مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار کاذب استدلال در رأی-با-ایمیل تقلب. در اینجا حقایق.

با نگرانی نصب بیش از چگونه این کشور می تواند انجام انتخابات در طول یک بیماری همه گیر و دموکرات ها فشار برای جایگزین به فرد رای گیری رئیس جمهور نسبت ناروا را آغاز کرده است هل دادن یک استدلال غلط است که گردش در میان محافظه کاران برای سال — که رای گیری از طریق پست یک دستور العمل برای تقلب.

“ایمیل آراء آنها تقلب” آقای ترامپ گفت: در کاخ سفید در روز سه شنبه بعد از ظهر. “ایمیل آراء بسیار خطرناک برای این کشور به دلیل متقلب. آنها به جمع آوری آنها. آنها جعلی در بسیاری از موارد. آنها را به رای دادن. آنها باید voter ID است.”

رئیس جمهور صحبت می کرد به عنوان رای دهندگان ویسکانسین بسیاری از پوشیدن ماسک محافظ بودند و رفتن به پای صندوق های رای در یک مملو روز انتخابات بعد از جمهوری-چراغ قوه مقننه رد خواستههای دموکراتیک برای به تاخیر انداختن انتخابات و اجازه می دهد برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری. روز چهارشنبه آقای ترامپ ادعا کرد دوباره که وجود دارد “پتانسیل فوق العاده ای برای تقلب انتخابات.”

در اینجا نگاهی به این حقایق نیست.

مطالعات نشان داده اند که همه اشکال از رای گیری تقلب بسیار نادر در ایالات متحده است. یک مطالعه ملی در سال 2016 در بر داشت چند معتبر اتهام تقلب در رای گیری. یک پانل که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام بررسی انتخابات فساد هیچ شواهد واقعی از تقلب قبل از او منحل شده آن در سال 2018 است.

حتی پس از, کارشناسان می گویند که پست الکترونیکی سیستم رای گیری بیشتر در معرض خطر تقلب از رای گیری در فرد است.

“آنچه ما می دانیم می توان آب پز کردن به این: رای گیری تقلب در ایالات متحده نادر است و کمتر نادر است تقلب با استفاده از پست الکترونیکی رای گیری گفت:” چارلز استوارت سوم از موسسه تکنولوژی ماساچوست.

آقای استوارت با اشاره به چندین مستند رای گیری موارد تقلب از دهه های اخیر مربوط به پست الکترونیکی و یا غیابی اخیرا مسابقه در کارولینای شمالی نهمین کنگره منطقه در سال 2018 زمانی که یک عمل که گرد غیابی برای نامزد جمهوری خواه مارک هریس شد و متهم به تقلب در انتخابات. عمل شناخته شده است به عنوان رای گیری برداشت.

“آنها در حال داستان آنها چشمگیر آنها نادر هستند” گفت: آقای استوارت, یک استاد علوم سیاسی که مطالعات دسیسه رای گیری.

کارولینای شمالی مورد نیز نشان می دهد این واقعیت است که تقلب بزرگ به اندازه کافی برای برخی از نتیجه انتخابات — کسانی که مربوط به مبارزات انتخاباتی به جای فردی رای دهندگان به احتمال زیاد تشخیص داده می شود گفت: Michael McDonald, یک دانشگاه فلوریدا دانشمند علوم سیاسی و انتخابات محقق است.

Richard L. Hasen یک انتخابات متخصص در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین دانشکده حقوق گفت: چنین مواردی بودند و چند دور بین.

“تقلب در انتخابات در ایالات متحده بسیار نادر است اما رایج ترین نوع تقلب از جمله در ایالات متحده شامل غیابی” آقای Hasen گفت. “معقول قوانین برای دست زدن به رای غیابی حس را نه تنها برای به حداقل رساندن خطر از انتخابات دستکاری اما به اطمینان حاصل شود که رای دهندگان بازیگران برگه های رای معتبر.”

پنج کشور از جمله جمهوری خواه سنگر و استحکامات از یوتا در حال حاضر انجام همه انتخابات تقریبا به طور کامل از طریق پست. آنها گزارش بسیار کمی تقلب. دولت است که در میان شش کشور با بالاترین درصد پست الکترونیکی-در رای در آخرین انتخابات در سال 2018 که تا به حال دولت جمهوری انتخابات ناظران در آن زمان با توجه به David J. بکر مدیر مرکز برای انتخابات نوآوری و اصلاحات است.

