای سرعت $1 تریلیون دلار به اقتصاد از جمله ارسال 250 میلیارد دلار ارزش چک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها به عنوان دولت خود را آماده قدرتمند ترین ابزار برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس و تقریبا خاص رکود است.

فدرال رزرو در زمان نادر مرحله از رها کردن آن اعطای وام اضطراری قدرت و رئيس جمهور تهمت به نام در کنگره به سرعت تصویب جارو بسته محرک اقتصادی. آقای ترامپ اعزام خزانه خود وزیر به کاپیتول هیل شروع به چکش آن را به عنوان بخش های زیادی از اقتصاد تعطیل و شرکت ها شروع به تخمگذاری کردن کارگران.

با بازارهای تجربه سطوح از نوسانات دیده نمی شود پس از بحران مالی 2008 کاخ سفید متعهد به استفاده از هر سلاح در اختیار خود را برای مبارزه با بحران.

“ما می خواهیم به” آقای ترامپ گفت: در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید گفت که او دستور وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به معرفی اقدامات که بیشتر فراهم فوری حمایت اقتصادی از مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش تعطیلات او بوده است ترویج است.

در طول ناهار در کاپیتول هیل پس از مدت آقای Mnuchin بخش خصوصی گفت: سناتور جمهوریخواه که او پیش بینی مستقیم, پرداخت, پوشش دو هفته از پرداخت و بیرون رفتن تا پایان مارس با توجه به سه نفر آشنا با این بحث که توصیف آن در خواست نامش فاش نشود. چک های اضافی امکان پذیر خواهد بود اگر ملی اضطراری همچنان ادامه دارد, آقای Mnuchin گفت: این گروه است.

تن از ناهار گفتگو شوم. آقای Mnuchin هشدار داد darkly که بدون پرقدرت مداخله دولت نرخ بیکاری می تواند به افزایش نزدیک به 20 درصد از افراد آشنا با این جلسه که توضیح داده نظرات خود را در خواست نامش فاش نشود. یک سخنگوی وزارت خزانه داری گفت که آقای Mnuchin بود فقط با استفاده از یک مثال ریاضی و که او نمی بر این باورند که نرخ بیکاری را که بالا است.

امید برای قوی تر بسته محرک همراه با بیشتر اقدامات اضطراری از فدرال رزرو کمک بازارهای گزاف گویی برگشت در روز سه شنبه از بدترین روز در دهه. S&P 500 با افزایش حدود 6 درصد بازگشت از 12 درصد سقوط روز دوشنبه — خود شدیدترین افت از سال 1987.

با اضطراب بیش از این ویروس در حال افزایش در سراسر کشور, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او سعی کردم به بازی کردن ترس از فدرال در سراسر کشور قرنطینه و یا حدس و گمان است که وال استریت می تواند به تیره.

“ما کاملا معتقدیم در نگه داشتن بازار باز” آقای Mnuchin گفت. “آمریکایی ها باید بدانند که آنها دسترسی به پول خود را.”

در یکی دیگر از فوق العاده حرکت آقای Mnuchin گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به او دستور اجازه می دهد تا برای به تعویق مالیات بر درآمد پرداخت بهره و جریمه رایگان به مدت 90 روز. مردم می توانند تسلیم دلار تا 1 میلیون دلار و شرکت های بزرگ می تواند تاخیر تا 10 میلیون دلار بود.

وزیر خزانه داری گفت که به طور موقت تزریق 300 میلیارد دلار به اقتصاد ضربه گیر و ضربه از حقوق از دست رفته و مشتریان.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

تهاجمی سری از اقدامات آمد در یک روز زمانی که خیلی از کشور به نظر می رسید به توقف خرد با مناسک روزانه مانند رفت و آمد و ناهار خوری جایگزین hunkering کردن در خانه. مرگ و میر از این رمان coronavirus افزایش به 100 در ایالات متحده با 5,600 موارد تایید کرد و با اولین مورد گزارش شده در غرب ویرجینیا, این بیماری در حال حاضر در تمام 50 ایالت.

