مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه به روز رسانی های زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • رئيس جمهور در دفاع از تیم به این نتیجه رسیدند استدلال خود را بدون تشریفات.
  • به عنوان تشدید فشار بر جمهوری خواهان مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مواجه بولتون کتاب اتهامات.
  • سناتور جمهوری خواه پیشنهاد یک راه حل ممکن برای بولتون مشکل است.
  • بعدی: سناتور به سوال بپرسید.
  • پس از دفاع تیم پیچیده و جمهوریخواهان نشسته اند در شهود.

“این باید پایان در حال حاضر به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” پت Cipillone یکی از رئيس جمهور تهمت وکلا گفت: فقط قبل از 3 p. m. روز شنبه, آوردن ناگهانی به دفاع تیم استدلال به حذف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

در سخنان کوتاهی آقای Cipillone صحبت در مورد آسیب های فرفورژه با تعصب در تجدید نظر به نزدیک تقسیم سنا برای تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آن را نشان می دهد که ما با هم می آیند در هر دو طرف راهرو و پایان دوران استیضاح به صورت خوب,” او گفت:. “شما می دانید باید آن را به پایان. شما می دانید که آن را باید.”

هر چند در جلسه تنها کمتر از دو ساعت دفاع استدلال یک روز دیگر از آنها برنامه ریزی شده بود. سناتور در حال حاضر بیش از 16 ساعت در دو روز به سوال وکلا در نوشتن به جای فقط یک جلسه طولانی. و رای گیری در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا شاهد است که انتظار می رود در روز جمعه.

این همه بخشی از یک طرح برای tamp پایین دیوانگی از آیات افشا در مقاله منتشر نشده رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی, John R. بولتون.

برای اولین بار از جزئیات از آقای بولتون مقاله فاش شد توسط بار در روز یکشنبه رئیس جمهور در زمان دفاع مستقیم هدف اتهامات در این کتاب که متصلب خواهان. جی Sekulow, یکی از آقای تهمت وکلا صرف مقدار قابل توجهی از دفاع نهایی جلسه این استدلال که این حساب باید نادیده.

“شما نمی توانید استیضاح رئیس جمهور در یک بیمنبع اتهام” آقای Sekulow گفت.

جمهوری خواهان شده اند در آسیب-حالت کنترل به عنوان جزئیات بیشتر در ظاهر از این کتاب توسط آقای بولتون که او گفت که او مشترک با شورای امنیت ملی در پایان سال گذشته است. آن است که عمل استاندارد برای نسخه های خطی مانند آقای بولتون به رفتن را از طریق یک فرایند بررسی برای محافظت در برابر افشای اطلاعات طبقه بندی شده.

روز دوشنبه قبل از شروع محاکمه اوباما شد بنابراین نگران پتانسیل خرید اینترنتی از بولتون آشکار است که رهبر اکثریت سناتور میچ مک کانل کنتاکی گفت: آنها را به یک نفس عمیق بکشید و در یک ناهار خصوصی قبل از دادگاه از سر گرفته شد.

اطلاعات بیشتر در مورد آقای تهمت انگیزه در مورد اوکراین توصیف شده در این مقاله را تضعیف یکی از دفاع های کلیدی استدلال. حساب دیگری توصیف اضطراب در میان برخی از رئيس جمهور در نزدیک ترین مشاوران خود بیش از نگرانی هایی است که آقای ترامپ شد اعطای شخصی به نفع خارجی autocrats. همه از آن انباشت اشیاء بدست آمده در فشار به سنا اجازه می دهد تا جدید شاهد به دادگاه.

آقای Sekulow به نام جان بولتون ادعا می کند “ناروا” و اما نه به طور مستقیم آنها را انکار.

سناتور جیمز Lankford اوکلاهما گفت: او توصیه کرد که کاخ سفید به نوبه خود بولتون مقاله به سناتور که می تواند بررسی آن را در یک طبقه بندی تنظیمات “و برای خودمان اگر وجود دارد هر چیزی مهم است.”

دیدن نسخه خطی شش هفته از هم اکنون کافی است آقای Lankford سی ان ان گفت به دلیل سناتورها را مجبور به رای گیری در مورد اینکه آیا برای شنیدن شهود فقط در چند روز.

