مغلوب ساختن پیشی جستن است و با استفاده از ماموران فدرال خود را به عنوان ‘goon squad’ می گوید: یخ را سر اقدامتیاو سرپرست سابق ایالات متحده مهاجرت و گمرک آژانس که با این نسخهها کار تحت وزارت امنیت داخلی را محکوم کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دست زدن به تظاهرات در پورتلند با استقرار ماموران فدرال به شهرستان.

جان Sandweg, سابق, سرپرست, مدیر, یخ, که همچنین به عنوان مشاور عمومی برای DHS گفت: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از آژانس به عنوان خود را “goon squad” با ارسال فدرال اجرای قانون عوامل به اورگان بزرگترین شهر و تعهد به ارسال به دیگر شهرستانها در سراسر کشور از جمله شیکاگو و آلبوکرک.

Sandweg در گسترده مصاحبه با گاردین به نام دولت سیاست یک “شکست رهبری در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت”.

او افزود: “من فکر می کنم آن را یک سوء استفاده از DHS. منظورم واقعا رئيس جمهور در تلاش برای استفاده از DHS خود را به عنوان goon squad. که واقعا چه خبر است در اینجا.”

این نظر توسط Sandweg آمده به عنوان ناشناس مقامات فدرال درگیر شدند دوباره در پورتلند با معترضان خواستار اصلاحات به پلیس محلی. روز چهارشنبه شهردار پورتلند, Ted چرخ معترضان پیوست. او teargassed همراه با دیگران در میان جمعیت. ماموران فدرال متهم شده است از بلند کردن مردم در خیابان ها در بینام و اتومبیل و همچنین استقرار نظامی به سبک لباس و تجهیزات آنها به عنوان نبرد تظاهرات شبانه در این شهر است.
John Sandweg.

Sandweg در ادامه به ارائه داغدار انتقاد از دولت را از دست داده و تظاهرات خواستار آن را “تولید بحران” رانده شده توسط سیاست از رئیس جمهور.

“در تجربه من این است که از نیروی کار است. من فکر می کنم بسیاری از تصورات غلط وجود دارد که من امیدوارم که من می تواند حداقل روشن تا” Sandweg گفت. “DHS است بسیار به راه انداخته شده است که تحت فشار قرار دادند برای انجام این نوع از همه چیز. در تجربه من این مردمی که من کار کرده ام با می خواهید برای محافظت از امنیت ملی و امنیت عمومی.”

Sandweg همچنین با اشاره به بخش سرپرست چاد گرگ که دیده شده است به عنوان یک نیروی محرکه به کارگیری است که خشم دموکراتها و برخی جمهوریخواهان و بسیاری از حقوق مدنی قرار گرفتند.

“شما باید یک وزیر اگر شما خواهد شد که در یک موقعیت بسیار مخاطره آمیز است که در تعدادی از پیشینیان خود نیست که طولانی تصدی که من فکر می کنم مشتاق به لطفا” Sandweg گفت.

Sandweg گفت: در مورد اجرای قانون فدرال افسران گارد فدرال ساختمان بسیار قدرتمند بود در اصل.

“از یک موقعیت کلی دوره دولت فدرال حق اجرای قانون فدرال در هر نقطه در ایالات متحده” Sandweg گفت. “اما باز هم وجود دارد یک راه درست و یک راه غلط. و آنچه ما می بینیم در اینجا این است که نوع از چیزی که در حال رفتن به اثرات مخربی برای DHS و عملیاتی سازمان را برای مدت طولانی به آمده است.”

خواسته به مقایسه چگونه DHS است که استفاده می شود در مقایسه با طول باراک اوباما ریاست جمهوری Sandweg گفت: وجود دارد یک تفاوت بزرگ.

“این باعث می شود یک کنتراست باور نکردنی. گوش ما فراگیر شد هدف موثر باشد. برای انجام موثر اجرای قانون کار به طور موثر حفظ مرز برای ترویج امنیت عمومی و امنیت ملی, شما باید یک همکاری بزرگ با دولت های ایالتی و محلی. و سیاست مهم نبود. سیاست مهم نیست اگر شما جمهوری خواه یا دموکرات” Sandweg گفت که کنتراست نیز گسترش یافت و جورج بوش در اوایل 2000s.

هر دو از اورگان سناتورها و اعضای دیگر دولت هیئت نمایندگان کنگره خواستار رسیدگی به دولت از دست زدن به تظاهرات.

در همین حال فرماندار کیت براون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “این دموکراسی نه یک دیکتاتوری. ما نمی توانیم به پلیس مخفی ربودن افراد و قرار دادن آنها را به بینام و وسایل نقلیه. من نمی توانم باور کنم باید بگویم که به رئیس جمهور ایالات متحده است.”

در سال های اخیر برخی از دموکرات ها استدلال کرده اند برای تعمیرات اساسی عمده ای از فدرال بدن مانند یخ یا DHS. Sandweg نگران است که اگر جو بایدن شد رئيس جمهور منتخب او ممکن است به صورت قابل توجهی فشار باعث تغییرات شدید.

“چه نگرانی من این است که وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از فشار بر رئیس جمهور بایدن را واقعا اصلاحات بنیادی به DHS” Sandweg گفت. “من شخصا فکر می کنم کسانی که اصلاحات لازم هستند. من فکر می کنم این یک بحران رهبری است. شکست رهبری در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. من فکر می کنم آن را یک سوء استفاده از DHS.”

Sandweg افزود: “این یک شکست رهبری و در پایان روز در اینجا و نکته کلیدی این است که آنها یک چاشنی خوب دست در اینجا به DHS به بازگشت به فرهنگ که در آن DHS می خواهد به عنوان یک آژانس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de