در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio به شهروندان هشدار داد آماده سازی برای امکان یک “پناهگاه در محل” سفارش در عرض 48 ساعت آینده. مقامات در ایالت کارولینای شمالی بیرونی بانک ها راه اندازی ایستگاه های بازرسی به نوبه خود به دور از بازدید کنندگان. ساحل گروه از بیش از 10 ممنوع شد در فلوریدا پس از عکس نشان داد که بسته بندی شده در ساحل خلیج فارس در سواحل این هفته در بهار ،

برای کمک به سهولت رشد سویه از ویروس در ایالات متحده سیستم پزشکی و رفاه اجتماعی گفت: آن را در دسترس 2,000 هواکش برای بیمارستان و یک شماره است که به احتمال زیاد سقوط دور از انتظار نیاز دارید.

اقدامات فوری است که تا زمانی که به تازگی شده اند غیر قابل تصور نیز در حال قرار دادن در محل در سراسر جهان است. در اتحادیه اروپا رهبران رای دادند در روز سه شنبه به نزدیک کردن حداقل 26 کشورهای نزدیک به تمام بازدید کنندگان از بقیه جهان برای حداقل 30 روز

پس از این جلسه در کاخ سفید با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را coronavirus نیروی کار آقای Mnuchin رفت و به کاپیتول هیل. او گفت: سناتور جمهوریخواه در هفته ناهار که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواست کنگره به دم در مورد $1 تریلیون دلار در محرک برای سرپا نگه داشتن اقتصاد است. در حالی که آقای ترامپ قبلا نشان داد که او می خواست مالیات بر حقوق و دستمزد به محور که تلاش آن مواجه شده دو حزبی مخالفان در کنگره و آقای Mnuchin گفت: زمان از جوهر بود.

“این یک وضعیت منحصر به فرد در این اقتصاد” گفت: پس از جلسه ای که او با آن مواجه پرسش از بیش از یک دوجین فرد آغاز شد. “ما با قرار دادن یک پیشنهاد روی میز است که تزریق یک تریلیون دلار به اقتصاد است.”

وزیر خزانه داری کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن جزئیات پیشنهاد خود را از جمله یک دلار رقم برای پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها است. اما او گفت: دولت با کنگره برای اطمینان حاصل شود که ترکیبی از وام های مستقیم چک و حمایت های دیگر برای کسب و کار و کارگران می تواند در جای خود قرار داده به سرعت.

“این است که تعداد زیادی” آقای Mnuchin به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل توصیف چک خواهد بود که تحویل به خانواده ها در سراسر کشور است. قبلا در کاخ سفید گفت: این پیشنهاد خواهد بود هدف قرار داده بنابراین آن را نمی خواهد به بالاترین بگیران, مانند کسانی که در ساخت 1 میلیون دلار یا بیشتر است.

دولت شده است مذاکره با قانونگذاران در مجلس نمایندگان و سنا بیش از جدول و محتویات یک بسته محرک. جمهوری خواهان شده بود و تمایلی به در آغوش باریک بسته امداد خانه گذشت شنبه اولیه که شامل مرخصی با حقوق بیمه بیکاری, بیمه رایگان coronavirus تست و اضافی مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی کمک که آقای Mnuchin و سخنران نانسی پلوسی باید مشخص به عنوان اولین گام برای ارائه کمک جلوتر از گسترده تر طرح محرک برای ایجاد ثبات در اقتصاد است.

اما در روز سه شنبه به عنوان اضطراب نصب شده بر چه مدت کنگره قادر خواهد بود به ماندن در جلسه در میان بحران سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت گفت: سنا خواهد در واقع سعی کنید به تصویب مجلس لایحه اول و سپس حرکت بر روی یکی دیگر از بسته اقتصادی “بسیار بزرگتر نسبت است.”

اصرار معمولا مشورتی اتاق به حرکت در “پیچ و تاب سرعت برای سنا” آقای مک کانل گفت که او تا به حال doled بلانت مشاوره به همکاران ناراضی به خانه منتقل اندازه گیری: “وکیل من به آنها این است که تهوع و رای آن به هر حال.”

“آنچه که من می توانم به شما بگویم این است که ما در حال خروج از شهر تا زمانی که ما ساخته شده و تصویب لایحه دیگری” آقای مک کانل گفت.

