‘مغلوب ساختن پیشی جستن است تصمیم گیری است که آمریکا’: چگونه جدید ممنوعیت سفر این است که با پاره شدن خانواده ها از هم جداآن آغاز شده به عنوان یک روز شاد برای daniel craig news. در ژانویه 31 ، 32 ساله نیجریه آمریکا آموخته شده در یک ایمیل که به ما شد و در نهایت پردازش برنامه های کاربردی ویزا از همسر و دختر در نیجریه.

ساعت بعد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را درهم شکست خود را جشن اعلام کرد که او با اضافه کردن شش کشور برای ممنوعیت سفر از جمله نیجریه است. تصمیم قطع مسیرهای دائم اقامت آمریکا برای نیجریه پرتاب daniel craig news پرونده به برزخ در مرحله نهایی این فرایند است. آن برگ و و 11 ساله دختر گیر در سراسر اقیانوس با کمی امید از ساخت آن را به ما.

“این غیر انسانی است” گفت: daniel craig news, یک تحلیلگر سیستم و نظامی آمریکا کهنه که در افغانستان خدمت نموده و زندگی در واشنگتن دی سی. از او خواست تا به استفاده از نام میانی خود را از ترس او ممکن است به خطر اندازد مورد او. “به عنوان یک سرباز من درک می کنم نیاز به حفاظت از کشور است. اما به طور کامل بسته درب … این فقط ساده اشتباه است.”

میلیون ها آفریقایی در حال حاضر ممنوع: ‘ما نه جنایتکاران’

مغلوب ساختن پیشی جستن ژانویه منظور ایجاد در سال 2017, سفر بان کی مون که در ادامه به هدف پنج اکثریت مسلمان کشور و به طور قابل توجهی محدود اقامت دائم برای اتباع اریتره قرقیزستان نیجریه و میانمار. همچنین بلوک های مردم از تانزانیا و سودان از به دست آوردن کارت سبز از طریق “ویزای تنوع فرهنگی” قرعه کشی.

درست مثل سال 2017 محدودیت های آن بلوک مهاجرت دائم از کشورهای مورد نظر را ساخت محدود استثنا اگر متقاضیان ثابت کند که انکار می شود “مشکلات بی” و است که آنها را با اعطای ویزا به حمایت از “منافع ملی”.

لیست شماره

اصلی ممنوعیت در حال حاضر منجر به رد ویزا برای بیش از 42000 نفر, اکثریت از ایران. علاوه بر این کشورهای جدید دو برابر شده است تعداد مسلمانان هدفمند در سراسر جهان به حدود 320 میلیون طرفداران برآورد. تقریبا یک چهارم از همه آفریقایی ها در حال حاضر تحت تاثیر قرار.

این محدودیت در حال حاضر اعمال می شود به 13 کشور از جمله نیجریه به آفریقای بیشترین جمعیت و اقتصاد است. آن را قطع کشورهایی که برخی از آنها در حال فرار از خشونت است. برخی از برآورد جدید بان کی مون که می رود به اثر در 21 فوریه می تواند مانع بیش از 12000 مهاجران به دنبال اسکان در ایالات متحده و دوباره با خانواده در سال آینده.

محدودیت های امضا جزء از مغلوب ساختن پیشی جستن تهاجمی ضد مهاجر در دستور کار است که شامل محدودیت در مهاجرت قانونی یک نابودی آمریکا پناهندگی سیستم پایین ترین کلاه پناهندگان گسترش بازداشت و توده اخراج.

“مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شده توسط قربانی مسلمانان در سال 2017 گفت:” Javeria جمیل وکیل با آمریکایی های آسیایی تبار پیشبرد عدالت را قانون حزبی است که فیلدینگ تماس از خانواده ها تحت تاثیر این ممنوعیت جدید است. “در حال حاضر آن را نه فقط در اسلام ممنوع. آن را تبدیل به یک آفریقایی بان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا کرده است که این ممنوعیت که blindsided برخی از دیپلمات هایی است که امنیت ملی اندازه گیری و که اضافه شده کشور موفق به دیدار با ما امنیت و اطلاعات-های استاندارد.

اما مهاجر از فعالان حقوق بشر گفت: سیاست یک مانور سیاسی در میان مغلوب ساختن پیشی جستن re-انتخابات – و یکی که پیامدهای عمیقی.

