مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به هنگ کنگ ویژه ایالات متحده در رابطه

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت جمعه اعلام کرد که دولت او به پایان می رسد تقریبا تمام جنبه های دولت آمریکا را به ویژه در رابطه با هنگ کنگ از جمله در تجارت و اجرای قانون است که آن را خروج از سازمان بهداشت جهانی که در آن ایالات متحده شده است تا کنون بزرگترین حامی مالی.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید به باغ گل رز آقای ترامپ ابراز طیف وسیعی از نارضایتی در برابر چین با عصبانیت محکوم تجارت کشور و شیوه های امنیتی و دست زدن به آن از اولیه شیوع کروناویروس.

به عنوان مجازات آقای ترامپ گفت که نوار دور هنگ کنگ امتیازات با ایالات متحده اعم از استرداد پیمان به روابط تجاری با چند استثنا.

“من امروز اعلام خواهد تحت تاثیر قرار دهد طیف گسترده ای از موافقت نامه های ما با هنگ کنگ گفت:” از جمله “اقدام به لغو هنگ کنگ درمان ترجیحی به عنوان یک جدا آداب و رسوم و سفر خاک از بقیه از چین است.”

آقای تهمت اطلاعیه آمده تا حد زیادی در پاسخ به پکن حرکت می کند این هفته به در محل قرار داده گسترده جدید امنیت ملی قدرت بیش از هنگ کنگ. روز چهارشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرد که او در گزارش به کنگره تعیین که دلار هنگ کنگ دیگر معنیداری استقلال تحت چینی قاعده است. آقای Pompeo قبلا به نام جدید چینی قانون “ناقوس مرگ” برای قلمرو مالی جهانی و مرکز تجاری با موقعیت ویژه آمریکا تحت قانون از آنجا که در نظریه آن است semiautonomy تا 2047 تحت یک پیمان بین المللی است که بریتانیا و چین به امضا رسید.

آقای Pompeo پیدا کردن به مبلغ یک توصیه که ایالات متحده باید خود تجدید نظر ویژه در رابطه با هنگ کنگ. یک سال 1992 قانون می گوید ایالات متحده باید همچنان به درمان پکن-حکومت قلمرو تحت همان شرایط آن را هنگامی که آن را مستعمره بریتانیا بود.

آقای ترامپ روشن ساخته شده است روز جمعه که او دیگر در نظر گرفته هنگ کنگ به طور جداگانه از چین است.

“چین ادعا می کند آن است که حفاظت از امنیت ملی است. اما حقیقت این است که هنگ کنگ بود امن و مرفه به عنوان یک جامعه آزاد. پکن تصمیم برعکس همه که. آن را گسترش رسیدن به چین تهاجمی دولت و دستگاه امنیتی را به آنچه که به طور رسمی یک سنگر آزادی” آقای ترامپ گفت.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 28 مه سال 2020

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   بیش از 40 میلیون نفر — معادل 1 در 4 متحده کارگران — باید زمینه برای مزایای بیکاری پس از همه گیر در زمان نگه دارید. یکی در پنج که مشغول به کار بودند در ماه فوریه گزارش از دست دادن شغل و یا در حال furloughed در ماه مارس یا اوایل آوریل از اطلاعات فدرال رزرو نظرسنجی منتشر شده در 14 ماه مه نشان داد که درد بسیار متمرکز در میان پایین بگیر. به طور کامل 39 درصد از سابق کارگران در یک خانواده درآمد $40,000 یا کمتر کار از دست داده در مقایسه با 13 درصد در آن ساخت بیش از 100.000 دلار, فدرال رزرو رسمی گفت.

  • است ‘Covid پا’ نشانه ای از این بیماری است ؟

   وجود یک چشم انداز مثبت در مردم گزارش علائم chilblains که دردناک قرمز یا بنفش ضایعات است که به طور معمول به نظر می رسد و در زمستان بر روی انگشتان دست یا پا. ضايعات در حال ظهور به عنوان یکی دیگر از نشانه ای از عفونت با کوروناویروس. Chilblains ناشی از التهاب در عروق خونی کوچک در واکنش به سرما و یا در شرایط مرطوب, اما آنها معمولا در سردترین ماه های زمستان. مقامات بهداشت فدرال را شامل نمی شود پا ضایعات در فهرست علائم کروناویروس, اما برخی از متخصصین پوست در حال هل دادن برای تغییر و گفت به اصطلاح Covid پا باید دلایل کافی برای تست.

  • آیا من می توانم رفتن به پارک ؟

   بله اما مطمئن شوید که شما نگه داشتن شش پا از فاصله بین شما و افرادی که نمی زندگی می کنند در خانه خود را. حتی اگر شما فقط در قطع یک پارک به جای رفتن برای تنه زدن و یا راه رفتن و گرفتن برخی از هوای تازه و امیدوارم آفتاب است یک ایده خوب است.

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.

  • چگونه می تواند به من کمک کند ؟

   موسسه خیریه هدایتگر که ارزیابی موسسات خیریه با استفاده از شماره های مبتنی بر سیستم دارای یک لیست در حال اجرا از سازمان های غیر انتفاعی مشغول به کار در جوامع تحت تاثیر شیوع. شما می توانید به خون از طریق صلیب سرخ آمریکا و جهان آشپزخانه مرکزی به شدت به توزیع وعده های غذایی در شهرستانها عمده.


او گفت که ایالات متحده را به حالت تعلیق در ورود برخی از شهروندان چینی که شناسایی شده اند به عنوان “پتانسیل خطرات امنیتی.” او به جزئیات است اما به نظر می رسد با اشاره به حرکت به لغو ویزا از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران که با حضور چینی دانشگاه با روابط نظامی است.

به گزارش نیویورک تایمز این هفته که مقامات آمریکایی تا به حال تصمیم به رفتن پیش با عمل است که می تواند هزاران نفر از دانش آموزان چینی کوچک در صد از کل تعداد از چین تحصیل در کشور است.

آقای ترامپ نیز تکرار گذشته اتهامات عنوان شده است که چین تا به حال سنن و coronavirus شیوع و پیشنهاد کرد که مقامات چینی به حال آگاهانه مجاز مسافران برای پرواز از ووهان به کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده در حالی که محدود کردن دسترسی از ووهان به دیگر شهرستانها در چین است.

معلوم بود از آقای ترامپ اعلام آیا او صدور رسمی اجرایی به منظور پایان دادن به رابطه خاص با هنگ کنگ به طور کامل. دولت می تواند تکه تکه اقدامات — به عنوان مثال اعمال همان تعرفه کالا از هنگ کنگ است که ایالات متحده امریکا بر روی محصولات از سرزمین اصلی چین — قبل از مصرف است که نهایی, مرحله شدید.

آلن Rappeport کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>