در میان طرح های پیشنهادی مورد بحث بود که یک شرکت هواپیمایی کمک بسته بودن گروگان سناتور ریچارد C., Shelby, آلاباما, جان Thune از داکوتای جنوبی و راجر ترکه یا چوب کوتاه از می سی سی پی, با توجه به یک جمهوری خواه مجلس سنا دستیار غیر مجاز به افشای جزئیات بحث های عمومی. سناتور چارلز E. Grassley آیوا دارایی رئیس کمیته است منجر به یک نیروی کار در مورد چگونه به بهترین حمایت از افراد و کسب و کار.

کاخ سفید را ناگهانی تغییر را در آغوش پرداخت های مستقیم به افراد بود و روشن در واکنش به احساسات در سنای آمریکا که در آن جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان شتافت به پیشنهاد یک حرکت و نشان داده اند کمی شور و شوق برای مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات که قبلا محور آقای تهمت محرک پیشنهاد.

آقای Thune دوم-رتبه بندی سنا از حزب جمهوری خواه گفت: کنفرانس بود تا حد زیادی به حمایت از این حرکت.

“ما باید سطح بالایی از علاقه ای که ایده” او گفت:. “شما نمی خواهید برای پیدا کردن اجماع اتفاق آرا در هر یک از این ایده ها اما من می خواهم بگویم که ایده خیلی بیشتر رزونانس با اعضای ما از یک حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد.”

آقای ترامپ گفت: کمک های اضافی می تواند در فروشگاه برای بوئینگ به شرکت هواپیمایی است که در حال حاضر مواجه با مشکل جدی پس از پایه آن 737 Max هواپیما در میان مشکلات فنی که منجر به سقوط.

گسترده محدودیت های مسافرتی در حال گرفتن گلوگاه صنایع و انتظار می رود که عمده کشیدن بر رشد اقتصادی جهانی. اقتصاددانان در اقتصاد سرمایه پیش بینی کرد که گردشگری در سراسر جهان می تواند رها کردن 50 درصد بیش از شش هفته کاهش هفت دهم در صد نقطه از جهان را سالانه تولید ناخالص داخلی.

کاخ سفید پیشنهاد پدید آمده میان رشد حس فوریت در میان قانونگذاران به گام با اقدامات تهاجمی به stanch اقتصادی درد و نصب نگران است که کنگره در حال اجرا خارج از زمان برای انجام این کار.

با مقامات بهداشت عمومی مشاوره قابل توجهی اقدامات به سرعت گسترش coronavirus و ایالات و شهرستانها سفارش بسته شدن کسب و کار محدودیت در سفر و محدودیت های دیگر در جنبش آن است که روشن نیست چه مدت قانونگذاران را می توانید در ادامه گردهمایی در واشنگتن است.

در حالی که آقای تهمت پیشنهاد مالیات بر حقوق و دستمزد قطع کشیده بودند مخالفت از اعضای هر دو طرف یک گروه کر در حال رشد از جمهوری خواهان و دموکرات ها آغاز شده بود خواستار به جای پرداخت پول نقد به آمریکایی ها است. سناتور میت رامنی جمهوری خواه از یوتا گفت: در این هفته که هر فرد بالغ آمریکایی باید دریافت $1,000 بررسی از دولت است.

یک گروه از سناتورهای دموکرات به رهبری توسط مایکل بنت کلرادو, Cory Booker از نیوجرسی و Sherrod قهوه ای از اوهایو — پیشنهاد ارسال آنجا که $4,500 به تقریبا هر فرد بالغ و کودک در ایالات متحده در این سال به عنوان بخشی از یک پایدار درآمد دولت-حمایت از برنامه برای مقابله با رکود اقتصادی. سناتور چاک شومر از نیویورک دموکراتیک رهبر مشترک پاورپوینت ارائه طرح های پیشنهادی خود را با انجمن در مورد چگونه به صرف حداقل 750 میلیارد دلار برای مقابله با بیماری همه گیر.

