مغلوب ساختن پیشی جستن نام و علامت مراتع رئیس ستاد برکناری میک Mulvaney

غرب پالم بیچ فلوریدا. — رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه تحت فشار قرار دادند میک Mulvaney خود اقدام کاخ سفید رئیس ستاد و جایگزین او با نماینده علامت مراتع یکی محافظه کار متحد تکان دادن تا تیم خود را در وسط یکی از بزرگترین بحرانهای خود در انتخابات ریاست جمهوری.

آقای ترامپ اعلام کرد تغییر در توییتر پس از ورود به فلوریدا برای یک آخر هفته در دریا یک لاگو املاک و انتخاب را به یکی از مهم ترین سوئیچ او می تواند خود را در کاخ سفید جمعه شب زمانی که بسیاری از کشور تا به حال گوش کردن اخبار برای آخر هفته. به عنوان یک جایزه تسلی رئیس جمهور به نام آقای Mulvaney فرستاده ویژه ایرلند شمالی است.

آقای ترامپ تصمیم به فشار از آقای Mulvaney آمد و به عنوان رئیس جمهور مواجه شیوع کروناویروس که بی قراری های زیادی از این کشور را تهدید اقتصاد و مطرح یک چالش جدید را مجدد انتخابات. اما این تصمیم به عنوان یک تاخیر حرکت تمیز کردن پس از سنا استیضاح محاکمه او به عنوان shuffles حلقه درونی خود را برای هشت ماه با حداکثر سرعت دویدن به روز انتخابات.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آقای مرغزار در روز پنج شنبه به او پیشنهاد کار با توجه به یک فرد آشنا با این بحث. آقای Mulvaney که در زمان سفر سالانه به نوادا در این هفته یاد گرفتم از این تصمیم روز جمعه فرد دیگری آشنا با حوادث گفت. آقای Mulvaney نیست با سفر رئیس جمهور به فلوریدا; در عوض, او فرستاده او را بالا معاون اما دویل است.

جایگزین به طور گسترده ای دیده می شود در بال غربی به عنوان یک فرصت برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نیروی تازه دادن به کارکنان خود را که بیش از آقای Mulvaney دیده می شد به عنوان از دست دادن کنترل. در آقای مرغزار رئیس جمهور را یک متحد که او به عنوان یک محرم و bellwether از کنگره محافظه کاران برای خیلی از مدت خود را.

آقای مرغزار به امید هیکس سابق کاخ سفید ارتباطات مدیر بازده روز دوشنبه در یک نقش جدید برای آقای تهمت پسر در قانون و مشاور ارشد جارد کوشنر.

مگی Haberman کمک گزارش از نیویورک و Michael D. برشی از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>