مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات شناور ایده باریک لایحه به گسترش مزایای بیکاری

تهمت مقامات دولت پیشنهاد شده در یکشنبه بالقوه اتصال کوتاه رایگان-اعم محرک مذاکرات با دموکرات ها را به عجله از طریق بسیار باریک لایحه اولویت تمدید مزایای بیکاری فدرال که به پایان رسید در این هفته برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

علامت مراتع کاخ سفید و رئیس ستاد او در حال حاضر می خواهم برای دیدن قانونگذاران قانون در این هفته به گسترش و تغییر نرخ بیکاری برنامه اعتبار مالیاتی برای کسب و کار برای کمک به سهولت بازگشایی هزینه و اعطای کارفرمایان جدید مسئولیت حمایت — در حالی که کنار گذاشتن یک لیست طولانی از اهداف دیگر از جمله دموکراتها اولویت است.

“شاید ما قرار داده است که رو به جلو که گذشت به عنوان ما می توانیم مذاکره در بقیه این لایحه در هفته آمده است” آقای مراتع گفت: در ABC “این هفته است.”

پیشنهاد تکرار توسط خزانه داری وزیر استیون Mnuchin خود را صبح روز یکشنبه مصاحبه بود اخرین تلاش جمهوریخواهان برای جلوگیری از برنامه از lapsing به عنوان نشانه ای نصب شده است که اقتصاد کشور یک بار دیگر ضعف در میان حیات coronavirus موارد است. اما به عنوان آنها آماده به رول خود را گسترده تر تسکین قانون در روز دوشنبه آن را به مبلغ یک امتیازی که جمهوری خواهان آهسته خود را اختلافات داخلی شد و بعید است برای رسیدن به یک توافق جامع امداد بسته با دموکرات ها قبل از میلیون ها شروع به از دست دادن $600-یک-هفته بهره مند کمک کرده است که شامل قتل عام اقتصادی.

با دموکرات ها در حال حاضر در ثبت در مخالفت با یک رویکرد تدریجی باریک رفع مسلما مرده در هنگام ورود. جمهوری خواهان می دانند که پیشنهاد خود را روز شنبه پیشنهاد ممکن است در بخشی از یک مذاکره تاکتیک تخمگذار زمینه را برای سرزنش حزب مخالف در زمانی که بودجه در نهایت به پایان می رسد.

دموکرات ها گذشت خود را از 3 تریلیون پیشنهاد — که همچنین شامل پول به قید وثیقه از ایالات و شهرستانها به طور کامل صندوق $600 فدرال بیکاری بهره مند دم و میلیاردها دلار به این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی در ماه مه و مشاهده زمان خرج کردن در حال حاضر به عنوان یک مشکل آمریکا ساخت که تنها به آنها بیشتر اهرم را در شکل یک لایحه نهایی.

“ما شده است اضطراب به مذاکره برای دو ماه و 10 روز” سخنران نانسی پلوسی گفت: در CBS برنامه “چهره ملت است.” او گفت: کنگره نمی تواند شهر را ترک و برای آن سالانه اوت زنگ تفریح تا زمانی که یک معامله زده شد و اشاره کرد که او صرف تعطیلات آخر هفته در حال انتظار برای شنیدن از طرف دیگر و شروع کردند.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • ایالات متحده آمریکا نزدیک یک روز رکورد به عنوان عفونت نشان می دهد هیچ نشانه ای از کند.
  • Pelosi دوباره قوانین کوتاه فرمت 600 $مزایای بیکاری فشار برای گسترده تر کمک.
  • جدید C. D. C. بیانیه ای در مدارس خواستار بازگشایی و کم اهمیت جلوه خطرات بالقوه بهداشتی.

“این یک وضعیت اضطراری است” خانم پلوسی اضافه شده است. “شاید آنها را درک نمی کنند. من نمی دانم آنچه را که آنها باید در برابر خانواده های شاغل در امریکا به خاطر این رفتن خیلی طولانی است.”

علاوه بر تفاوت در استراتژی مذاکره دو طرف باید بسیار دیدگاه های مختلف در مورد چگونه به مسئولیت رسیدگی به حتی باریک مجموعه ای از مسائل شناسایی شده توسط کاخ سفید است. جمهوری خواهان پیشنهاد تغییر بیکاری بهره مند شوند برنامه به جای $600 تخت هفتگی پرداخت با یک طرح است که به جای حدود 70 درصد از کارگران حقوق از دست رفته — تغییر دموکرات ها بعید است که به تایید. و دموکرات ها به شدت مخالف تلاش های جمهوری خواهان به بسیاری از کارفرمایان جدید حمایت از پرونده های حقوقی از کارگران خود بیماران و یا دانش آموزان است.

حتی قبل از درگیر شدن دموکرات ها جمهوری خواهان مجلس سنا و کاخ سفید در تلاش برای آمدن به شرایط خود به خود $1 تریلیون پیشنهاد. آنها منفجر طریق یک سری از خودخواسته مهلت در هفته گذشته به عنوان آنها مبارزه بر چگونگی تغییرات ساختار به بیکاری سیستم آیا شامل حقوق و دستمزد کاهش مالیات تحت فشار قرار دادند توسط رئیس جمهور تهمت و اینکه آیا به کراوات بودجه برای مدارس به یک تعهد است که آنها بازگشایی در فرد این سقوط.

