مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات اسراف ستایش بر رئیس جمهور coronavirus پاسخ

تقریبا هر روز برای هفته گذشته و در نیم کاخ سفید برگزار شد یک جلسه توجیهی در coronavirus و این پیام است که پدیدار از آنها روشن است: هر آنچه اتفاق می افتد در جهان خارج به عنوان آنجا که دولت نگران است, رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام یک کار فوق العاده ای.

متن این جلسات نشان می دهد مقامات دولت ظاهر می شود برای شرکت در یک رقابت به پرداخت بیشتر fulsome ادای احترام به “رهبری” “چشم انداز” و “اقدامات قوی” از رئیس جمهور. جای تعجب معاون رئیس جمهور مایک پنس که تجربه در ستایش تهمت باید او را یک شانس-در مورد علاقه به نظر می رسد در حرارت مرده با بهداشت و خدمات انسانی وزیر الکساندر آذر.

تن راه اندازی شد در این جلسه در فوریه. 26 در آن پنس معرفی شد به عنوان رئیس coronavirus نیروی کار و در زمان درد به ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن برای به رسمیت شناختن است که این وضعیت در واقع اضطراری: “این تیم شده است در مسیر خود آقای رئیس جمهور جلسه هر روز پس از آن تاسیس شد.” در هر حضور عمومی پس از پنس شده است متفکرين به نسبت هر عمل گرفته شده توسط نیروی کار به مغلوب ساختن پیشی جستن “جهت” یا “رهبری” از جمله فروع به عنوان تجدید نظر فدرال بازرسی پروتکل برای خانه های سالمندان.

سپس آذر در هیئت مدیره در طول Feb. 26 جلسه با این encomium:

“با تشکر از شما آقای رئیس جمهور برای جمع آوری خود را از کارشناسان بهداشت عمومی امروز در اینجا و برای خود رهبری قوی در نگه داشتن امریکا امن است. از آنجا که این کار سخت و رئیس جمهور, رهبری, فوری خطر برای آمریکا بوده است و همچنان پایین است.

“رئيس جمهور در اوایل و اقدامات قاطع از جمله محدودیت های مسافرتی را موفق به خرید ما فوق العاده ارزشمند زمان. … رئیس جمهور اقدامات صورت گرفته با حمایت قوی خود را از مشاوران علمی ثابت کرده اند که مناسب عاقلانه و خوبی کالیبره شده به این وضعیت است.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس در اخیر جلسه توجیهی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus پاسخ. (درو Angerer/گتی ایماژ)

در یکی دیگر از جلسه در مارس 3 آذر تصرف افتخار اعلام کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن فصلنامه چک که او به طور منظم تبدیل به ارزش علل درون دولت اهدا شده بود “به دفتر معاون وزیر بهداشت در HHS به صندوق coronavirus آمادگی و پاسخ فعالیت است.”

معاون رئیس جمهور volleyed برگشت روز بعد در یک جلسه با مدیران شرکت هواپیمایی به عنوان یک رونوشت از این نشست را نشان می دهد:

پنس: شما می دانید که آقای رئیس جمهور به شما گفت از اوایل که ما به یک کل-از-دولت رویکرد است. اما حقیقت این است که همانگونه که همه این رهبران صنعت آن را واقعا یک کل-از-امریکا رویکرد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن: راست.

پنس: و مردم آمریکا شایسته را به می دانم که به گفته همه کارشناسان ما این خطر را برای آمریکا به طور متوسط از ابتلا به کروناویروس پایین باقی مانده است. و این است که تا حد زیادی با توجه به تصمیم خود آقای رئیس جمهور به حالت تعلیق در تمام سفر از چین به ایالات متحده و به قرنطینه همه آمریکایی ها که در حال بازگشت. … ما سپاسگزار است که آقای رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن البته شناخته شده برای علاقه خود را از ستایش از هر منبع, مهم نیست که چگونه آشکارا خود علاقه مند و یا مانور: از خود دولت و اعضای حزب خود در کنگره; از دوستانه منابع رسانه ای و حتی کسانی که او فکر می کند در حال خصمانه زمانی که آنها می گویند چیزی او را دوست دارد; از دیکتاتور کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد که فرستاده او را به “حرف” و از ولادیمیر پوتین که ارزانی یکی از تهمت های مورد علاقه تمجید: “او به من به نام یک نابغه باشه؟” (که ترجمه پوتین نظر مورد مناقشه است.)

