مغلوب ساختن پیشی جستن هوش انتخاب کنید متناسب با الگوی بی اعتمادی

هوش کارشناسان در مصاحبه با یاهو نیوز تردید دارند که ریچارد Grenell رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید به جای Adm. یوسف مگوایر به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی است که مناسب برای این کار است.

کاخ سفید روز پنجشنبه اعلام کرد که Grenell فعلی سفیر آمریکا در آلمان را تبدیل به دومین فرد پس از ماه اوت به فرض موقت نقش برتر کشور مقام اطلاعاتی.

لری فایفر پیشین سازمان سیا رئیس ستاد و مدیر NSA مایکل هیدن ضمن خدمت در کاخ سفید, وضعیت, اتاق گفت: از اخبار یاهو که Grenell ظاهری دسترسی به رئیس جمهور این است که “به طور معمول یک چیز بسیار خوب برای جامعه اطلاعاتی” اما هشدار داد که خود را در پس زمینه در کنگره Media Partners, یک شرکت تاسیس کرد و متخصص در سیاسی “چرخش” ممکن است او منجر به “بگوید رییس جمهور آنچه که او می خواهد برای شنیدن و نه آنچه او را بشنود.”

کسانی که اظهارات ممکن است حمایت Grenell تاریخ بسیار سیاسی pro-مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال در توییتر از جمله یک پیشنهاد است که روسیه دخالت در واقع کمک وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون رئیس جمهور بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016. Grenell حذف برخی از کسانی که توییت در روز او اعلام شد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نامزد برای اقدام DNI.

ریچارد Grenell. (Darko Vojinovic/AP)

“اولین اولویت برای یک اقدام مدیر اطلاعات ملی باقی مانده است غیر سیاسی. دفتر DNI نمی تواند سیاسی گفت:” کریس کاستا مدیر اجرایی بین المللی جاسوسی موزه و 34 سال و هوش جامعه کهنه که در خدمت به عنوان مشاور ارشد برای مبارزه با تروریسم در شورای امنیت ملی به رئیس جمهور تهمت و اشاره کرد که سناتور. دن کت بود یک سیاستمدار سابق و انجام خود را DNI وظایف هست.

Grenell که در زمان خود در برلین در آوریل سال 2018 قبلا به عنوان ارتباطات رئیس در سازمان ملل در دوران دولت جورج دبلیو بوش بود. او بعد از تاسیس کنگره همکاران رسانه ای و به طور موقت مشغول به کار به عنوان سیاست خارجی سخنگوی میت رامنی در سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری است.

Grenell مستقیم بدون هوش و یا امنیت ملی تجربه خود را فراتر از امور عمومی نقش در سازمان ملل و هماهنگی با مقامات امنیتی در آلمان است. به عنوان سفیر ایران در آلمان Grenell نقش مهمی را در تامین امنیت و استقبال از خانه رهایی گروگان آمریکایی که برای دریافت مراقبت های پزشکی در آلمان کلید دیپلماتیک و امنیتی ماموریت برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. وی پیشنهاد کرد در یک صدای جیر جیر پنج شنبه که تصدی خود در نقش جدید خود خواهد بود مختصر و رئیس جمهور “را اعلام نامزد (نه من) گاهی اوقات به زودی.”

در حالی که این معلوم نیست که آیا Grenell را تخلیه پست خود در آلمان و یا تلاش برای انجام هر دو شغل همزمان یک مقام اطلاعاتی سابق آشنا با این موضوع گفت: از اخبار یاهو که هوش کارکنان شد و گفت: انتظار می رود برای دیدن جدید خود را در دفتر در منطقه واشنگتن در روز پنج شنبه و یا جمعه.

کاستاریکا همچنین گفت که Grenell را به عنوان سفیر باعث ایجاد برخی از مزایای. که نقش او را ام “در حال حاضر عمل به عنوان یک ارشد گیرنده مشتری و مصرف کننده از هوش; [او] احتمالا تعامل با اف بی آی و سازمان سیا و دیگر عناصر IC” او ادامه داد.

