مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد که coronavirus است آمریکایی ها را به ماندن در منزل و صرف پول خود را در ایالات متحده


رئیس جمهور تهمت مطمئن است که مردم فکر می کنند دولت در حال انجام است “یک کار بسیار خوب” دست زدن به شیوع کروناویروس و در حالی که هیچ کس می داند که چگونه آن را آغاز “این قراره همه کار کردن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد کوروناویروس در طول یک فاکس نیوز تاون هال پنج شنبه شب در اسکرانتون پنسیلوانیا. شده اند وجود دارد 12 coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده و تهمت و گفت: این مهم برای مردم را به “آرامش” و همچنین فکر می کنم در مورد دست دادن با دیگران است. “اگر وجود داشت همیشه یک زمان شما می توانید متقاعد کردن مردم به لرزش دست, این می تواند آن را,” او اعلام کرد.

چرا که آمریکایی ها نگران بودن در معرض coronavirus در نقاط گرم مانند چین و ایتالیا آنها “در حال حاضر اقامت در ایالات متحده صرف پول خود را در ایالات متحده, و من می خواهم که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما می دانید من شده است پس از آن برای یک زمان طولانی. من شده است گفت: “اجازه اقامت در ایالات متحده صرف پول خود را در اینجا.’ این نوع از اجرا انجام آن است.”

داستان های بیشتر از theweek.com
این 2020 و زنان خسته هستند
خطوط هوایی جنوب غربی مدیر عامل هشدار افت در مسافرت داخلی بیش از coronavirus است ‘9/11-مانند احساس’
وارن تماس آنلاین از حملات ساندرز’ حامیان ‘یک مشکل واقعی’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>