مغلوب ساختن پیشی جستن است بالا بردن قضات که می تواند روده قانون حق رای

واشنگتن — تازه از توزیع جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک پیروزی در استیضاح محاکمه به آمریکا منتقل شده است به نصب فدرال قضات که ابراز اهانت به قانون حق رای را نقطه عطفی 1965 قانون که زده کردن قوانین در سراسر جنوب که نگه داشته آفریقایی-آمریکایی ها از صندوق های رای.

واژگون شدن رای گیری-حقوق حفاظت تمایل دارد به نفع جمهوری خواهان که گفته اند متحده نه دولت فدرال باید تصمیم خاص چگونه انتخابات انجام شده است. برخی از پژوهشگران حتی معتقدند که تضعیف قانون حق رای پیش از انتخابات 2016 کمک تهمت برنده انتخابات ریاست جمهوری.

اول از کسانی که نامزد Andrew L. Brasher, 38 بود که قبلا وکیل عمومی آلاباما یک موقعیت است که اجازه داده او را به سهام از مواضع محافظه کار در مورد مسائل از کنترل اسلحه به حقوق باروری. او تایید شد به یک آلاباما دادگاه منطقه در سال گذشته و در سریع ارتفاع نامزد دریافت جایزه بود تنها چند ماه بعد برای یک صندلی در 11 مدار دادگاه تجدید نظر است که در آتلانتا. با وجود مخالفت شدید توسط مترقی گروه Brasher به تائید سنا کامل در فوریه. 11 در 52-43 رای دادن.

او 188th قاضی تایید مغلوب ساختن پیشی جستن در طول زمان در کاخ سفید است.

Cory ویلسون و اندرو Brasher. (Rogelio V. Solis/AP جاشوا رابرتز/فردا نیوز)

دیگر نامزد است Cory ویلسون 49 سابق می سی سی پی سیاستمدار که در حال حاضر یک دولت استیناف قاضی وجود دارد. او در حال حاضر در نظر گرفته می سی سی پی یک منطقه فدرال مقام قضاوت و انتظار می رود که به صورت رای گیری مجلس سنا مدتی در ماه مارس است.

نامزد شد “باز سالوو به 2020” و نه خوش آمدید یکی در که گفت: لنا Zwarensteyn یک کارشناس قوه قضائيه در مترقی رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر. او نگران است که این دو پیامبر و دیگران بودند پیشبرد “واقعا شدید استدلال وقتی که می آید به رأی است.”

محافظه کاران معتقدند که این ناعادلانه است برای توصیف قضات مانند Brasher برای کار آنها را به نمایندگی از ترکیبات آنها مورد نیاز برای دفاع از خود در دادگاه. “زمانی که وکلا را litigating مواضع از طرف مشتریان خود آنها در حال انجام شغل خود می گوید:” مایک دیویس که ماده 3 پروژه طرفداران محافظه کار قوه قضائیه.

دموکرات او هشدار میدهد: “باید به یاد داشته باشید که اریک هولدر ارائه خدمات حقوقی رایگان به تروریست های مظنون.” اشاره است به طرفدار بونو کار توسط دارنده شرکت Covington و برلینگ به نمایندگی از ممانعت نیروهای بازداشت شده در گوانتانامو بای بازداشتگاه در کوبا. هولدر به عنوان دادستان کل ایالات متحده برای رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

سابق دادستان کل اریک هولدر صحبت می کند در کمپین حقوق بشر 2018 شام ملی در واشنگتن است. (کوین Wolf/AP)

Brasher را تایید بدان معنی است که نیمی از قضات در 11 مدار در حال حاضر نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن. هیچ یک از کسانی که قضات است که با وجود اینکه نزدیک به 8 میلیون نفر آفریقایی-آمریکایی زندگی در سه کشور آن را پوشش می دهد.

ویلسون در همین حال خواهد بود نشسته در منطقه جنوب می سی سی پی است که بخشی از مدار پنجم همراه با تگزاس و لوئیزیانا است. از پنج مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب به پنجمین مدار چهار شده اند مردان سفید.

مغلوب ساختن پیشی جستن تعمیرشده دادگاه فدرال در سراسر کشور اما این تغییرات می تواند به ویژه مهم در جنوب عمیق که در آن قضات کمک نگه داشتن تبعیض نژادی در محل, اما پس از آن رخ داد تفکیک پایین در طول دوران حقوق مدنی. چند دهه پس از آن دادگاه ها همچنان به مبارزه با نژاد خاص مربوط به قانون حق رای سال 1965 که به دولت فدرال قدرت های بزرگ را برای نظارت بر انتخابات در ایالت های جنوبی که قبلا نگه داشته آفریقایی-آمریکایی ها از رای دادن.

