مغلوب ساختن پیشی جستن به تشریح طرح صلح خاورمیانه که به شدت به نفع اسرائیل

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت پرده برداری خود را مدتها در انتظار صلح خاورمیانه طرح با شکوفا در روز سه شنبه ترسیم یک پیشنهاد که به اسرائیل بیشتر از آنچه در آن است به دنبال بیش از چند دهه از جنگ در حالی که ایجاد آنچه که او به نام یک دولت فلسطینی با حاکمیت محدود.

آقای ترامپ طرح را تضمین کند که اسرائیل کنترل یک واحد بیت المقدس به عنوان پایتخت آن و نیاز نیست آن را به ریشه کن کردن هر یک از شهرک های یهودی نشین در کرانه غربی که موجب خشم فلسطینی و بیگانه بسیار از جهان خارج است. او وعده داده شده به ارائه 50 میلیارد دلار در سرمایه گذاری بین المللی برای ساخت جدید فلسطینی نهاد و باز کردن سفارت در دولت جدید خود را.

“چشم انداز من ارائه یک برنده فرصت برای هر دو طرف واقع بینانه حل دو دولت که برطرف خطر فلسطینی به اسرائیل و امنیت” رئیس جمهور در کاخ سفید مراسم که نشان داد یک طرفه امور به او flanked توسط بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل اما بدون همتای از رهبری فلسطینی است که در این شرایط صحبت کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

آقای ترامپ اصرار داشت طرح خود را خوب خواهد بود برای فلسطینی ها و در سخنرانی خود رسیده به محمود عباس رییس حکومت خودگردان فلسطینی دعوت از او برای پیوستن به مذاکرات برای پیشبرد پیشنهاد. “رئیس جمهور عباس,” او گفت:, “من می خواهم شما بدانید که اگر شما انتخاب می کنید به مسیر صلح و آمریکا و بسیاری از کشورهای دیگر ما وجود خواهد داشت ما وجود دارد خواهد بود برای کمک به شما در بسیاری از راه های مختلف.”

این رویداد در شرق کاخ سفید تا به حال کابوکی-تئاتر با کیفیت به آن به عنوان رئیس جمهور به پایان رسید سال از تعلیق بیش از یک شدت تبلیغ طرح صلح بود که به طور گسترده ای در نظر گرفته مرده در هنگام ورود. به جای جدی طرح برای صلح تحلیلگران آن را به نام یک سند سیاسی توسط رئیس جمهور در وسط یک استیضاح آزمایشی مشغول به کار در پشت سر هم با یک نخست وزیر تحت جنایی کیفرخواست و مورد به صورت سوم انتخابات در طول یک سال.

نزدیک به سه سال در ساخت و نظارت آقای تهمت son-in-law, Jared Kushner, طرح, آخرین متعدد آمریکا تلاش برای حل و فصل 70-plus-سال درگیری بین اسرائیل و فلسطینی ها. اما مشخص شده به نوبه خود تیز در آمریکا رویکرد حذف دهه از آمریکا برای حمایت از تنها متواضع تنظیمات اسرائیل به مرزهای کشیده شده در یک سال 1967 آتش بس و اپیدمیولوژیک دیرین هدف از اعطای فلسطینی ها کامل دولت است.

پیشنهاد تصور جدید اسرائیل است که برش دور به غرب بانک و حداقل در کوتاه مدت تماس برای آنچه که آقای نتانیاهو به عنوان یک فلسطینی “دولت منهای” فاقد یک ارتش یا نیروی هوایی. کاخ سفید آن را به نام “یک غیرنظامی فلسطین” اسرائیل و حفظ امنیت در غرب رود اردن اگر چه در طول زمان فلسطینی ها را عهده دار امنیت بیشتر مسئولیت.

آقای ترامپ گفت: این اولین بار است که اسرائیل مجاز به انتشار چنین مفهومی نقشه نشان دادن ارضی به خطر انداخته آن را. او گفت: “بیش از دو برابر فلسطین” در حالی که اطمینان حاصل کرد که “هیچ فلسطینی یا اسرائیلی ها خواهد بود کنده شده از خانه های خود.” کاخ سفید گفت: در یک برگه که اسرائیل موافقت کرده بود به “چهار سال زمین یخ” به حفظ و زنده ماندن یک دولت فلسطینی.

آقای نتانیاهو با استقبال از طرح توصیف آن به عنوان “یک مسیر واقع بینانه به یک صلح پایدار” است که “اعتصاب تعادل مناسب در جایی که دیگران شکست خورده اند.” تماس با آقای ترامپ بهترین دوست اسرائیل است و تا به حال در کاخ سفید آقای نتانیاهو افزود: “این یک طرح بزرگ برای اسرائیل است. این یک طرح بزرگ برای صلح است.”