کلرادو است که 3.5 میلیون رای دهندگان ثبت نام شده و یک رای-توسط-mail دولت پس از 2014.

“وجود دارد فقط شواهد بسیار کمی وجود دارد که بیش از یک تعداد انگشت شماری از جعلی (رای-توسط-mail) موارد در سراسر کشور در یک چرخه انتخابات” گفت: Judd Choate مدیر از انتخابات در کلرادو وزارت امور خارجه.

از آنجا که شیوع کروناویروس و خواستار گسترده تر پست الکترونیکی رای گیری برای حفاظت از رای دهندگان برخی از مقامات جمهوری خواه از جمله آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرفته یکی دیگر از استدلال در برابر عمل: که آن را به ضرر نامزدهای جمهوری خواه.

رئیس جمهور روز چهارشنبه در توییتی که پست الکترونیکی-در رای گیری “به هر دلیلی کار نمی کند و برای جمهوری خواهان.” در گرجستان که در آن وزیر امور خارجه است که پستی همه رای دهندگان غایب رای درخواست برای مارس اولیه دولت و مجلس دیوید Ralston یک جمهوری خواه گفت: محلی اخبار سایت “این خواهد بود بسیار ویرانگر به جمهوریخواهان و محافظه کاران در گرجستان” و اضافه کرد “این قطعا درایو مشارکت مردم است.”

حتی قبل از coronavirus به عنوان یک تهدید جهانی دموکرات ها تا به حال به طور کلی مورد علاقه راه هایی برای گسترش دسترسی به رای گیری از طریق پست. برخی از جمهوری خواهان به مدت طولانی در برابر استدلال رای گیری از طریق پست و به نفع سفت شناسایی رأی دهندگان و ثبت نام مورد نیاز ادعا که کاهش محدودیت های دعوت تقلب انتخابات.

در حالی که دموکرات ها را به طور کلی مورد علاقه پست الکترونیکی رای گیری که با این نسخهها کار در یک راه بسیار شبیه به رای گیری غایب — برخی از آنها خودداری کردند در استفاده گسترده آن به دلیل کاهش سطح امنیتی که رای دهندگان لازم نیست که به نظر می رسد در پای صندوقهای رای است.

Douglas A. Kellner, یک شرکت صندلی نیویورک دولت هیئت مدیره از انتخابات است که در میان دموکرات ها که مطرح پرچم مورد رای گیری از طریق پست.

“اگر شما تجزیه و تحلیل تمام مراحل درگیر در یک پست الکترونیکی انتخابات شما شروع به دیدن که در آن نقاط ضعف هستند برای تقلب” آقای Kellner گفت: اشاره به آسیب پذیری در روند میان آنها فرصتی است که برگه های رای ممکن است ره در ایمیل و جعلی است.

آقای Kellner به یاد می آورد یک absentee ballot برداشت طرح در نیویورک خانه های پرستاری در طول 1980s است که منجر به تغییرات در قانون محدود کننده که ممکن است کمک به خانه سالمندان مقیم پر کردن برگه های رای. آن را در میان قوانین است که رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو به حالت تعلیق در ماه گذشته برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که انتقاد ایمیل رای گیری به تازگی اذعان کرد که در ماه مارس او رای دادند غایب توسط پست الکترونیکی خود را به تصویب رسید و در ایالت فلوریدا. در سال 2018 انتخابات میان دوره ای آقای ترامپ رای غایب توسط ایمیل از نیویورک است.

آقای ترامپ است که به سختی تنها دولت رسمی برای رای دادن از طریق پست. معاون رئیس جمهور مایک پنس رای غایب توسط ایمیل برای هر دو اولیه و انتخابات عمومی در سال 2018 است. الکس آذر بهداشت و خدمات انسانی, وزیر نیز رای غایب در سال 2018 و ویلبر راس, تجارت, وزیر رای داده است غایب 15 بار در 15 سال گذشته با توجه به فلوریدا رای دهندگان فایل. آقای راس مانند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن رای غایب برای فلوریدا اولیه در ماه گذشته.

سناتور برنی ساندرز در هفته گذشته خواسته ملت برای آماده سازی به پست الکترونیکی رای در نوامبر 3 انتخابات عمومی.

“خدا نکنه که این همه گیر گسترش ماه پس از ماه پس از ماه پس از ماه است و مردم قادر به رای دادن در پاییز” آقای ساندرز گفت: در نشستی که برگه آماده بود برای همه.

سفر گابریل و مایکل شراب کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>