مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل استیضاح استدلال استوکس ترس از قدرت نامحدود

واشنگتن — هنگامی که یک وکیل برای رئیس جمهور تهمت به پیشنهاد سناتور این هفته که هر یک رئیس جمهور در پیگیری مجدد انتخابات است که ذاتا در منافع عمومی لحظه ای متبلور ترس در میان برخی از آقای تهمت منتقدان در مورد خزنده ریاست جمهوری استبداد.

“اگر یک رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او منتخب در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح گفت:” وکیل Alan M. Dershowitz. او به دنبال در روز پنج شنبه برای روشن کردن و یا راه رفتن در سخنان خود گفت در توییتر که آنها mischaracterized.

اما موجی از خشم و انزجار تأکید چگونه سیاست تهمت و عصر — و وکلای او تلاش برای کمک به آقای ترامپ پیشبرد دستور کار خود و دفاع از خود از موشکافی — تبدیل شده اند حاوی نگرانی در مورد قدرت اجرایی نفس بیش از حد.

قانون اساسی سیستم ساخته شده است در این ایده است که هر یک از سه شاخه های دولت بستگی دارد و پاسخگو به دیگران گفت: پیتر شین یک دانشگاه ایالتی اوهایو قانون استاد و همکاری نویسنده از یک جدایی-از-قدرت casebook اما یک جمع الگوی ادعاها و اقدامات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نامیده می شود که به شک.

“چه ترسناک است مورد تهمت را از نظر قدرت اجرایی است که او تلاش می کند برای انجام تا آنجا که او می تواند بدون تحریم کنگره و مقاومت در برابر نظارت توسط شاخه های دیگر از” آقای شین گفت. “قرار است که همه با هم و شما می توانید یک تصویر از یک قوه مجریه است که در آن تمام فعالیت منوط به هوی و هوس از رئیس جمهور و چگونه است که هوی و هوس اعمال شده است را نمی توان به طور موثر بررسی می شود.”

لیستی از راه های که در آن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم حقوقی خود را تحت فشار قرار دادند محدوده در حال رشد است.

در اوکراین امر وکلای او استدلال کرده اند که هیچ چیز impeachable و یا غیر قانونی در مورد استفاده از قدرت رسمی به اجبار ضعیف متحد برای اعلام یک فساد تحقیقات داخلی رقیب سیاسی و سنا اکثریت جمهوری خواه خواهد شد و به احتمال زیاد رای به تبرئه او.

در طول مسیر آقای تهمت حقوقی تیم آمد تا با یک نظریه است که توسط قوه مجریه می تواند قانونی خودداری از کنگره whistle-blower شکایت که یک بازرس به طور کلی تا به حال تلقی یک “نگرانی فوری.” قانون می گوید که دولت “باید” چنین شکایت به نمایندگان مجلس.

و قبل از اوکراین امر به نور آمد وکلا در کاخ سفید بودجه دفتر توسعه یک تئوری حقوقی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال قانون اساسی خودگردان را به خودداری از congressionally اجباری کمک های نظامی از اوکراین مهم ضد Impoundment عمل می کنند. آنها هرگز فعال است که تئوری از او منتشر شد کمک بعد از افشاگر در زمینه شکایت خود را.

رئیس جمهور مرزی نمایش قدرت اجرایی شروع نشده است با اوکراین است. آقای ترامپ خود بارها ادعا کرد که ماده دوم قانون اساسی که ایجاد ریاست جمهوری را به او می دهد “حق انجام هر کاری که من می خواهم.”

او گفت: او می تواند عفو خود و عهد به طور سیستماتیک stonewall “همه” کنگره احضاریه.

آقای ترامپ شکست با طولانی-برگزار هنجار توسط شخصا دستور رسیدگی به روسیه محققان و او بارها و بارها سعی کردم مانع مشاور ویژه تحقیق مباهات است که او را “حق مطلق به انجام آنچه من می خواهم به با وزارت دادگستری.”

