مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار: رئیس جمهور مطالب در مورد استیضاح و آیووا به عنوان دموکرات آماده شدن برای اولین املاک 2020 آزمون


رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump راه رفتن در امتداد جنوب چمن به دریایی یکی از آنها به عنوان ترک از کاخ سفید: سارا Silbiger/گتی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت انتقاد کرد و در یک سری از توییت اصرار جمهوری خواهان در آیووا به انجمن و بازجویی که در آن سوت دمنده است که موجب تحقیقات که منجر به استیضاح (با وجود جمهوری خواه امتناع اجازه می دهد تا بیشتر شاهد آورده شود قبل از مجلس سنا).

رئیس جمهور شده بود رو تازه تمسخر پس از به tweeting تبریک خود را به Kansas City Chiefs پس از آنها برنده سوپر جام LIV گفت: آنها نشان “بزرگ ایالت کانزاس… بسیار خوب” زمانی که این تیم در واقع بر اساس در میسوری (هر چند نیمی از کانزاس سیتی واقع در کانزاس سیتی).

رئیس جمهور پخش دو سال 2020 مبارزات انتخاباتی آگهی در طول بازی و ثبت قبل از مسابقه مصاحبه با فاکس Sean Hannity که او در آن حمله رقیب مایکل بلومبرگ بیش از قد کوتاه خود باعث سخنگوی سابق شهردار نیویورک به آمار بازگشت venomously اعلام کرد: “او یک پاتولوژیک دروغگو که در مورد همه چیز: او جعلی مو خود را, چاقی و اسپری قهوهای مایل به زرد.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح دادگاه از سر گرفته شد روز دوشنبه به هر دو طرف ارائه بسته استدلال. در آیووا دموکرات ها و جمهوری خواهان در حال caucusing امروز برای انتخاب اولین فاتحان 2020 اولیه فصل است. این نخستین بار آزمون برای دموکرات ها اما شما نباید انتظار آتش بازی بر طرف از همه چیز.

رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی و آقای بلومبرگ را زد دوئل, چند میلیون دلاری تبلیغات در طول یکشنبه شب بازی درست قبل از حیاتی رای با هزینه حدود 10 میلیون دلار برای 60 ثانیه از زمان که آقای ترامپ استفاده می شود به خرید دو 30 ثانیه لکه های.

آقای ترامپ اول ویژه داستان آلیس ماری جانسون, غیر خشونت آمیز مواد مخدر مجرم که حکم تهمت تبدیل پس از واقعیت تلویزیون ستاره Kim Kardashian West دفاع و پشتیبانی مورد او. آگهی نشان داد فیلم هیجانی لحظه ای که جانسون از زندان آزاد شد و پیوست با خانواده اش.

“قلب من فقط سرشار از قدردانی,” او می گوید ، “من می خواهم برای تشکر از رئیس جمهور دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن. Hallelujah!”

“با تشکر به رئیس جمهور تهمت مردم مانند آلیس در حال گرفتن یک شانس دوم” آگهی متنی می خواند و افزود: “سیاستمداران در مورد بحث عدالت کیفری اصلاحات. رئیس جمهور تهمت کردم آن انجام می شود.”

دوم مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی که زد بعد از بازی به پایان رسید, به جای در طول بازی به عنوان مبارزات انتخاباتی خود گفته بود — استدلال کرد که “رئیس جمهور تهمت و آمریکا قوی تر و امن تر و مرفه تر از همیشه قبل از.”

آقای بلومبرگ که نقطه برنامه ریزی شده بود به هوا در طول نیمه دوم بازی را نیز انتخاب کرد عاطفی موضوع شامل یک عزادار مادر که از دست پسر او را به خشونت اسلحه. جورج کمپ جونیور که خواب از یک روز بازی در NFL شد تنها 20 زمانی که او به ضرب گلوله در سال 2013.

آقای بلومبرگ است دیرین حامی از آنچه که او خواستار عام قانون اسلحه و صرف صدها میلیون دلار پس از تصدی خود به عنوان شهردار نیویورک برای مبارزه با خشونت اسلحه.

در روباه مصاحبه آقای تهمت تمسخر آقای بلومبرگ ارتفاع و او را متهم کرد از ساخت یک درخواست خاص برای یک جعبه برای ایستادن روی اگر او واجد شرایط برای ریاست جمهوری آینده بحث. بلومبرگ انتخاباتی را انکار می کند که مورد است.

“چرا باید به او یک جعبه ایستاده است؟” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید. “چرا باید او را به عنوان این ، پس از آن معنا است که هر کس دیگری می شود یک جعبه؟”

گزارش اضافی توسط AP. لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای ما liveblog به بار

ادامه مطلب

تصویری به نظر می رسد برای نشان دادن تهمت بی قراری در طول سوپر باول سرود ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>