“مردم در بحران هستند” گفت: Audu کدیری یک مرد 43 ساله سازمان جامعه که در سمت چپ نیجریه در 2014. او برنامه ریزی شده بود به همراه مادرش به آمریکا, اما این ممنوعیت ممکن است که غیر ممکن است. این فعال سیاسی که در حال حاضر زندگی در برانکس نشده است گفت مادر خود را مورد تهمت را چرا که او نمی داند که چگونه برای شکستن اخبار. “بسیاری وجود دارد و صدمات آن را سخت برای تعیین کمیت.”

در نیجریه کدیری بود LGBTQ+ مدافع حقوق که مشغول به کار در پیشگیری از HIV و دیگر مسائل مربوط به حقوق بشر. او مجبور به فرار به دلیل فعالیت و به دنبال پناهندگی در ایالات متحده است. آن را در حال حاضر نا امن برای او را به بازگشت به نیجریه به همین دلیل است که او می خواهد خود را 68 ساله و مادر برای آمدن به ما.

او را ندیده است او پس از 2014 و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتخاب مجدد او ترس از آن خواهد شد یکی دیگر از حداقل پنج سال قبل از آنها دوباره. او احتمالا دست تولد سومین فرزند.

“نیجریه ای را کمک به توسعه این کشور مثل هر مهاجر, جامعه,” او گفت:. “ما در حال مجرمان.”
Audu Kadiri, left, a 43-year-old community organizer, left Nigeria in 2014 and now lives in the Bronx.

از هم پاشیده با کاهش گزینه های

قبل از ژانویه اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر را پایین نگه داشته در سفر از آفریقا از جمله افزایش در هزینه های ویزا و موانع جدید و افزایش محرومیت برای نیجریه به دنبال تصویب کوتاه مدت بازدیدکننده داشته است. این ما را بیشتر به حالت تعلیق روادید بازدید از اریتره در سال 2017.

این بدان معناست که خانواده ها مبارزه شده است برای سال ها به استفاده از آن رو به کاهش راههای دسترسی به آنها را دوباره و برای کسانی که سرمایه گذاری قابل توجهی در وقت و پول به روند ناگهانی خبر از ممنوعیت آشکار بود به خصوص ،

“هیچ چیز وجود دارد شما می توانید انجام دهید و این باعث می شود شما احساس درماندگی گفت: daniel craig news کهنه. Daniel craig news وارد آمریکا از نیجریه زمانی که او 10 ساله بود. او با همسر خود را در نیجریه در سال 2012 پس از او در سمت چپ و دو سال گذشته ازدواج کرد.

شهروندی و مهاجرت ایالات متحده تایید درخواست برای همسر و دخترش در ژانویه و درست پیش از اعلام ممنوعیت. اما آنها هنوز نمی باید ویزای خود را – و این ممنوعیت ممکن است آن را غیر ممکن به آنها را دریافت کنید.

Daniel craig news امیدوار بود آنها شروع خواهد زندگی خود را با هم در ما در حال حاضر گفت: “او pained با احساس گناه: “من وعده داده به او.” زن و شوهر نشده به طور کامل فرآوری شده خبر داد و افزود: “ما نمی خواهیم به فکر می کنم در مورد با هم بودن.”

او اشاره کرد که دختر خود را به حصبه و همسرش مالاریا و او دائما در ترس برای سلامت و ایمنی خود را.

Hana محمد 20 ساله در سن دیگو که در سودان گفت: او مشتاق برای پدربزرگ و مادربزرگ او برای آمدن به ایالات متحده به ویژه پس از مادر بزرگ خود را می تواند دریافت مراقبت های پزشکی در کالیفرنیا: “این خیلی غم انگیز و خسته کننده است. آنها مسن تر هستند و من می خواهم برای دیدن آنها را قبل از هر چیزی اتفاق می افتد.”

محمد گفت: آن را به سختی قبول کند که ما این بود که ممنوعیت گروه زیادی از مسلمانان به نام ایمنی در حالی که به نظر می رسد به انجام کمی در مورد جریان ترور تهدید آمریکا تیرباران های دسته جمعی: “این خیلی تکان دهنده است که ما آمده اند به این روز که در آن کل یک ملت از مردم در حال گرفتن تبعیض. نیست هدف از ایالات متحده به ایستادن برای هر کسی که صدمه دیده است گرفتن است و درمان آنها درست است؟”

یکی اریتره آمریکایی که با این نسخهها کار به عنوان یک مهندس در دره سیلیکون و نخواست نامش فاش شود به خاطر ترس از صدمه زدن به خانواده اش مورد به درخواست برای مادر خود را به زندگی با او را در ما بود و امیدوار بود او را به زودی دریافت تاریخ مصاحبه در سفارت. سپس ممنوعیت جدید رونمایی شد.