پس از William P. بر یک دیرین مؤمن در تفسیر حداکثری از قدرت ریاست جمهوری, خصوصی ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با یک تئوری حقوقی که انسداد عدالت قوانین اعمال نمی شود به رئیس جمهور که سوء استفاده از قدرت خود را بیش از وزارت دادگستری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او را منصوب دادستان کل.

در سیاست داخلی آقای تهمت قرار دادند محدودیت قدرت اضطراری قوانین به ادعای یک راست به صرف بیشتر پول مالیات دهندگان در مرز با مکزیک از کنگره مایل بود مناسب است. در سیاست خارجی او راه اندازی حملات در سوریه بدون کسب اجازه از کنگره و تقریبا به ارمغان آورد و کشور را به جنگ با ایران با کشتن یک مقام ارشد ایرانی به طور کلی و بدون مشورت با نمایندگان مجلس.

در برابر پس زمینه از این همه و بیشتر منتقدان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ایران آقای Dershowitz اظهارات. رهبر مجلس استیضاح مدیران نماینده آدام شیف عضو حزب دموکرات از کالیفرنیا گفت: مجلس سنا روز پنج شنبه که آقای تهمت تیم تا به حال در آغوش چشم انداز انتخابات ریاست جمهوری وجود دارد که بالاتر از قانون — “زمانی که رئیس جمهور آن را ندارد که به معنی آن است که غیر قانونی نیست” — که ریچارد نیکسون معروف بیان به دفاع از رفتار خود پس از واترگیت.

“ما در حال بازگشت به جایی که ما در نیم قرن پیش و من می خواهم استدلال می کنند ممکن است ما در یک بدتر محل به دلیل این زمان و این زمان است که استدلال ممکن است موفق” آقای شیف گفت: متهم تهمت مدافعان استقبال از “عادی سازی بی قانونی” توسط رئیس جمهور.

آقای Dershowitz حضور نداشت استیضاح محاکمه در روز پنج شنبه اما عضو دیگری از رئيس جمهور در دفاع از تیم پاتریک Philbin همچنین فاصله خود را از تصور آقای Dershowitz را ترک کرده بود. در یک نقطه او استناد چیز دیگری آقای Dershowitz گفته بود شتاب به اضافه کردن “و من به این معنی نیست که در بیشتر رادیکال بخشی از توضیح نظریه خود را.”

در نقطه دیگر آقای Philbin گفت: “پیشنهاد شده است چرا که از استاد Dershowitz نظر است که این نظریه که رئیس جمهور مشاور پیشرفت است” رئیس جمهور می تواند هر چیزی که او می خواهد اگر او فکر می کند آن پیشرفت خواهد کرد و انتخاب مجدد او به هر در عوض هر چیزی که او می خواهد هر چیزی می رود ” و این درست نیست.”

در توییتر آقای Dershowitz گفت که معنای مورد نظر خود را از اظهارات قبلی شب که گردش به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی پخش و بارها و بارها در تلویزیون بوده و تحریف شده است.

“آنها مشخص استدلال من به عنوان اگر من تا به حال گفت که اگر رئیس جمهور معتقد است که انتخاب مجدد او شد در منافع ملی او می تواند هر چیزی را انجام دهید” آقای Dershowitz نوشت. “من چیزی گفت که به عنوان کسی که در واقع شنیده ام آنچه من گفتم می توانند گواهی دهند.”

حداقل یک قسمت از آقای Dershowitz دفاع به نظر می رسید و دقیق است. برخی از سناتورهای دموکرات و دیگر منتقدان او را متهم کرد از نشان می دهد که حتی نیکسون بود impeachable با وجود خود روشن کرد ، اما این اتهام ناسازگار است با آقای Dershowitz اصلی بحث: که یک impeachable “بالای جرم و جنایت و بزه” نیاز به یک indictable جرم.