انصاف از انتخابات نیز در قلب دموکرات’ بحث در مورد فقط-نتیجه استیضاح پرس و جو. تهمت متهم شده بود از فشار دولت اوکراین برای باز کردن تحقیقات است که به نفع او در داخل کشور بود اما او تبرئه توسط یک جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

“جمهوری خواهان مجلس سنا در تلاش هستند تا دکل انتخابات در هر نوبت” نان آرن مترقی سازمان اتحاد برای عدالت گفت: از اخبار یاهو.

“پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک پاس در خودداری از کمک های خارجی در ارز برای دخالت در انتخابات آنها بلافاصله پس از بازگشت به تایید نامزدها با وحشتناک سوابق از جمله در رای گیری حقوق,” او اضافه شده است.

تا آنجا که رئیس جمهور منتقدان نگران هستند انتصاب قضات خواهد کرد که رول رای گیری-حقوق حمایت نیز دارای اثرات طولانی مدت بر انتخابات است. حتی اگر قضات جدید کمک نمی مغلوب ساختن پیشی جستن در کوتاه مدت خود را عمر تصدی در فدرال نیمکت می تواند اطمینان حاصل شود جمهوریخواه اکثریت برای یک نسل به نسل آمده است. باب موزر, نویسنده کتاب غرب سیاست به نام “آبی و سفید” یادداشت که رای دهندگان سرکوب تلاش شده است در حال حرکت رو به جلو در فلوریدا تنسی و تگزاس.

یک وکیل سابق کل آلاباما Brasher دارای سابقه ای طولانی و مقاوم در برابر فدرال نظارت دولت در انتخابات ، در سال 2012 او به ثبت یک دادخواست در حمایت از یک قانون آریزونا که نیاز به شناسایی در پای صندوقهای رای است. Voter ID قوانین آنها به عنوان شناخته شده تمایل به کاهش مشارکت مردم فقیر و اقلیت زیرا آنها گاهی اوقات قادر به پاسخگویی به این نوع دقیق مستند الزامات چنین قوانینی تقاضا است. مختصر امضا شد توسط برخی از محافظه کار ترین وکلای عمومی در کشور از جمله گرگ ابوت تگزاس و اسکات Pruitt اوکلاهما.

قضایی مجلس سنا رئیس لیندزی گراهام سوالات قضایی نامزد اندرو Brasher, در طول یک جلسه در دسامبر. 4, 2019. (جاشوا رابرتز/فردا نیوز)

در سال 2013 او به ثبت مختصری در Shelby County v. دارندهیک مورد که در آن یک آلاباما, شهرستان سعی در خارج شدن از تحت نظارت foisted در آن توسط قانون حق رای. “آلاباما از سال 2013 است آلاباما از سال 1965 — یا از سال 1970 1975 و یا سال 1982” Brasher نوشت: در کوتاه خود را. او استدلال کرد که “کنگره نقض قانون اساسی” با ادامه درمان دولت به عنوان اگر آن را به نحوی ادامه در محدود کردن آفریقایی-آمریکایی مشارکت در روند دموکراتیک.

بعد از آن که دادگاه عالی تصمیم گرفت شلبی کانتی در حمایت از, آلاباما, توزیع محافظه کاران طولانی-به دنبال پیروزی است.

در سال 2014 او استدلال کرد آلاباما پرونده آفریقایی-آمریکایی که قانونگذاران را متهم کرد که خواهان ایجاد حوزه های انتخاباتی که متمرکز سیاه رای دهندگان محروم دموکرات گسترده ای در سطح ایالت حمایت از یک عمل شناخته شده به عنوان gerrymandering.

Brasher انکار کرد که هر gerrymandering صورت گرفت. یک قاضی منطقه مخالف نوشتن که “شواهد و مدارک در اینجا این است که قریب به اتفاق آن است که دولت عمدا خاص افراد بر اساس نژاد.” در 2015, دیوان عالی ایالات متحده موافقت کرد, رد Brasher را ادعا می کنند.

ترقی خواهان نصب یک وحشی مخالفت با بشیر را نامزدی. “برای جمهوری خواهان مصمم به مردن حق رای در دادگاه Brasher یک تک خال در حفره” نوشت سابق فلوریدا فرمانداری نامزد و رای گیری مدافع حقوق اندرو Gillum در Tampa Bay Times op-ed.

ویلسون می سی سی پی, دادگاه منطقه مهاجرت نیز در حمایت از رای دهندگان شناسایی قوانین. در سال 2013 مقاله برای مطبوعات-ثبت نام تلفن همراه علا., او در مورد شکایت اخیر شهردار انتخابات در نزدیکی میلتون, Miss., که یک دموکرات برنده شده بود. ویلسون یک جمهوری خواه شکایت از رای دهندگان “جعل هویت” و “محروم felons رای گیری” ادعا غالبا تکرار توسط رسانههای محافظه کار پوشش انتخابات است.

