مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات ناوگان icebreakers و جدید پایگاه در فشار برای قطبی منابعدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور ساخت یک ناوگان از icebreakers و بازها به دنبال منافع آمریکا در قطب شمال و قطب جنوب تا پایان این دهه در یک سیگنال است که دولت او در حال رفتن به گرفتن یک رویکرد تهاجمی تر به مسابقه با روسیه و چین برای قطبی منابع است.

مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور تفاهم نامه “حفاظت ما منافع ملی در قطب شمال و قطب جنوب مناطق” که خواستار دولت به آمده تا با یک طرح ظرف مدت 60 روز است که شامل حداقل سه سنگین icebreakers ساخته شده توسط 2029 و توصیه هایی برای مکان برای ساخت دو پایگاه پشتیبانی در ایالات متحده و دو در خاک های خارجی.

این یادداشت تفاهم به نظر می رسد طراحی شده برای گسترش و تزریق اضافی ضرورت به یک دیرینه US Coast Guard برنامه ای برای ساخت سه سنگین و متوسط سه icebreakers. این نشان می دهد که نگاه ما به ترتیبات اجاره در حالی که ناوگان جدید است که ساخته شده است.

“این به نظر می رسد یکی دیگر از سریع مطالعه به تایید یا شاید گسترش آنچه که ما نیاز دارد” گفت: هدر کانلی معاون ارشد رئیس جمهور برای اروپا و اوراسیا و قطب شمال در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. “دوباره, چگونه به پرداخت هزینه برای آن است که یکی دیگر از سوال است که نیاز به پاسخ داده شود یک روز دیگر.”

ما در حال حاضر فقط یکی از سنگین کشتی یخ شکن های پیری ستاره قطبی و یکی متوسط. روسیه در حال حاضر دارای 40 شکن در مجموع فنلاند هفت و کانادا و سوئد باید هر شش.

به عنوان دریای یخ در حال ذوب شدن چین نیز تخمگذار ادعا می کنند به قطب شمال منابع اگر چه آن را ندارد یک خط ساحلی قطب شمال با بودجه های مختلف پروژه های زیربنایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن تفاهم نامه گفت: جدید کشتی یخشکن ناوگان می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای “طیف گسترده ای از ملی و امنیت اقتصادی ماموریت (از جمله تسهیل منابع اکتشاف و بهره برداری و زیراب کابل گذاری و تعمیر و نگهداری)”.

ما مطالعه بررسی پتانسیل هسته ای-مجهز به یخ شکن و “دفاعی و تسلیحات کافی برای دفاع در برابر تهدیدات نزدیکی نظیر رقبا”.

گارد ساحلی آمریکا فرمانده گفته است که آنها ممکن است نیاز به سطح به هوا موشک برای دفاع از خاک ایالات متحده در برابر روسیه و چین است.

“آن نیز جدید است که ما به دنبال دو ما داخلی بازها (یکی باید در آلاسکا من فرض) و بین المللی پایگاه احتمالا یکی در جنوب و یکی در شمال” کانلی گفت. “مجموعه ای در برابر پس زمینه از ترس است که ما خروج نیروها از اروپا و آمریکا برای تامین بودجه مورد نیاز برای پایگاه پشتیبانی این ممکن است بیش از حد آسان از فروش در حال حاضر به متحدان ما.”

هدف از قطبی بررسی امنیت نیز به معنای “شامل توانایی برای ارائه مداوم ایالات متحده با حضور در قطب جنوب منطقه” و اضافه کرد که حضور چنین خواهد بود “مطابق با پیمان قطب جنوب سیستم” که مستلزم آن است که منطقه “تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد صلح آمیز تنها”.

تشدید رقابت بیش از مسیرهای دریایی و منابع معدنی در قطب شمال خود را در نتیجه از آب و هوا اورژانس باعث شده زنگ هشدار بیش از آن اثرات زیست محیطی.

“حتی در طول یک بیماری همه گیر در سراسر کشور و تظاهرات علیه خشونت و تهمت و دولت است که هنوز هم پیدا کردن راه های جدید برای بهره برداری از بحران آب و هوا. او واقعا بدترین رئیس جمهور برای سیاره ما تا به حال” شارلی کری, یک پژوهشگر ارشد برای Greenpeace USA, گفت:.

“بنابراین بسیاری از راه های ما دلار های مالیاتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از قطب شمال جوامع است. کمک کردن صنعت نفت و نظامی با یک ناوگان جدید از icebreakers است که قطعا در فهرست.”

قطبی کارشناسان نظامی نیز تردید بیش از ضرورت “icebreaker شکاف” با روسیه است.

“Icebreakers – حتی اگر مسلح – آیا واقعا رسیدگی به برخی از شایع ترین چالش های ذکر شده که چین و روسیه در برخواهد داشت ممکن است برای ایالات متحده در قطب شمال” پل Avey استادیار برای علوم سیاسی در دانشگاه ویرجینیا تک, استدلال. “این است که می گویند icebreakers می توانید بازی هیچ نقشی در رقابت است. اما در باریک دفاع از نظر من فکر می کنم که بهترین راه برای مقابله با چین و روسیه در قطب شمال و قطب جنوب – است به تمرکز بر روی مسائل در اروپای شرقی و غربی اقیانوس آرام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>