(آغوش خود را که از دیدگاه خود مورد مناقشه است. این کاهش در برابر این دیدگاه بسیاری از دانشمندان حقوقی و او خود گفت: در سال 1998 که او فکر یک “ویژگی های جرم و جنایت” بود لازم نیست برای استیضاح رئیس جمهور که سوء استفاده از قدرت است. او پس از انکار که نظر گفته او تغییر ذهن خود را پس از تحقیقات.)

اما در این زمینه از آقای Dershowitz که سوء استفاده از قدرت وجود ندارد و یک indictable جرم نیست impeachable فراهم می کند یک راهنمای برای مرتب سازی از طریق التهابی سخنان که مبهم در مکان.

آقای Dershowitz ساخته اظهارات خود در پاسخ به سوال مطرح شده توسط یک سناتور جمهوری خواه در مورد اینکه آیا نشخوار pro quos در حال معمول در سیاست خارجی است. رئيس جمهور در دفاع از تیم بارها و بارها اشاره کرد که دولت معمولا خودداری از کمک به عنوان اهرمی برای وادار کردن یک کشور دیگر را به برخی از گام.

صحبت کردن نقطه elides تمایز بین یک رئیس جمهور است که در تلاش برای رسیدن به برخی از سیاست های عمومی هدف و کسی که در تلاش است برای به دست آوردن نفع شخصی. در جواب آقای Dershowitz به نظر می رسد تلاش برای مقابله با آن اعتراض و از جمله با این استدلال که یک رئیس جمهور ممکن است بیش از یک انگیزه برای اقدام.

به طور خاص او استدلال در برابر این ایده که رئیس جمهور می تواند برای استیضاح در غیر این صورت اقدامات قانونی اگر آنها با انگیزه به دست آوردن شخصی و منافع سیاسی به جای خدمت به منافع عمومی است. یکی از دلایل این امر می تواند حماقت او نگهداری می شد که اغلب هر دو انگیزه را به طور همزمان وجود داشته باشد.

(آقای تهمت تیم حقوقی معتقد است که او علاقه صادقانه در مبارزه با فساد در اوکراین است. خانه استیضاح مدیران تمسخر در آن مفهوم به تصویر کشیده و او را به عنوان تنها انگیزه تمایل به ساخت یک پایه و اساس به لام یک رقیب سیاسی به عنوان فاسد است.)

اما او به عنوان riffed آقای Dershowitz رفت و بیشتر از صرفا مشاهده است که رئیس جمهور به طور معمول فکر می کنم در مورد افکار عمومی است که رای دهندگان احساسات — و همچنین مردم خوب زمانی که آنها وزن بالقوه اقدامات است.

او همچنین سقوط هر گونه تمایز بین این دو انگیزه است که سیاستمداران اغلب به نحو موجهی بر این باورند که انتخابات مجدد را در خدمت منافع عمومی. که بخشی از سخنان خود رفت و ویروسی.

اما این متن بزرگتر بود که زیر نظر آقای Dershowitz نظریه حتی یک رئیس جمهور که nakedly سوء استفاده از قدرت و بدون هر گونه اشاره به این ادعا عمومی خوب را نمی توان استیضاح — تا زمانی که وجود دارد هیچ indictable جرم.

در روز پنج شنبه آقای Dershowitz تاکید کرد که او در تلاش برای برقراری ارتباط است که رئیس جمهور خوب بکار بردن قدرت نامحدود زمانی که آنها در حال تلاش برای انتخاب مجدد.

“اجازه دهید من روشن شود یک بار دیگر (به عنوان من در سنا): رئیس جمهور به دنبال انتخاب مجدد نمی توانید هر چیزی که او می خواهد” آقای Dershowitz در توییتر نوشت. “او است نه فوق قانون است. او نمی تواند مرتکب جنایت.”

اما او استدلال قانونی عمل “نمی شود غیر قانونی و یا impeachable اگر انجام شود با یک مخلوط انگیزه هر دو ترویج منافع عمومی و کمک به انتخاب مجدد او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>