مغلوب ساختن پیشی جستن فاقد دليل روشن می گوید ایالات متحده اعلام خواهد شد Antifa یک گروه تروریستی

رئیس جمهور تهمت و گفت: در توییتر در روز یکشنبه که ایالات متحده تعیین یک گروه از چپ ضد فاشیسم فعالان به عنوان یک سازمان تروریستی اعلام که فاقد هر گونه پاک کردن اختیارات قانونی خود را به عنوان دولت به دنبال مقصر این گروه برای تظاهرات خشونت آمیز در سراسر کشور بیش از آخر هفته.

“ایالات متحده امریکا خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی” آقای ترامپ نوشت.

رییس جمهور در این دوره با انتقاد antifa یک انقباض از کلمه “ضد فاشیست” است که آمده است همراه با یک منتشر جنبش از جناح چپ معترضان که در تعامل بیشتر تکنیک های تهاجمی مانند خرابکاری.

اما مشخص نیست که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام خواهد هر گونه معنای واقعی فراتر از ویژگی های خود را تلاش برای به هم بزنید فرهنگ-جنگ بحث جلب توجه و لطفا خود را محافظه کار پایه.

اول antifa است نه یک سازمان. آن را ندارد به یک رهبر, عضویت, نقش و یا هر تعریف شده متمرکز ساختار. بلکه آن است که یک مبهم تعریف جنبش مردم که به اشتراک گذاری مشترک در اعتراض به تاکتیک ها و اهداف است.

مهم تر است حتی اگر antifa شد یک سازمان واقعی قوانین است که اجازه دولت فدرال به خیال اشخاص تروریست ها و اعمال تحریم بر آنها محدود به گروه های خارجی است. وجود تروریسم داخلی قانون با وجود دوره ای طرح برای ایجاد یک.

“وجود دارد هیچ قدرت تحت قانون به انجام این کار — و اگر چنین اساسنامه تصویب شد این امر صورت جدی متمم اول قانون اساسی چالش ها” گفت: Mary B. McCord یک رئیس سابق شورای امنیت ملی را بدست آورد. “اما در حال حاضر تنها تروریستی قدرت خارجی برای سازمان های تروریستی.”

در خرید و فروش به طور موثر با تروریسم داخلی تحقیقات به نئو نازی ها سازمان ها مانند پایه و Atomwaffen بخش, برای مثال, F. B. I. درمان آنها را به عنوان شرکت های جنایی.

با این وجود در بیانیه ای پس از آقای تهمت جیر دادستان کل William P. Barr گفت: F. B. I. خواهد با استفاده از آن همکاری با دولت و پلیس محلی برای شناسایی خشونت آمیز معترضان که او نیز به نام داخلی تروریست ها.

“خشونت تحریک و انجام شده توسط antifa و دیگر گروه های مشابه در ارتباط با شورش داخلی تروریسم خواهد شد و بر این اساس درمان” آقای Barr گفت.

اما اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را محکوم کرد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و نذر در بیانیه ای از gais آن امنیت ملی, مدیر پروژه.

“به این توییت نشان می دهد تروریسم است ذاتا سیاسی, برچسب, به راحتی آزار و سوء استفاده” خانم شمسی گفت. “وجود دارد هیچ قدرت قانونی برای تعیین یک داخلی ، هر گونه تعیین خواهد افزایش قابل توجه روند و متمم اول قانون اساسی نگرانی است.”

آقای تهمت tweet به نظر می رسد به عنوان بخشی از تلاش های دولت او را سرزنش چپ فعالان برای خشونت آوردن ملت پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس هفته گذشته است. در اوایل روز شنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, Robert C. اوبراین بود سرزنش جمله فعالان در طول حضور در CNN و ABC News گفت که او تا به حال نه دیده می شود هر چیزی را به تایید گزارش توسط وزارت امنیت داخلی و رسانه های خبری که راست گروه نیز تحریک خشونت است.

آقای اوبراین گفت: F. B. I. نیاز به “آمد تا با یک برنامه ریزی” برای مقابله با antifa.

“در حال حاضر من فکر می کنم رئیس جمهور و دادستان کل بر, می خواهم به دانستن آنچه که F. B. I. انجام شده است برای نظارت به اخلال به پایین antifa به تعقیب آنها” آقای اوبراین گفت: ABC برنامه “این هفته است.” “این اولین بار نیست آنها وجود دارد. و آنها با استفاده از سبک نظامی تاکتیک و سفر در سراسر کشور برای استفاده از این شرایط و رایت کردن شهرستانها ما.”

که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد ظاهری اختیارات قانونی به خود بگویید دولت برای تعیین یک گروه به عنوان یک داخلی سازمان تروریستی نیست موضوع را به هواداران خود چند تن از آنان خود را ستایش کرد. یک مشاور آقای ترامپ گفت که ظاهر می شود برای سرکوب تظاهرات سیاسی مهم به رئیس جمهور با فقط پنج ماه تا روز انتخابات.

جولیان بارنز و آدام گلدمن کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>