مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه: به روز رسانی های زنده پیش از نهایی آرا

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • خانه دموکرات هستند ‘احتمال’ به حکم جان بولتون پس از استیضاح دادگاه به پایان می رسد.
  • داگ جونز بود که دیده می شود به عنوان یک امکان دموکراتیک پناهنده, ‘اکراه’ تصمیم می گیرد برای رای دادن به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن.
  • آرا انتظار می رود حدود 4 بعد از ظهر
  • ‘من امیدوارم که ما در نهایت در بر داشت پایین.’ سناتور تاسف شکسته نهاد.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن و اجتناب استیضاح در دولت از آدرس اتحادیه اما او ممکن است به او می گویند پس از تبرئه.

فقط به دلیل آن را به زودی خواهد شد به این معنا نیست آن را در واقع می شود بیش از. ساعت قبل از انتظار می رود سنا رای پایان دادن به رئیس جمهور تهمت آزمایشی ارشد خانه دموکرات نشان داد در روز شنبه که او را از ادامه تحقیقات در سمت خود را از پایتخت شروع با یک احضاریه برای رامین جان بولتون رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی.

نماینده Jerrold Nadler دموکرات از نیویورک و رئیس کمیته قضایی مجلس به خبرنگاران گفت که او “به احتمال زیاد” حکم آقای بولتون که تایید کرده است در یک کتاب منتشر نشده که آقای ترامپ مشروط امنیت کمک در اوکراین تمایل به بررسی رئيس جمهور دموکرات از رقبای مرکزی اتهام در دادگاه.

“من فکر می کنم آن را به احتمال زیاد بله” گفت: آقای Nadler یکی از هفت خانه مدیران تعقیب اتهامات عنوان شده علیه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. “هنگامی که شما یک یاغی رئیس جمهور شما به ارمغان می آورد که به جلو شما را مجبور به ویژه که شما باید برای حفاظت از قانون اساسی با وجود پیامدهای سیاسی.”

خانه پرسید: آقای بولتون به شهادت قبل از دسامبر استیضاح رای اما او موافقت نکرد و دموکرات ها تصمیم گرفتند به حکم او را به خاطر آن می تواند در یک دادگاه طولانی مبارزه است. زمانی که مقالات از استیضاح رسیده سنا آقای بولتون علنا گفت که مطابق با سنا در حکم و شهادت شود. اما جمهوری خواهان مجلس سنا با عجله برای جلوگیری از هر گونه شواهد جدید از بودن در نظر گرفته و موفق شد هفته گذشته در برگزاری با هم رای کافی به ضرب و شتم یک پیشنهاد توسط دموکرات ها به دنبال جدید شهادت و اسناد و مدارک.

این روشن نیست که آیا او خواهد بود مایل به پیروی از یک حکم بدون یک دادگاه مبارزه اگر صادر شده توسط خانه خارج از چارچوب یک استیضاح محاکمه. یک سخنگوی آقای بولتون تا به حال هیچ اظهار نظر در چهار شنبه. حتی اگر او آقای تهمت می تواند ادعا اجرایی امتیاز به سعی کنید برای جلوگیری از شهادت او تحریک حقوقی نبرد دموکرات ها امیدوار به جلوگیری از.

سناتور Doug Jones, دموکرات از ایالت آلاباما چهارشنبه اعلام کرد که او برنامه ریزی شده برای رای دادن به محکوم کردن رئیس جمهور تهمت برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره پیوستن به خود را دموکراتیک همکاران در حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف.

آقای جونز در حد متوسط است که در مواجهه با انتخابات مجدد در دولت رئیس جمهور برنده در سال 2016 نزدیک به 28 امتیاز شد و به عنوان یکی از معدود دموکرات ها که ممکن است با حزب خود و حمایت از تبرئه رئیس جمهور است. اما در روز چهارشنبه ساعت قبل از رای گیری او نقش برآب است که حدس و گمان است.

“پس از چند شب بی خوابی من با اکراه به این نتیجه رسیدند که شواهد و مدارک کافی برای محکوم کردن رئیس جمهور برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره” او در بیانیه ای گفت.

همه چشم ها در روز چهارشنبه بعد از ظهر خواهد بود یکی دیگر از چند وزش سناتور — دو حزب دموکرات و جمهوری خواه که ممکن است عبور از خطوط حزب در حکم. آقای ترامپ دوست دارم چیزی بیش از قادر به صور دو حزبی تبرئه. او روشن ساخته است که او نمی خواهد تحمل هر جمهوریخواه defections امید برای یکپارچه مخالفت حزب خود را فقط به عنوان او تا به حال زمانی که مجلس رای دادند و در اواخر سال گذشته به استیضاح او.

سناتور Joe Manchin III دموکرات از ویرجینیای غربی به سمت چپ درب باز به تبرئه است اما می گویند که او چگونه خواهد رای دهند. آقای Manchin پیش از آن در هفته شناور ایده censuring رئیس جمهور تا حد زیادی نمادین ژست اما این ایده به دست آورده به هیچ کشش در قطبی سنا. سناتور Krysten Sinema آریزونا یکی دیگر از متوسط دموکرات نیز دیده می شود به عنوان کارت های وحشی.

