مغلوب ساختن پیشی جستن, نیوهمشایر, تجمع به تعویق افتاد و با استناد به آب و

واشنگتن — در میان نگرانی مداوم در مورد رئیس جمهور تهمت جذب تنها کوچک جمعیت در انتخابات, حوادث, مقامات روز جمعه گفت که مبارزات انتخاباتی خود بود و به تعویق انداختن برنامه ریزی رالی به صورت زیر شب در پورتسموث, N. H. با استناد به نگرانی های ایمنی مرتبط با یک ورودی طوفان گرمسیری.

این تجمع راه اندازی شد برای فضا در فرودگاه و آشیانه امیدوار است که اضطراب هواداران خواهد بود کمتر وحشت زده به حضور در فضای باز جمع آوری در وسط یک بیماری همه گیر از آنها در Tulsa, Okla., ماه گذشته زمانی که فقط 6,200 مردم نشان داد تا برای پر کردن یک 19,000-صندلی سالن که در آن آقای ترامپ صحبت کرد.

زمان پیش بینی آب و هوا برای پورتسموث نشان می دهد که باران قرار است برای جلوگیری از وجود دارد در اطراف ظهر روز شنبه; این تجمع برنامه ریزی شده بود برای 8 p. m.

Kayleigh McEnany کاخ سفید دبیر مطبوعاتی به خبرنگاران گفت: سفر با رئیس جمهور سرنشین نیروی هوایی یک مسیر به فلوریدا روز جمعه که این تجمع خواهد بود با تاخیر یک یا دو هفته به دلیل “طوفان بزرگ.” تیم Murtaugh این تهمت کمپین مدیر ارتباطات گفت: این تاخیر به خاطر “دلایل ایمنی به دلیل طوفان گرمسیری پری” و این تاریخ جدید را اعلام خواهد کرد به زودی.

این روشن نیست که آیا نیوهمپشایر تجمع بود در مسیر به پر کردن. دستیاران شد و قاطعانه آنها می خواهم پر کردن محل. اما افراد آشنا با علامت یو پی اس گفت: علاقه در این تجمع به طور معنیداری کمتر از تظاهرات صورت گرفت که قبل از coronavirus متوقف شد مبارزه.

نیز وجود دارد که عدم علاقه محلی در این تجمع در پورتسموث یک آبی شهر بدون یک پایه از قرعه کشی با توجه به نیوهمپشایر جمهوری خواه و آشنا با این رویداد است. آن را نشانه ای از چقدر آقای تهمت ایستاده اتحادش را تغییر فقط در چند ماه. آقای ترامپ صحنه بزرگ رالی در منچستر پیش از دموکراتیک اولیه وجود دارد در اوایل این سال را هدف قرار داده و دولت او از دست رفته تنها با چند هزار رای چهار سال پیش در بازی.

حتی قبل از طوفان هشدار دولت جمهوری خواه فرماندار کریس Sununu بود گفت: حضور با استناد به نگرانی های ایمنی مربوط به کروناویروس و آن را آشکار چگونه بسیاری از دیگر جمهوریخواه به مقامات منتخب برنامه ریزی شد آمده است.

تعویق در آمد که موجی از نظرسنجی جدید نشان می دهد که آمریکایی ها به طور فزاینده ای در حال محتاط در مورد کوروناویروس به عنوان موارد در سراسر کشور به خصوص در جنوب و غرب باید رسید.

طبق آخرین نظرسنجی ایپسوس حدود 76 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها نگران آلوده شدن توسط ویروس از 69 درصد در ماه ژوئن. قبل از این که این روند در حال کاهش بوده است پس از ماه آوریل است.

لغو تجمع مشخص شده سومین بار در کمتر از یک ماه است که آقای تهمت مجدد انتخابات شکست خورده است و به مجلس به عنوان برنامه ریزی شده آن را به عنوان تلاش برای راه اندازی مجدد تظاهرات در coronavirus عصر اما چهره اضطراب در مورد گروه گردهمایی را از آن خود جان سخت طرفداران.

پس از افتضاح در تولسا که در آن براد Parscale کمپین مدیر تا به حال bragged حدود یک میلیون بلیط درخواست تنها به شگفت زده می شود عرصه ای است که بیش از نیمی خالی کمپین به دنبال خلق و خوی انتظارات خود را برای پیگیری تلاش در برگزاری یک از مد افتاده تهمت رالی.

این کمپین در ماه گذشته لغو یک برنامه ریزی تجمع در موبایل علا., که در آن رئیس جمهور بود و انتظار می رود به مبارزه برای تامی Tuberville در سنا در انتخابات روز سه شنبه در برابر جف جلسات.

آن را به عنوان برنامه ریزی شده برای Portsmouth وجود داشته است بدون لاف زدن در مورد درخواست برای بلیط. وجود دارد هیچ زرق و برق دار ساخت و ساز از یک سرریز مرحله. به جای کمپین مقامات اذعان است که آنها می تواند خجالت بار دوم اگر معلوم شد که مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان آنها بیش از حد مضطرب در مورد جمع آوری در یک شلوغ عمومی محل را در یک سخنرانی آنها می توانند متناوبا تماشای تلویزیون است.

اخبار تولسا همچنین نمی توان آن دسته از هواداران که قصد داشتند تا در خانه بمانند نگاه بیش از حد محتاط است. Tulsa County گزارش جدید 206 تایید موارد coronavirus در روز سه شنبه و 261 — رکورد — در روز دوشنبه و دکتر بروس زوبین مدیر تلسا وزارت بهداشت گفت: در یک کنفرانس خبری که آن را معقول و منطقی به لینک سنبله به تجمع و اخبار مرتبط.

مگی Haberman و جاناتان مارتین کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im