“این نیاز به یک بخشی از اطلاعات ما بنابراین ما می توانیم که تصمیم گیری در مورد شهود” آقای Lankford گفت.

سناتور لیندزی گراهام جمهوریخواه از ایالت کارولینای جنوبی و یکی از رئيس جمهور در نزدیک ترین متحدان در سنای آمریکا حمایت خود را.

“آن را حس می کند کامل به من” آقای گراهام روز سه شنبه گفت. “من نمی دانم اگر آن را دست یافتنی اما این امر می تواند یک راه حل داوطلبانه انتخاب توسط کاخ سفید است.”

اضافه کردن به فشار برای جمهوری خواهان رئیس جمهور سابق رئیس ستاد John F. کلی گفت که به اعتقاد او آقای بولتون حساب.

آقای کلی صحبت به مخاطبان در فلوریدا گفت که او معتقد است که آیات در این کتاب که سنا باید تماس شاهدان در استیضاح محاکمه. آقای کلی و آقای بولتون همپوشانی در کاخ سفید در بسیاری از سال 2018 است.

آقای بولتون گفت: او را مطابق با سنا احضاریه به شهادت دادن در دادگاه.

با نزدیک شفاهی سناتور در حال حاضر این فرصت را به پرسش — اما تنها در نوشتن. شروع چهارشنبه سناتورها خواهد شد ارائه شده برای خانه مدیران و رئيس جمهور در دفاع از تیم از طریق رئیس دادگستری رابرتز, جان G. جونیور که ریاست دادگاه. رئیس دادگستری خواهد خواندن سوالات به وکلا متناوب بین ارسالی از دموکرات ها و جمهوری خواهان تا 16 ساعت در طی یک دوره از دو روز.

سناتور انتظار می رود که رای گیری در مورد اینکه آیا برای شنیدن جدید شاهد روز جمعه است. دموکرات ها نیاز به تامین حداقل چهار جمهوری خواه جداشدگان به تصویب شنوایی جدید شهادت.

هنگامی که جلسه به پایان رسید روز سه شنبه وکلا از دادستان و دفاع دست تکان داد به عنوان دموکرات و جمهوری خواه سناتور های غیر معمول در صفحه نمایش از هماهنگی تنفس آه امداد است که آنها می توانند یک بار دیگر بحث خود را در اتاق.

به عنوان به زودی به عنوان آقای تهمت تیم حقوقی خود را تمام شفاهی در برابر از بین بردن رئیس جمهور از جمهوری خواهان شتافت به یک اتاق در نزدیکی طبقه سنا به تصمیم بگیرد که آیا به تماس شاهدان — یک گام است که بسیاری از آنها امید برای جلوگیری از — اما به هیچ اجماع.

این حرکت می تواند طولانی دادگاه و درهم و برهم کردن آنچه تا همین اواخر به نظر می رسید به یک صاف مارس به یک سریع تبرئه رئیس جمهور است.

“آن را جدی خانواده بحث” سناتور کوین کرامر جمهوری خواه از ایالت داکوتای شمالی گفت: به عنوان او پدید آمده از روز سه شنبه جلسه. “برخی از مردم هستند صمیمانه بررسی تمام راههای چرا که آنها هنوز هم غیر متعهد.”

سناتور میت رامنی یوتا تنها جمهوری خواه به طور علنی خواهان شهود و گفت که او می خواهد به شنیدن از آقای بولتون. سناتور سوزان کالینز از مین نیز گفت: او به احتمال زیاد برای رای دادن شهود. دو دیگر جمهوری خواهان سناتور لیزا Murkowski از آلاسکا و لامار الکساندر از تنسی ابراز میدین اما هر دو noncommittal پس از گزارش در مورد آقای بولتون مقاله که در آن او گفت که آقای ترامپ حاضر به انتشار congressionally اختصاص کمک های نظامی به اوکراین تا زمانی که کشور مبله اطلاعات در مورد رقبای سیاسی خود.

سناتور مایک براون جمهوری خواه ایندیانا گفت: این گروه شکسته بود تا با توافق در مورد چه باید بکنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>