اقدام سابق سازمان اطلاعات ملی جوزف مگوایر. (اندرو بیلبائو/AP)

اما فایفر اشاره کرد این قانون که ایجاد نقش مدیر اطلاعات ملی پس از حملات تروریستی 9/11 اعلام کرد که دارنده موقعیت باید “گسترده امنیت ملی تخصص” بدون صرفا تعریف این پارامترها. این DNI نیاز به هماهنگی های مختلف 17 سازمان های اطلاعاتی از جمله خود او در اتاق کار, انجام برنامه ریزی بلند مدت و مدیریت هوش بودجه.

روح قانون فایفر گفت: برای معرفی نه تنها کسی با سالها تجربه و تخصص مربوطه اما “کسی با gravitas, کسی که می تواند گول زدن و متقاعد کردن” از آنجا که قانون نیست گسترش گسترده مراجع قانونی به DNI.

برخی از تحلیلگران اخبار یاهو صحبت کرد و گفت: با Grenell که شهرت به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار خواهد بود مناسب برای رهبری جامعه اطلاعاتی, در حالی که دیگران به او پیشنهاد نفع شک و یا احساس خود را انتصاب موقت نمی خواهد به طور قابل توجهی تاثیر این کار در حال انجام توسط ODNI.

سابق ارشد هوش رسمی که خواسته بود به نام به بحث سیاسی ملاقات گفت که آن را تعجب آور نیست که رئیس جمهور را تعیین وفادار به عنوان سرپرست DNI به خصوص با انتخابات آینده و این واقعیت که وجود دارد این است که زمان کمی برای دامپزشک و تایید وقت آمریکا.

دفتر DNI نمی خواهد سقوط به عنوان یک نتیجه از یک سیاسی قرار ملاقات و یا یک رهبر موقت به گفته این مقام سابق. “من فکر می کنم DNI است که تقریبا خود کفا بوروکراسی” این مقام سابق گفت. آن را یک “روند جای عمل خواهد شد.”

با وجود Grenell شهرت به عنوان یک شخصیت سیاسی وجود دارد امیدواریم که دیگر سران سازمان های اطلاعاتی خواهد شد “سعی در مهار او به اندازه آنها می توانند بدون angering POTUS گفت:” داگلاس لندن به تازگی بازنشسته سیا ارشد افسر عملیات و استاد کمکی در دانشگاه جورج تاون. او گفت: از اخبار یاهو او “خوشبین نیست” چرا که “به وضوح خود گریزی به انجام در سراسر جهان تهدید توجیهی” در “نشان دهنده خود disinclination به تحریک POTUS اقدامات تلافی جویانه بود.”

به طور سنتی, سران جامعه اطلاعاتی میزبان سالانه عمومی جلسه توجیهی با نظارت کنگره به بحث در مورد چشم انداز خود را از تهدیدات مواجه ایالات متحده است. اما پس از 2019 تهدید جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد و در سپس مدیر اطلاعات ملی دن کت برای عموم به نمایندگی از حقایق و تجزیه و تحلیل از جامعه است که در تضاد تهمت نظرات مانند جامعه را عدم اعتماد به نفس است که رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد تا کنون می دهد تا خود را به سلاح های هسته ای به طور داوطلبانه. کت و معاون خود را به خوبی مورد احترام جامعه اطلاعاتی جانباز سوزان گوردون تحت فشار قرار دادند از نقش خود در اواخر تابستان.

Adm. یوسف مگوایر رئیس سابق مرکز ملی مبارزه با تروریسم کردم به نام به دفتر مدیر اطلاعات ملی پس از پالتو خروج میان با مشخصات بالا, جنجال بر سر یک جامعه اطلاعاتی whistleblower ارائه شواهد که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مشروط کمک نظامی به اوکراین در تحقیقات به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی. که شکایت تقویت متعدد شاهدانی که شهادت قبل از خانه هوش کمیته رهبری به رئیس جمهور تهمت را استیضاح توسط مجلس نمایندگان اگر چه جمهوری خواه کنترل مجلس سنا تبرئه او در اوایل فوریه.

