مغلوب ساختن پیشی جستن در سنگ محکومیت: “من دوست دارم برای دیدن راجر تبرئه’

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه وزن در صدور حکم دیرین خود را دوست و متحد راجر سنگ به 40 ماه را در زندان فدرال برای دروغ گفتن به کنگره انسداد و شاهد دستکاری.

صحبت در لاس وگاس مراسم فارغ التحصیلی در شهرستان Metropolitan Police Department ستاد برای مجرمین سابق دو روز پس از صدور 11 عفو و commutations تهمت گفت: او زیر سنگ مورد “بسیار نزدیک” و این که “من دوست دارم برای دیدن راجر تبرئه.”

“من می خواهم برای دیدن این بازی به کمال خود چون راجر یک فرصت بسیار خوب از exoneration در نظر من” گفت.

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در لاس وگاس در روز پنج شنبه. (AP Photo/اوان Vucci)

سنگ حکم زندان ناشی از سابق مشاور ویژه رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016 که مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور معمول به تصویر کشیده شده به عنوان یک “شکار ساحره.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که سنگ بود “هرگز درگیر” در مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری.

“راجر قطعا یک شخصیت” رئیس جمهور mused. “همه نوع می داند راجر. او یک مرد هوشمند. او کمی متفاوت است. اما کسانی هستند که گاهی اوقات جالب ترین. اما او یک فرد خوب است. خانواده اش فوق العاده است.”

راجر سنگ می رسد خود را برای صدور حکم در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن در روز پنج شنبه. (AP Photo/مانوئل Balce Ceneta)

رئیس جمهور سپس در ادامه به حمله forewoman از داوران به عنوان “ضد مغلوب ساختن پیشی جستن فعال.”

“او تا به حال وحشتناک حساب رسانه های اجتماعی,” او اعلام کرد. “چیزهایی که او گفت: حساب شد و باور نکردنی است.”

سنگ دفاعی تیم است که می تواند نقل مکان کرد به اخراج هر داور تصمیم گرفتند به انجام این کار, اما تهمت تقبیح آنچه که او به عنوان یک محاکمه ناعادلانه.

“این شده است یک روند شفاف” رئیس جمهور اضافه شده است.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به نام DOJ اولیه توصیه شده توسط دادستان که سنگ دریافت حداقل هفت سال در زندان “سقط جنین از عدالت است.”

دادستان کل ویلیام Barr پس از آن تجدید نظر شده است که توصیه منجر به گسترده انتقاد که رئیس جمهور تا به حال دخالت در این مورد. هر چهار نفر از سرب دادستان استعفا از رسیدگی در اعتراض.

اما در مصاحبه با شبکه خبری ABC که پخش شده در هفته گذشته بر ارائه نادر توبیخ رئیس جمهور گفت: چنین توییتهایی ساخته شده کار خود را “غیر ممکن” و یک درخواست.

“من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” بر گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده هشدار مقایسه سنگ جنایات به اتهامات بی مناسبتی در برابر سابق FBI مدیر James Comey, ex-FBI معاون مدیر اندرو McCabe و هیلاری کلینتون در یک توییت منتشر شده در سنگ را محکوم شدند.

در اعلام سنگ را از جمله ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه امی برمن جکسون انداخت سایه در مغلوب ساختن پیشی جستن بدون ذکر نام او.

“وجود دارد هیچ چیز ناعادلانه ساختگی یا ننگین در مورد تحقیقات یا محاکمه,” او گفت:, و اضافه کرد که این نظرات از کسی که با یک “دیرینه” رابطه با سنگ شدند “کاملا نامناسب است.”

پس از قضاوت دست او جمله سنگ سخنگوی Kristin Davis به نام تهمت به موضوع عفو به دوست خود.

“این آبشار در رئیس جمهور تهمت به استفاده از قدرت عفو به عنوان نهایی به معنی کنترل و توازن به حق این اشتباه وحشتناک,” دیویس گفت:.

روز چهارشنبه رئیس جمهور با رد این پیشنهاد که او دخالت در سنگ ماده اما ادعا کرد که او تا به حال حق به انجام این کار.

“من در واقع من حدس می زنم ارشد مامور اجرای قانون کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من می تواند درگیر شود اگر من می خواستم.”

او همچنین پرسید که آیا او در نظر گرفته عفو سنگ پس از صدور عفو یا رفت و آمد این جملات از 11 نفر از جمله برخی بودند که با حمایت سرمایه داران از انتخاب مجدد مبارزه است.

“من حتی فکر کردن در مورد که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

_______

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • حکم قاضی تهمت مشاور راجر سنگ به 40 ماه زندان

  • دموکراتیک رقبای کوبیدن بلومبرگ در شروع بحث نوادا

  • بلومبرگ تصادفا در حالی که توضیح ‘توقف و frisk’ سیاست

  • فشرده توسط Warren, عصر ایران حاضر به آزادی زنان از NDAs

  • مغلوب ساختن پیشی جستن خود را اعلام ‘رئیس افسر اجرای قانون’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im