در مقاله خود Wilson استدلال کرد که فدرال نظارت لازم نیست در حالی که دقیق تر مقررات رای گیری شد. “آنها ممکن است صرف زمان کمتر در تعقیب برنامه های که نمی وجود دارد,” او نوشت فدرال مانیتور “و زمان بیشتری بررسی تقلب انتخابات و دیگر بی نظمی است.”

تشکر. Cory Wilson, R-مدیسون در کنگره آمریکا در جکسون, Miss., در سال 2016. (Rogelio V. Solis/AP)

نوشتن در یکی دیگر از op-ed Wilson استدلال کرد که “رای دهندگان ID بخشی از حصول اطمینان از تمیز کننده انتخابات است.” مطالعات نشان داده اند که نمی شود در این مورد. ویلسون مقصر هر دو سیاستمداران و رسانه ها این است: “راشل Maddows از رسانه های جهان پیوست کر ‘رای دهندگان سرکوب’ در سمت راست نشانه از تیم اوباما,” او نوشت.

Brasher را تایید نمی شد جای تعجب و ویلسون رکورد التهابی نوشتن ممکن است نه تفاوت. رئیس فعلی کمیته قضایی مجلس سنا دیابت لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی قبلا پشتیبانی از فرمت رای گیری حقوق قانون مقررات. اما او در حال حاضر یکی از رئيس جمهور تهمت نزدیک ترین متحدان در کاپیتول هیل و ساخته شده است که تایید مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد یک اولویت است.

کامل سنا گاهی اوقات ثابت مشکل تر برای نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن. سناتور. تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی تنها آفریقایی-آمریکایی و عضو حزب جمهوری خواه کنفرانس اتحاد بیشتر و یا کمتر به تنهایی متوقف تاييديه از دو نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن: توماس فار, کارولینای شمالی, متهم رای دهندگان-سرکوب تلاش و رایان مرزهای, که تا به حال منتشر شده التهابی مقالات در مسابقه.

اما به عنوان رای در Brasher نزدیک مشخص شد که اسکات بود و نه رفتن به در راه ایستاده است. اسکات سخنگوی شان اسمیت اشاره کرد و در واکنش به اخبار یاهو پرس و جو که اسکات رای داده بودند به نفع Brasher را تایید و به دادگاه بخش در سال گذشته است. “من شنیده ام نیست هر چیزی برای نشان دادن موقعیت خود را تغییر داده است” اسمیت گفت.

قضایی نامزد می تواند به طور بالقوه مقاومت روبرو می شوند از جمهوریخواهان میانه سوزان کالینز از مین و لیزا Murkowski از آلاسکا به دلایل نامربوط به رأی است. کالینز و Murkowski باید هر دو ابراز بی اعتباری برای قضات که می خواهند به اعتصاب کردن Roe v. Wade, 1973 تصمیم دیوان عالی کشور که سقط جنین را قانونی ساخت.

ویلسون به نام کوچک “نتیجه یک لیبرال فعال دادگاه” و به عنوان یک دولت قانونگذار تایید کرده است تعدادی از اقدامات است که آن را دشوار است برای یک زن به خاتمه بارداری است. به عنوان وکیل به طور کلی از آلاباما Brasher به طور معمول در دفاع از اقدامات مشابه است.

نه دفتر کالینز و نه Murkowski در پاسخ به یک درخواست برای نظر جلوتر از Brasher رای دادن. هر دو سناتور رای به نصب او در 11 مدار.

مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب شده است چندین قضات با پرونده در رای گیری حقوق مشابه به کسانی که از Brasher و ویلسون. برخی از کسانی که قضات شروع به تحریک برای نوع کاهش فدرال نظارت مجلس طولانی آرزو داشت.

در اوایل این ماه به عنوان استیضاح محاکمه شد و به پایان آمدن یک مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب قاضی گفت: در یک نظر مخالف که قانون حق رای نقض در آمریکا حقوق. که قاضی, لیزا شاخه نشسته در 11 مدار. او به زودی باید یک متحد ایدئولوژیک در Brasher.

در یکی دیگر از مخالفت در رای گیری حقوق مدار پنجم تهمت قاضی Don Willett استدلال کرد که دولت حق نظارت خود را در انتخابات چیزی است که محافظه کاران می خواهند و ترقی خواهان و ترس است. Willett باز مخالفت خود با استناد به آبراهام لینکلن نویسنده رهایی اعلام که آزاد آفریقایی-آمریکایی بودند.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • وزارت خزانه داری ارسال اطلاعات در هانتر بایدن به گسترش ایران در مجلس سنا درخواست

  • جولیانی طوفان به اوکراین بررسی با هانتر بایدن مستند

  • به عنوان دموکراتیک مسابقه حرکت از New Hampshire, سیاه و لاتین رای دهندگان خواهد شد که خود می گویند — شاید یک تعیین

  • چرا مغز آسیب جدی گرفته شود?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>