مگوایر که در پیش بینی مصرف در نقش ظاهرا فقط به عنوان به طور ناگهانی اعلام کرد که Grenell خواهد جای او به گفته یک مقام اطلاعاتی سابق — اگر چه تصدی خود به عنوان بازیگری DNI به زودی خواهد بود تا به هر حال با توجه به فدرال خالی عمل می کنند. مگوایر در بیانیه منتشر شده شنبه شب تشکر رئیس جمهور تهمت برای “افتخار کار در کنار مردان و زنان در جامعه اطلاعاتی” و گفت که او را “نگاه به جلو به آینده چالش” بدون مشخص کردن آنچه که ممکن است.

کوستا گفت: از اخبار یاهو که مگوایر “انجام یک کار عالی به عنوان یک اقدام تحت برخی از شرایط دشوار” در حالی که اشاره کرد که “او نمی تواند باقی بماند به عنوان بازیگری [DNI] برای همیشه لطفا برای و ممکن است رئیس جمهور را در هر کس که می خواهد به عنوان سرپرست DNI.”

سخنگویان دفتر مدیر اطلاعات ملی و شورای امنیت ملی ارائه نکردند اضافی پاسخ به اخبار یاهو که آیا Grenell خواهد بازگشت از آلمان به انجام وظایف اقدام DNI یا جایی که خروجی اقدام DNI مگوایر خواهد بود به رهبری بعدی. وزارت امور خارجه نیست پاسخ دادن به یک ایمیل پرس و جو و تماس تلفنی به سفارت ایالات متحده در برلین بدون جواب رفت.

نه تنها دفتر مدیر اطلاعات ملی رفته و بدون یک مدیر دائم برای بیش از شش ماه اما سازمان قبلی No. 2, سوزان گوردون هنوز جایگزین شده است یا نه. اندرو هالمن که قبلا سازمان سیا معاون مدیر برای نوآوری است که در حال حاضر در خدمت به عنوان دفتر اصلی اجرایی و انجام بسیاری از وظایف PPDNI در غیاب یک نامزدی از رئیس جمهور. جیسون Klitenic دفتر مدیر اطلاعات ملی مشاور عمومی را گزارش ترک نقش خود در اوایل ماه آینده.

با توجه به این که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است و به ظاهر مشغول به کار شده است پس قبل از مراسم تحلیف خود برای به حداقل رساندن قدرت و نقش DNI و علنا تعزیر خود مقامات بالا مانند کت در موارد متعدد که مشخص نیست که آیا روحیه جذب و حفظ برای DNI و جامعه اطلاعاتی به عنوان یک کل شده است به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار.

فایفر, مدیر هیدن مرکز در دانشگاه جرج میسون اشاره کرد که مقامات اطلاعاتی مانند مگوایر هالمن گوردون و کت شده اند “واقعا کار سخت را به مطمئن شوید که افرادی که وجود دارد hunkering کردن و انجام کار خود را.” در دفتر مدیر اطلاعات ملی چند مقامات ارشد حفظ یک سطح از استقلال است. ویلیام Evanina مدیر ملی ضد جاسوسی و امنیتی مرکز در دفتر مدیر اطلاعات ملی فقط با انتشار جزئیات جدید ضد جاسوسی استراتژی و اتحاد کشور سفر کرد بحث های ضد تهدیدات با دانشگاهیان و مدیران وزارت امور خارجه و مقامات محلی و دیگران. شلبی Pierson که سر DNI انتخابات واحد های امنیتی به نظر می رسد اغلب و علنا به بحث در مورد اهمیت انتخابات تداخل با وجود رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سکوت به سرزنش روسیه برای دخالت در سال 2016 ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری. “شما کردم مردم با مشاغل مهم در ادامه به انجام آن شغل مهم” گفت: فایفر.

او گفت: رئيس جمهور در درمان DNI “تنها می تواند یک اثر خورنده در روحیه جذب و حفظ.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد ساندرز قدرت رفتن سر به سر با رقبا

  • چگونه جان بولتون برنده جنگ با ایران سیاست

  • ‘بایدن هنوز هم می تواند برنده’, کارولینای جنوبی, کارشناسان می گویند, به عنوان زمینه باقی مانده تقسیم

  • باید واشنگتن دی سی تبدیل 51 دولت ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im