“ما منتظر ما تبدیل شود. ما به دنبال قانون است. من یک پرداخت کننده مالیات شهروند کمک به اقتصاد” گفت و اشاره کرد که او مادر است که 69 سال سن دارد و به تنهایی زندگی می کند در اریتره. “این فقط شر خالص است.”

او گفت که او احساس تهمت بود اجرای این ممنوعیت به عنوان یک “soundbite برای مبارزات انتخاباتی” در حالی که بی توجهی به آن را ترک Eritreans مانند مادر خود را با هیچ گزینه: “این تنها امید ما بود به او را در اینجا.”

برای Eritreans ممنوعیت می آید به عنوان به عنوان برگ برنده دولت ramped تا اخراج از اریتره پناهجویان با وجود این دولت آمریکا خود اذعان شکنجه و بازداشت های خودسرانه Eritreans در حال حاضر مواجه است.

ابراهیم Zere یک اریتره روزنامه نگار بود که پناهندگی در ایالات متحده و در حال حاضر در اوهایو زندگی می کند گفت: به نظر می رسید برخی از Eritreans شد و تمایلی به صحبت کردن در مورد ممنوعیت و زندگی در ترس از پیامدهای بالقوه از هر دو دولت: “مردم از ترس حتی به بحث در مورد آن.”

Zere خود خانواده را تحت تاثیر قرار: مادر او است که هنوز هم در کشورهای جدا شده از کودکان خود. او حتی نمی توانید چت تصویری با خانواده اش به دلیل ضعیف اینترنت در اریتره که بدان معنی است که او هرگز به دیدن نوه اش هشت سال از او نشده است ملاقات کرد, او گفت:.

برخی هشدار می دهند این ممنوعیت ممکن است زندگی یا مرگ عواقب. به صورت عجیب و غریب و فراجنسیتی مهاجران در کشورهای مورد نظر را, آن می تواند منجر آنها را به کشتی سوار در perilous journeys برای فرار به آمریکا به عنوان آنها را اجرا و از گزینه های گفت: زاک محمد که سومالی آمریکا و یک عضو از LGBTQIA+ مهاجر پروژه: “این است و نه” خوش آمدید ” نشانه ای در مقابل چهره ما.”

در پاسخ به سوالات در مورد تاثیر بر مهاجران فرار از خشونت های وزارت امور خارجه آمریکا سخنگوی گفت: این ممنوعیت بود و نه به معنای “حد توانایی یک فرد به دنبال پناهندگی” اضافه کرد: “اولویت اول ما همچنان امنیت ملی است. ما همچنان به کار با ما اختصاص داده شده ماموران کنسولی در این زمینه برای شناسایی و تسریع در آن افراد با فوری سفر نیاز دارد.”

خواسته در مورد اتهامات عنوان شده است که این ممنوعیت تبعیض آمیز است سخنگوی گفت: محدودیت های اعمال شده بر “ملیت” و “ویزا رده” و این که “ماموران کنسولی نیست داوری مبتنی بر دین”. این سخنگو گفت: وجود معیار مشخص برای تعیین کشورهای محدود و اشاره کرد که چاد در اصلی لیست حذف شده در سال 2018 است.

مبارزه برای پایان دادن به این ممنوعیت

با اولین سفر بان کی مون تایید توسط دیوان عالی ایالات متحده وجود دارد چند منابع به سمت چپ برای به چالش کشیدن سیاست. طرفداران امیدوارند دموکراتیک رئیس جمهور بلافاصله لغو ممنوعیت و نیز به تازگی تجدید فشار به کنگره برای تصویب هیچ ممنوعیت عمل می کنند که پایان این ممنوعیت و جلوگیری از تبعیض آمیز سیاست های مهاجرتی.

تا آن تهمت را ادامه خواهد داد به استفاده از قدرت اجرایی به تلاش برای دوباره تعریف آنچه در آن به معنی یک شهروند طرفداران هشدار داد.

“رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا دولت این است که به صراحت در تلاش برای تصمیم می گیرید که می شود به یک آمریکایی گفت:” اریک Naing که برمه و آمریکا با این نسخهها کار با مسلمان طرفداران یک گروه است که به چالش کشیده شده است این ممنوعیت. خانواده اش را نداشته اند قادر به آمدن به ما اگر این ممنوعیت در میانمار شده بود در محل. “او گفت: من نباید آمریکا. پدر و مادر من نباید آمریکا. آن را عمیقا ناراحت کننده است.”

Daniel craig news اشاره کرد که ممنوعیت مجازات های بی شماری شهروندان آمریکایی مانند او: “آن صدمه زدن دقیق مردم شما در حال تلاش برای محافظت از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im