و البته هیچ کس نمی تواند ستایش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شور و شوق زیادی به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “من می خواهم این مسائل من واقعا آن را,” او گفت: در حالی که تور مراکز کنترل بیماری. “هر یک از این پزشکان گفت: چگونه شما می دانم که خیلی در مورد این ؟ شاید من یک توانایی طبیعی. شاید من باید انجام داده اند که به جای در حال اجرا برای رئيس جمهور.”

یکی سازگار موضوع در سخنان خود در coronavirus شده است پیش بینی خود را و شجاعت در توقف سفر به ایالات متحده از چین در مراحل اولیه وقوع.

“من مسئولیت بزرگ — من فکر می کنم بزرگترین تصمیم ما ساخته شده بود خیلی زود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Feb. 29. “و این بود که تصمیم گیری ساخته شده در برابر تعداد زیادی از مردم که فکر می کنیم نباید انجام دهد. به همین دلیل ما در 22 به جای تعداد بسیار بالاتر است. آن شده اند که تعداد بسیار بالاتر است. که یک تصمیم بزرگ. این یک تصمیم گیری سخت به دلیل آن را به حال هرگز قبل از انجام شده است به هر حال. منظورم این است که حتی در اوایل و یا اواخر. آن را به حال هرگز یک تصمیم است که می خواهم. به طوری که بزرگ بود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و تقابل این “تصمیم بزرگ” با واکنش دولت اوباما به شیوع بیماری ابولا در سال 2014 که او را محکوم کرد در آن زمان به عنوان قرار دادن کل کشور در خطر است.

تنها دو نفر از ابولا در ایالات متحده هر دو گروه از بیماران که قرارداد آن در آفریقا و آورده بودند به آمریکا برای درمان. وجود دارد نمونه هایی از انتقال در داخل کشور به غیر از دو نفر از پرستاران که در تماس با بیماران و بهبود.

با کروناویروس موارد هنوز هم در حال ظهور در ایالات متحده مزایای مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر هنوز مشخص نیست. کارشناسان بهداشت عمومی گفت: سفر و محدودیت های تجاری در حال معکوس و سازمان بهداشت جهانی با آن مخالف. اما رابرت Redfield, مدیر CDC گفت: در روز جمعه به عنوان برگ برنده سفر آژانس دفاتر در آتلانتا که “به طور کلی خطر ابتلا به آمریکا می کند پایین باقی می ماند و من فکر می کنم ما مدیون زیادی به تصمیمات قاطع در ابتدا به محدودیت های مسافرتی.”

در اوایل فوریه. 26 جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز اعتماد به نفس در پاسخ به اصرار دارد که با هدایت و لطف مردم او را منصوب کرد “ما در حال آماده شدن برای آن است.”

“ما در حال آماده شدن برای آن است. ما واقعا آماده شده است. ما — به من گفت: ما تا به حال — ما بزرگترین مردم در جهان است. ما بسیار برای آن آماده. و دوباره ما تا به حال موفقیت فوق العاده ای — موفقیت فوق العاده ای — فراتر از آنچه مردم فکر کرده اند.”

و فقط در مورد پنس گفت: در سخنان که شاید بتوان گفت بیشتر در مورد اولویت های خود را نسبت به او در نظر گرفته شده “ما خواهید بود با اضافه کردن پرسنل اضافی در اینجا در کاخ سفید برای حمایت از تلاش های ما از رئیس جمهور از طرف.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • چگونه یک شهر اروپا است تلاش برای نگه داشتن coronavirus از موجب ترس گردشگران

  • سه شنبه مردم در انتخابات نشان می دهد بایدن یک شرط بندی بهتر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن از ساندرز

  • آیا سازمان سیا بدنام برنامه کنترل ذهن ایجاد بدنام قاتل ؟

  • می تواند ایالات متحده آمریکا-طالبان مقابله آوردن صلح به افغانستان است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>