اوباما در حال تماشای چگونه سناتور میت رامنی یوتا رای خواهد داد. او با انتقاد آقای تهمت ارتباط با اوکراین و یکی از تنها دو سناتور جمهوریخواه به رای با دموکرات ها در پیشنهاد ناموفق به نظر شنوایی از اضافی شهود و شواهد در دادگاه. (دیگر سناتور سوزان کالینز از مین که روز سه شنبه گفت که او را رای به تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.)
امیلی کوکران

سنا آماده است تا در روز چهارشنبه به تبرئه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره, ریخته گری, یک جفت تاریخی رای به ارائه یک حکم در یک استیضاح آزمایشی است که بیشتر شکاف دو احزاب سیاسی و ارائه تلخ پس زمینه برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری است.

بعد از ظهر آرا انتظار می رود به سقوط تقریبا به طور کامل در امتداد خط حزب با تمام چشم ها در چند وزش سناتورها در هر دو طرف راهرو که در سمت چپ درب باز به defecting. حتی اگر آنها با آمریکا و 53 جمهوری خواهان تقریبا یکنواخت در مخالفت دموکرات های فشار برای حذف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن همه هستند اما برخی به سقوط کوتاه از دو سوم اکثریت لازم در قانون اساسی — 67 سناتور اگر هر کس در حال حاضر به محکوم کردن رئیس جمهور و تحویل نهایی درمان از مصرف او.

وجود دارد دو مقاله از استیضاح. اولین متهم جمهور تهمت و سوء استفاده از قدرت ادعا که او با استفاده از دفتر خود برای فشار بر اوکراین به دخالت از طرف او در سال 2020 انتخابات. خانه محققان به این نتیجه رسیدند او نکردن $391 میلیون دلار کمک نظامی و یک دیدار رسمی به کاخ سفید برای رئیس جمهور کشور به عنوان اهرم فشار به اوکراین به اعلام تحقیقات به رقبای سیاسی خود از جمله معاون رئیس جمهور سابق آمده است.

آقای ترامپ نیز متهم انسداد کنگره برای هدایت سازمان های فدرال و مقامات نه مطابق با قانونگذاران’ درخواست یا احضاریه.

سنا تنظیم شده است با رای خود در این مقالات ابتدا در 4 p. m. شرقی.

پیش از رای سناتورها ظاهر خواهد شد در طبقه سنا و توضیح تصمیمات خود را به محکوم یا تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

چگونه به آن را دنبال کنید: نیویورک تایمز کنگره و کاخ سفید تیم خواهد بود پس تمام تحولات روز است. بازدید nytimes.com برای یک جریان زنده و رای ردیاب از رسیدگی.

به طور معمول یک موقر بدن سنا برای دو هفته گذشته بوده است roiled روز پس از روز استیضاح محاکمه ترک چندین سناتور نژند و حفر را به حزبی گوشه.

سناتور لیزا Murkowski جمهوریخواه آلاسکا گفت: در یک سخنرانی در مجلس سنا طبقه که اتاق “باید شرمنده با رتبه تعصب است که بر روی صفحه نمایش در اینجا” اضافه کردن بعد: “من امیدوارم که ما در نهایت در بر داشت پایین در اینجا است.” او گفت که او برنامه ریزی شده برای تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای تهمت احتمال تبرئه کرده است همچنین در سمت چپ دموکرات تلخ در مورد آینده این موسسه در آن خدمت می کنند. Senator Tim Kaine, دموکرات از ویرجینیا گفت که در حالی که او تعجب نیست توسط آقای تهمت سوء استفاده از قدرت او توسط سنا “کاپیتولاسیون” به رئیس جمهور.

“بلامنازع بد گسترش مثل یک ویروس” آقای Kaine گفت: در آمریکا هستند. “ما اجازه سمی رئیس جمهور به آلوده سنا و پیچ و تاب آن در رفتار است.”

پس کجا که ترک سنا? دیگر سناتور صدا خوش بینانه تر داشته باشید.

“من فکر می کنم ما درمان در بخش های تعجب آور مردم و بیرون آمدن از ما حزبی گوشه و گرفتن چیزهای انجام می شود” سناتور راب پورتمن جمهوری خواه از اوهایو گفت: با استناد به پرداختن به مواد مخدر بحران و فرو ریختن زیرساخت به عنوان نمونه. “چیزهای که آنها در مورد مراقبت است که بر خانواده ما فرستاده شد در اینجا به نمایندگی کند.”

ارائه یک آدرس از منبر مجلس نمایندگان که اغلب صدا مانند یک کمپین بیخ و بن سخنرانی آقای ترامپ با این وجود روشن سازی خود را در طول دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه شب ذکر خود را استیضاح محاکمه.

که خروج از سال گذشته زمانی که آقای ترامپ upbraided خانه برای آنچه که او به نام “مسخره حزبی تحقیقات” و اعلام کرد: “اگر وجود دارد در حال رفتن به صلح و قانون نمی تواند وجود داشته باشد جنگ و بررسی است.”

روشن است که اگر خویشتن را نگه دارید در چهارشنبه پس از آمریکا انتظار رای به تبرئه او. آقای ترامپ گفت: مجریان تلویزیون در یک ناهار روز سه شنبه در کاخ سفید گفت امیدوار است که به یک مجموعه دوم از سخنان پس از استیضاح قصههای تا به حال به پایان رسید.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>