جدید فلسطین را یک سرمایه به نام “القدس” که شامل برخی از بیرونی بخشهایی از شرق اورشلیم ، این طرح حفظ وضع موجود در آلاینده ترکیب است که یهودیان تماس کوه معبد و مسلمانان تماس نجیب پناهگاه و یا Al Aqsa است که نام یکی از دو بخش اصلی اسلامی عالیات وجود دارد. این مکان مقدس ترین مکان در یهودیت و سوم-مقدس ترین مکان در دین اسلام و سایت های متعدد درگیری در طول سال. مسلمانان ادامه خواهد داد به مجاز به بازدید از ورود به مسجد الاقصی….

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح وعده 50 میلیارد دلار طرح اقتصادی جدید دولت فلسطینی که کاخ سفید ادعا کرد که ایجاد 1 میلیون شغل جدید بیش از 10 سال دو برابر اندازه اقتصاد فلسطینی ها کاهش فقر به نصف و کاهش نرخ بیکاری به زیر 10 درصد است.

با درخواست فلسطینی ها به مراتب بیشتر ارضی امتیازات از گذشته پیشنهادات هر چند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن طرح ارائه شده آمریکا مجوز و پروانه از پشتیبانی به دهه تهاجمی اسرائیل شهرک سازی در مناطق فلسطینی از کشف و ضبط دو جنگ بین اسرائیل و کشورهای عربی. و آن را با ارسال یک گریم پیام به فلسطینی ها است که آنها از دست رفته شانس خود را برای برنده شدن در این “راه حل دو کشور” آنها به دنبال — به عنوان حداقل تا زمانی که آقای ترامپ رئيس جمهور است.

آقای کوشنر و یک دایره کوچک از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات تصمیم به دنبال سنتی راه مبادله مذاکرات بین دو طرف است که می تواند منجر به یک پیشنهاد مشترک اما به دست یکی از واشنگتن است. سلام-روند جانبازان می گویند که در گذشته اتفاق افتاده تحت ریاست جمهوری رونالد ریگان در سال 1982.

کار سری آقای کوشنر و تیم خود را — که شامل سفیر آمریکا به اسرائیل, David M. فریدمن یک حامی قوی از اسرائیل حل و فصل ساخت و ساز — مشورت نزدیک با آقای نتانیاهو دولت است. اما تماس خود را با مقامات فلسطینی به پایان رسید پس از آقای ترامپ منتقل سفارت ایالات متحده در اورشلیم از تل آویو در ماه دسامبر 2017.

به جای دادگاه فلسطینی ها پس از آن تهمت و دولت تنها با افزایش فشار بر روی آنها قطع آمریکا بودجه برای مناطق فلسطینی و سازندگان: هیئت فلسطینی دفتر دیپلماتیک در واشنگتن است.

که نقش برآب اولیه امید فلسطینی که بر این باور بودند که آقای تهمت نامتعارف رویکرد سیاست خارجی و عشق خود را برای بزرگ ایران می تواند منجر به فشار اسرائیل به مدرک آنها احساس قبلی رئیس جمهور آمریکا نشده بود.

در این مدت نزدیک به 80 صفحه طرح است که به احتمال زیاد به هم بزنید تا اسرائیل و سیاست آمریکا. آقای ترامپ است که مطمئن شوید که به استناد این طرح را طرفدار اسرائیل کج در سال 2020 مبارزات انتخاباتی برای جلب حمایت محافظه کار یهودی آمریکایی در فلوریدا و دیگر کلید متحده همراه با مسیحیان انجیلی که برخی از قوی ترین حامیان و حمایت از اسرائیل گسترش در سرزمین مقدس.

در حالی که فلسطینی ها تقریبا قطعی به رد طرح تهمت متحدان می گویند که آنها خواهد شد و از نزدیک به تماشای دیگر دولتهای عربی با آنها آقای ناروا ایجاد کرده است روابط نزدیک و چه کسی باید ذوب روابط با اسرائیل به ببینید که آیا آنها ممکن است به طرح هر گونه سیاسی را پوشش میدهد.

صحبت کردن در تل آویو روز دوشنبه نیکی هیلی آقای تهمت سابق سازمان ملل متحد سفیر پیشنهاد کرد که از جمله عرب حمایت می تواند فلسطینی ها به جدول. “اگر کشورهای عربی پاسخ مثبت به این طرح و یا حتی اگر آنها را اجرا کنید به طرف فلسطینی است که برای رفتن به یک کلان گفتن درس به فلسطینی ها است که آنها ممکن است حمایت آنها تا به حال قبل از,” او گفت:.

مایکل کراولی و پیتر بیکر گزارش از واشنگتن و David M. Halbfinger گزارش از اورشلیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>