مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد رقابت coronavirus پیام هشدار از مرگ اما تاسف مستند

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت نا امید به نظر می رسد که این کشور نمی خواهد از ظهور آن coronavirus مستند در آینده نزدیک حتی به عنوان او و دیگر مقامات هشدار داد افزایش مرگ و میر و تداوم اقدامات محدود کننده برای هفته ها و شاید ماه آمده است.

“وجود خواهد داشت مرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد صراحت در یک نقطه در طول روز شنبه در جلسه توجیهی کاخ سفید coronavirus نیروی کار. بیش از 8000 نفر در ایالات متحده کشته شده اند از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. و حتی با بسیاری از کشور تحت مستند مرگ و میر را به صعود ادامه بازتاب تاخیر بین زمان عفونت و شروع بیماری.

مغلوب ساختن پیشی جستن رقابت ضرورت به مبلغ یک تا حدودی گیج کننده پیام شنبه شب. سردرگمی مرکب سوال در مورد استیضاح که به پایان رسید تنها دو ماه پیش اما برای همه است که اتفاق افتاده و از آنجا که ممکن است به عنوان به خوبی می شود از یک دهه گذشته است.

این سوالات بودند رسوب تهمت داشتن اخراج در شب جمعه بازرس کل جامعه اطلاعاتی مایکل اتکینسون که دست زدن به یک whistleblower شکایت در سپتامبر مجموعه کل روند در حال حرکت است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, آدرس روزانه coronavirus پاسخ جلسه flanked توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در روز جمعه. (جاشوا رابرتز/فردا نیوز)

اتکینسون مارک بود یک “کل رسوایی” از سوی رئیس جمهور بود که استیضاح توسط مجلس نمایندگان اما تبرئه توسط سنا. برخی از سرسخت دموکراتیک دشمنان در حال حاضر خواستار تحقیق و تفحص از coronavirus پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفت که او می خواست کشور شروع به بازگشت به کار با عید پاک در مارس 12. در روزهای اخیر او حمایت کرده است که خوش بینانه طرح ریزی پس از مشاوره با دکتر. Anthony Fauci و دبورا Birx بالای پزشکان در نیروی کار.

در روز شنبه بی حوصلگی به بازگشت به حالت عادی مشهود بود یک بار دیگر. “ما باید برای بازگشت به کار. ما باید برای باز کردن در کشور ما دوباره” رئیس جمهور گفت: یک روز پس از خرد بیکاری اعداد به حال برخی بدونم که اگر یکی دیگر از رکود بزرگ در دست بود.

برای بیشتر قسمت ها تهمت هوشیار بود در روز شنبه. “ما در حال آمدن به زمانی است که رفتن به بسیار وحشتناک احتمالا یک زمان مثل ما دیده نمی شود در این کشور گفت:” در یک نقطه اضافه کردن چند لحظه بعد که “آن را برای رفتن به واقعا برخی بسیار بد اعداد است.”

در همان زمان او تکرار مورد علاقه و خودداری برخی از محافظه کاران که باید گفت که کروناویروس “درمان” — است که در سراسر کشور shutdown — نمی تواند بدتر از خود بیماری. او نشان می دهد در روز شنبه جلسه که برخی از کلیساها می تواند باز برای عید, البته با “بزرگ جدایی خارج است.” او گفت این بود “چیزی است که ما باید به بحث در مورد.”

در حال حاضر درمان را مجبور به اقامت در محل یک واقعیت است که تهمت اختلاف نیست حتی اگر او تحریک شده توسط آن است. “بعد از دو هفته فوق العاده مهم” دکتر گفت: Birx. “این لحظه ای است به انجام همه چیز را که شما می توانید در انتخابات ریاست جمهوری دستورالعمل” او در ادامه آماده سازی آمریکایی ها برای ادامه انزوا.

“این لحظه ای به رفتن به فروشگاه مواد غذایی,” او گفت: “رفتن به داروخانه اما انجام همه چیز شما می توانید به نگه داشتن خانواده خود را امن است. و این بدان معناست که همه انجام شش پا فاصله شستن دست های خود را.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا مرجع CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>