آقای Mnuchin و آقای مرغزار در حال حاضر ادعا می شود در همان صفحه به عنوان جمهوری خواهان مجلس سنا و پس از کار از طریق آخر هفته به آهن از جزئیات آنها در حال حاضر برنامه شروع به رونمایی از بسته های قانونی دوشنبه بعد از ظهر. رسمی مذاکرات با دموکرات ها می تواند به دنبال, اما سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت پیش بینی شده در روز جمعه است که می تواند آنها را “هفته است.”

اعتبار…ارین اسکات/ایسنا

حتی پس از آن سناتور لیندزی گراهام جمهوریخواه از کارولینای جنوبی, پیش بینی روز یکشنبه ماه پس از رای گیری به اتفاق آرا در اولین محرک لایحه بسیار از او می خواهد در حال حاضر تمایلی به حمایت از هر گونه امداد لایحه. آشکار مخالفت با محرک از رئیس جمهوری یمن از سمت راست پهلو ممکن است تنها توانمند سازی بیشتر دموکرات که دو حزب مذاکرات آغاز خواهد شد.

“نیمی از جمهوری خواهان در حال رفتن برای رای دادن به هر فاز 4 بسته” آقای گراهام گفت: در فاکس نیوز. “این فقط یک واقعیت است.”

علاوه بر مزایای بیکاری تغییر و مسئولیت حمایت حزب جمهوریخواه قانون است و انتظار می رود عبارتند از: $105 میلیارد دلار برای مدارس و میلیاردها دلار بیشتر برای تست, تماس, ردیابی و توزیع واکسن. برخی از بودجه آموزش و پرورش خواهد بود این سایت متعلق به دبستان و دبیرستان است که در حال بازگشایی و آوردن دانش آموزان به سنتی در فرد تنظیم می باشد.

این لایحه است که به احتمال زیاد به ارائه برای دور دیگری از محرک چک به خانواده های آمریکایی هر چند هنوز معلوم نیست چه کسی خواهد بود واجد شرایط برای دریافت آن پرداخت. لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی گفت: روز یکشنبه که چک خواهد بود به ارزش $1,200 هر چند او با جزئیات نیست که دقیقا خواهد آنها را دریافت.

بزرگترین نقطه چسبیده هر چند بوده و تلاش به مقیاس مزایای بیمه بیکاری. کاخ سفید و کنگره جمهوری خواهان تا حد زیادی موافقم که 600 دلار پرداخت بارگیری تاسیس در 2.2 تریلیون دلار محرک قانون در بالای بیکاری در دولت پرداخت بیش از حد سخاوتمندانه در برخی موارد ارائه دریافت کنندگان پول بیشتری از آنها دریافت در کار خود را و مانع مردم از بازگشت به کار.

“اصلی مزایای بیکاری در واقع مردم را به ماندن در خانه و در واقع بسیاری از مردم بیشتر پول در خانه ماندن از آنها را به بازگشت به کار” آقای مراتع گفت: در روز یکشنبه. “بنابراین رئیس جمهور شده است بسیار روشن ما توافق شده است بسیار روشن ما قصد داریم به گسترش است که ارائه.”

دموکرات ها که می خواهند به گسترش فعلی سود از طریق پایان سال می گویند جمهوری خواهان’ طرح قابل توجهی در حال حاضر ویژگی های مانع و قطع کمک های مالی به آمریکایی ها زمانی که آنها به آن نیاز دارید. زمانی که دموکرات ها در ماه مارس پیشنهاد تطبیق 100 درصد از یک کارگر را قبل از درآمد وزارت کار گفت که کهنه حالت بیکاری سیستم آن را بیش از حد پیچیده به اجرا است.

انجمن ملی از دولت نیروی کار سازمان همچنین هشدار داد کاپیتول هیل در این هفته که یک تغییر قابل توجه به زمان برنامه به احتمال زیاد به ماه متحده به انجام, با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط نیویورک تایمز به این معنی است که آن را حتی دیگر برای آمریکایی ها شروع به دریافت مزایای دوباره.

حتی اگر مزایای برنامه تنظیم شده است به پایان رسید و در پایان ماه جولای کارگران در بسیاری از کشورهای در حال حاضر در حال از دست دادن دسترسی به گسترش بیکاری پرداخت. کارشناسان ترس بیشتر اقتصادی تلاطم اگر این برنامه است که به سرعت دوباره.

پس از غیر معمول شنبه در نشست با کارکنان سنا در کاپیتول هیل آقای Mnuchin و آقای مراتع گفت: آنها نیز برنامه ریزی شده که شامل یک تعداد از مشوق های مالیاتی در لایحه خود را برای کمک به کسب و کار در تلاش برای بازگشایی و همچنین به عنوان زبان برای ارائه آنچه آقای مراتع به عنوان “تولید انگیزه برای مطمئن شوید که ما می توانیم حمایت از مشاغل در آمریکا.”

و آقای Kudlow گفت: کاخ سفید به دنبال شد که شامل یک فرمت در یک مهلت قانونی برای اخراج که فقط منقضی شده است.

“ما در طول اخراج,” او گفت:. “ما در طول آن است.”

آلن Rappeport و کتی راجرز کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de