مغلوب ساختن پیشی جستن و خواهرزاده کتاب های مسدود شده توسط نیویورک قاضی اما وکیل فایل درخواستمریم تهمت ثبت یک درخواست تجدید نظر فوری در روز سه شنبه پس از یک قاضی در نیویورک با صدور دستور مقدماتی برای متوقف کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهرزاده انتشار یک کتاب در مورد خانواده است.

رئیس جمهور برادر رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای جلوگیری از انتشار بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد خطرناک ترین در جهان است که با توجه به انتشار توسط Simon & Schuster در 28 جولای.

Simon & Schuster به تازگی منتشر شده اتاق که در آن اتفاق افتاده سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون بگو همه خاطرات که یک قاضی فدرال کاهش یافته است برای جلوگیری از. این ناشر همچنین به دادگاه تجدید نظر نیویورک حاکم در برابر آن و مریم مغلوب ساختن پیشی جستن.

در بیانیه ای تد Boutrous یک وکیل برای مریم مغلوب ساختن پیشی جستن به نام نظم در نیویورک دیوان عالی کشور در Dutchess county “قبل از خویشتن داری در هسته سیاسی در سخنرانی که به صراحت نقض متمم اول قانون اساسی”.

کتاب او گفت: “آدرس های مهم از نگرانی عمومی و اهمیت در مورد یک رئیس جمهور در انتخابات سال [و] نباید سرکوب حتی برای یک روز”.

چارلز سخت تر از یک وکیل برای رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که به دنبال “حداکثر داروهای موجود” برای آنچه که او به نام مریم مغلوب ساختن پیشی جستن “واقعا قابل سرزنش” اقدامات است.

“کوتاه از اقدامات اصلاحی به بلافاصله خود را متوقف فاحش انجام,” او اضافه کرد: “ما به دنبال این مورد به پایان است.”

قاضی هال B Greenwald برنامه ریزی بیشتر شنوایی برای poughkeepsie در 10 جولای.

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن یک روانشناس آموزش دیده بود که بنا به گزارش یک منبع برای نیویورک تایمز گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده امور مالیاتی و کسانی که ابراز مخالفت با عموی خود را در توییتر.

او ناشر وعده داده است “الهامی معتبر پرتره Donald J تهمت و سمی خانواده ساخته شده است که او” و “یک کابوس از صدمات مخرب روابط و غم انگیز ترکیبی از غفلت و سوء استفاده”.

کتاب مشتاقانه در انتظار. اما در سال 2001 مریم تهمت امضا عدم افشای توافق در مورد دادخواهی بیش از یک خانواده را که گفت که او مجاز به بحث در مورد روابط با خاله و عموهای.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازمانده خواهر و برادر هستند رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن یک تاجر; Maryanne تهمت بری یک قاضی بازنشسته و الیزابت تهمت Grau بازنشسته بانکدار. مریم تهمت بود فرد Trump Jr که در سال 1981 درگذشت.

قاضی Greenwald منظور مانع از “چاپ و نشر, چاپ یا توزیع به طور مستقیم یا غیر مستقیم” از هر چیزی “شامل هر گونه توصیف و یا حساب های مریم L مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با رابرت S مغلوب ساختن پیشی جستن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا Maryanne تهمت بری”.

رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن اولین تلاش برای جلوگیری از این کتاب موفق قاضی توصیه مراجعه به دادگاه عالی ایالت.

در بیانیه ای به نیویورک تایمز در اوایل این ماه, رابرت تهمت ناودان خواهر زاده خود را برای آنچه که او به نام “تلاش برای sensationalise و mischaracterise خانواده ما رابطه … برای او مالی خود را به دست آورید”.

“من و بقیه تمام اعضای خانواده من,” او گفت: “بسیار افتخار فوق العاده من برادر رئیس جمهور.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اخبار سایت Axios خواهرزاده خود شد “مجاز به نوشتن یک کتاب”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net