این ایده از یک حقوق و دستمزد کاهش مالیات بحث برانگیز باقی می ماند اما از آن است که به طور کامل از روی میز. آقای ترامپ اذعان کرد که این می تواند زمان را به قطره ای از طریق اقتصاد و که بیشتر تسکین فوری لازم بود. او پیشنهاد کرد که بیشتر از متوسط حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد هنوز هم می تواند بخشی از آینده بسته محرک.

اقتصاددانان در هر دو طرف راهرو را تحت فشار قانونگذاران برای اتخاذ مستقیم پرداخت بیش از حقوق و دستمزد کاهش مالیات زیرا آنها تقویت اقتصاد به سرعت بیشتر و بهتر کمک به کارگران که از دست دادن شغل خود و یا باید خود را ساعت قطع به عنوان فعالیت های اقتصادی قرارداد اجتماعی-فاصله اقدامات به منظور کاهش سرعت گسترش ویروس.

محافظه کار و طرفداران آن طرح باید شامل N. Gregory Mankiw از دانشگاه هاروارد و مشاور سابق رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و Michael R. فشار آمریکا سازمانی موسسه. لیبرال طرفداران شامل جیسون فورمن مشاور سابق باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا و کلودیا Sahm از واشنگتن مرکز رشد عادلانه.

“اقتصادی, حوادث, بهداشت, حوادث, باید آتش روشن زیر سیاستگذاران” خانم Sahm گفت. “این است که سیاست ما نیاز به. ما باید به حال آن سه هفته پیش اما آن را خوب به آن را ببینید در حال حرکت است.”

سنا هنوز به عمل در اندازه گیری به تصویب مجلس هفته گذشته بود که محصول از مذاکرات میان حزب دموکرات و آقای Mnuchin. سناتور رند پال جمهوری خواه از کنتاکی است فشار برای رای در اصلاحیه که برای پرداخت هزینه های جدید در بخش های پایان دادن به دخالت نظامی آمریکا در افغانستان, به گفته یک سخنگوی.

خانه نیز قابل ملاحظه ای مدرج به دامنه پرداخت می شود ترک مفاد روز دوشنبه به عنوان بخشی از یک توافق بسته ای که گذشت بی سر و صدا بدون رای رسمی در اتاق.

کارگران تحت تاثیر این بیماری همه گیر — چرا که آنها بیمار قرنطینه مراقبت از یک عضو خانواده و یا عدم مراقبت از کودک با مدارس بسته خواهد هنوز هم دو هفته مرخصی استعلاجی. اما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و یا پاسخ اضطراری می تواند حذف شود با این کار ، و هر ترک اضافی ارائه شده خواهد بود محدود به کارگران با کودکانی که مدارس و یا مراقبت از کودک بسته شده اند.

اصلی قانون ارائه شده 10 هفته دیگر پرداخت می شود ترک در دو سوم پرداخت برای همه کارگران تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

خانم پلوسی که صحبت با آقای Mnuchin روز سهشنبه برای بحث در مورد سوم coronavirus بسته گفت که او و lieutenants برنامه ریزی برای بازگشت به این موضوع گفت: در بیانیه ای که انجمن “کار برای پیشبرد مراحل اضافی برای گسترش اورژانس ترک دستور.”

در یک نامه به او دموکراتیک همکاران خانم پلوسی گفت: او ادامه داد: “تاکید بر نیاز به درمان به توسعه به زودی” در مکالمات روز سه شنبه که شامل جداگانه بحث با جروم H. پاول فدرال رزرو صندلی; مدیران شرکت هواپیمایی; و ریچارد Trumka سر از A. F. L.-C. I. O.

کاخ سفید و وزارت خزانه داری نیز با توجه به آرایه ای از طرح های دیگر برای کمک به افراد کوچک و متوسط کسب و کار است که در مواجهه با مشکلات جریان نقدی. یکی از این ایده ها با توجه به افراد آشنا با این بحث خواهد آن را آسان تر برای کسب و کار به بازسازی بدهی. ایده های دیگر تحت بررسی شامل ارائه کمک های مالی بیشتر به بیمارستان ها و اقدامات از قبیل وام تمرینات برای کمک به مالکان جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی.

جیم Tankersley کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im