مغلوب ساختن پیشی جستن است قربانی سیاسی, سیستم عدالت کلیان کانوی ادعاکاخ سفید مشاور کلیان کانوی است تشدید اختلاف بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دخالت در عملکرد پلیس آمریکا این ادعا که “دو ردیف سیستم عدالت کیفری” های سیاسی تعقیب فعالانه تضعیف رئیس جمهور و همکاران خود را.

کانوی در زمان به فاکس نیوز روز شنبه به نوبه خود بودن اتهامات وارد علیه مغلوب ساختن پیشی جستن – که او درگیر در یک اقدام بی سابقه تلاش برای نفوذ در تعقیب کیفری در و نعمت خود را بر روی سر خود را.

به دور از ساخت یک خطرناک مداخله در پرونده های جنایی مربوط به دوستان و تصور دشمنان او گفت: آن را برگ برنده خود که قربانی سیاسی از نظام عدالت.

“اگر شما رئیس جمهور تهمت یا افراد مرتبط با او وجود دارد را تعقیب که رفته اند یکی از راه های” کانوی گفت.

او رفت و در مقابل این گونه موارد – مانند محکومیت و صدور حکم توصیه راجر سنگ که خشم رئیس جمهور این هفته – با این تصمیم اعلام شده توسط وزارت دادگستری در روز جمعه به رها کردن اتهامات جنایی علیه یک هدف نخست از مغلوب ساختن پیشی جستن خشم سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe.

به طور مستقیم در تناقض خود ادعا می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود “گسترده قدرت” بود و نه درگیر شدن در دخالت های سیاسی در پرونده های جنایی, کانوی به نام McCabe “سریال دروغگو و leaker”.

او مرکب بحران بر کاخ سفید فشار بر DoJ گفت: “رئیس جمهور فکر می کند که اندی McCabe شده اند چرا که او دروغ و دروغ را چند بار به دست آورديم.”

کانوی است که به خوبی شناخته شده برای ناظران سیاسی به عنوان یک ستیز شکل اعزام با مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید به انتشار بسیار ستیز نظرات در تلویزیون مدار.

او آتش زا را در بحران اعتماد در DoJ برانگیخته توسط دادستان کل ویلیام بار تصمیم به بریده بریده صدور حکم توصیه برای سنگ دیرین مغلوب ساختن پیشی جستن از دوستان به وضوح منعکس کاخ سفید سیاست.

مارک کوتاه رئیس ستاد به معاون رئیس جمهور مایک پنس یدک همان بحث برانگیز خط در سی ان ان دولت از اتحادیه. مانند کانوی او ادعا کرد بدون شواهد و مدارک است که عدالت کیفری بوده و سیاسی در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مقیاس عدالت نیست متعادل هر بیشتر,” او گفت: “هنگامی که کسی مثل راجر سنگ می شود و پیگرد قانونی است که نشان می دهد نه سال زندان محکوم کرد و با صراحت کسی مثل اندی McCabe که او نیز به دروغ بازرسان فدرال می شود یک قرارداد پر سود در اینجا در سی ان ان. مردم می گویند “چگونه است که این عادلانه است ؟’ و این منبع از رئیس جمهور نا امیدی است.”

McCabe, یک معاون به اخراج FBI مدیر James Comey و یکی از چهره های کلیدی در روسیه بررسی شد و اخراج توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس سال 2018 دو روز خجالتی از بازنشستگی.

کوتاه در ادامه به تکرار خوبی بادی تئوری توطئه محبوب در مغلوب ساختن پیشی جستن دایره: که گزارش های ویژه وکیل رابرت مولر به ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی در سال 2016 انتخابات جعل تحریک توسط “دولت عمیق”.

“آنچه را که اتفاق می افتد در داخل وزارت دادگستری بی سابقه بوده است,” او گفت: “زمانی که شما در واقع می دانستند روسیه بررسی شد جعل اما شما همچنان به دنبال آن شما همچنان به دام انداختن مردم – که چیزی است که مردم آمریکا را دیده اند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de