مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه: حزب دموکرات می گوید: “کشور سرنوشت حلق آویز در نتیجهیکی از دادستان ها در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه اصرار داشت در روز یکشنبه که “این کشور سرنوشت حلق آویز” در نتیجه مرحله نهایی مسابقات در حال حاضر در حال وقوع در سنای آمریکا که در آن او اعلام کرد پرونده رئیس جمهور در مورد رفتار خود را با اوکراین به “طاقت فرسا”.

Zoe Lofgren کالیفرنیا کنگره و یکی از اعضای ارشد دموکرات ارائه شواهد علیه رئیس جمهور برای سوء استفاده از قدرت و مانع کنگره گفت: سناتورها تلاش مورد نیاز برای توافق در این هفته به گوش اضافی شهود و شواهد به منظور ارائه “بی طرفانه عدالت” که امریکا بستگی دارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است متهم به اعمال فشار و اوکراین برای بررسی داخلی خود را دموکراتیک رقبای سیاسی به خصوص 2020 نامزد انتخابات سابق و معاون رئیس جمهور جو بایدن و حاضر به او اجازه می دهد ارشد اکثر مشاوران به شهادت در روند دادگاه با وجود چالش های دموکرات ها در مجلس که آغاز روند استیضاح در سپتامبر گذشته.

“آن را برای سناتورها برای پیدا کردن همه اطلاعات من فکر می کنم آنها می خواهم,” Lofgren سی ان ان گفت دولت از اتحادیه سیاست برنامه در صبح روز یکشنبه.

“اما در اینجا چیزی است که رئیس دادگستری ایالات متحده [جان رابرتز] ریاست این دادگاه اگر او نشانه یک احضاریه برای شهادت آمده است, ما در حال رفتن به دریافت کنید که شاهد … بی درنگ. ما در حال رفتن به دادگاه برای سه یا چهار سال.

“ما امیدواریم که سناتور انجام وظیفه است که آنها موظف به انجام, که آنها را سوگند که آنها در زمان به طور جدی است که آنها را بی طرفانه عدالت است. چیزی که امید ما است و من فکر می کنم این کشور سرنوشت حلق آویز بر روی آن است.”

میچ مک کانل جمهوری خواه اکثریت سنا رهبر به شدت مقاومت کردند و خواستار شهود به نظر می رسد در سنا محاکمه از جمله جان بولتون تهمت سابق مشاور امنیت ملی که به نام مداخله مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودی جولیانی در اوکراین مسائل به ظاهر در رئیس جمهور دستور به عنوان “یک معامله مواد مخدر”.

منجر استیضاح مدیر آدام شیف گفت: سناتور جمهوریخواه بودند وحشت زده از شنیدن وزش مستقیم شهادت در دادگاه.

“من فکر می کنم آنها در حال مرگ می ترسم از آنچه شاهدان را می گویند و بنابراین خود را در کل استراتژی شده است و محروم کردن مردم از یک محاکمه عادلانه او گفت:” در ان بی سی دیدار با مطبوعات است.

آمریکا را متهم به تهمت از سازماندهی یک طرح فاسد در اوکراین برای کمک به او را دوباره انتخابات. رئيس جمهور در دفاع از تیم برنامههای استیضاح در اصل و دموکرات ها را متهم به نوبه خود از استفاده از آن به عنوان یک تاکتیک به “دخالت” در سال 2020 انتخابات.

شیف اضافه شده گفت: “آنچه که بسیار قابل توجه برای من این بود که آنها اساسا اذعان طرح آنها واقعا مسابقه طرح رئیس جمهور. آنها فقط سعی کنید به این صورت که شما نمی نیاز به یک محاکمه عادلانه در اینجا شما می توانید این بین برود.”

در ضمن Lofgren در دفاع از دیدگاه توسط شیف پس از او لعنتی با مغلوب ساختن پیشی جستن در یک توییت در روز یکشنبه که در آن شیف تا به حال به نقل از سی بی اس گزارش مدعی است که ایران از’ سر می تواند “در یک پایک” اگر آنها رفت و در برابر کاخ سفید و رای دادند شاهد یک حرکت است که خشم جمهوریخواهان میانه است که دموکرات ها بوده و امید را حمایت از آنها را در فشار بیشتر شاهد است.

Lofgren گفت: “من نمی توانم باور کنم که رئیس جمهور سوء رفتار خواهد بود نادیده گرفت چرا که از چیزی شبیه به آن.”

شیف اضافه شده است که او در نظر گرفته مغلوب ساختن پیشی جستن نظر که شیف نه “پرداخت قیمت و در عین حال برای آنچه که او انجام داده است به این کشور” یک تهدید. “من فکر می کنم آن را در نظر گرفته شده بود گفت:” ان بی سی دیدار با مطبوعات است.

تهمت نیز رفت و در توییتر در اوایل روز یکشنبه به تکرار شکایت خود را که: “استیضاح جعل عظیم انتخابات دخالت امثال آن شده است هرگز قبل از دیده می شود.” توییت castigated خود شاکیان به عنوان “چپ رادیکال انجام هیچ چیز دموکرات”.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی باز تهاجمی در دفاع از رئیس جمهور در مجلس سنا در شنبه تخمگذاری خود را در مورد که او را شکست و هیچ قانون و اصرار دارد که دادگاه صرفا تلاش برای معکوس انتخابات 2016.

“آنها به درخواست شما نه تنها به نوبه خود بیش از نتایج انتخابات گذشته, اما آنها درخواست شما را به حذف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از رای گیری در انتخابات است که رخ می دهد در حدود نه ماه” گفت: کاخ سفید مشاور پت Cipollone. “آنها در اینجا به مقصر بودن عظیم ترین دخالت در انتخابات در تاریخ آمریکا است.”

دموکرات ها می گویند تهمت تجاوز قدرت خود را به قوی بازو اوکراین به انجام یک تحقیق در برابر جو بایدن frontrunner برای نامزدی حزب دموکرات در ماه نوامبر انتخابات و مسدود کنگره خودداری شهادت و اسناد و مدارک خود را از پرس و جو.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا را از سر استدلال های خود را در روز دوشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن متحد و حزب جمهوری خواه و سناتور لیندزی گراهام گفت: در فاکس نیوز’ صبح روز یکشنبه آتی برنامه ای است که او برنامه ریزی شده زمانی که استیضاح دادگاه به بررسی تازه فعالیت های جو بایدن در رابطه با پسرش هانتر بایدن گذشته اشتغال در هیئت مدیره شرکت گاز اوکراین Burisma.

“ما انجام نظارت از Bidens به معاون اول رئیس جمهور با موشکافی رئیس جمهور بوده است,” او گفت: با وجود تئوری های فساد مربوط به Bidens و اوکراین داشتن قبلا افشا و خنثی.

آمریکا به طور موقت نکردن $400m در کمک نظامی به اوکراین, در حالی که تهمت بود فشار رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy به بررسی رقبای خود. کمک منتشر شد در ماه سپتامبر در یک دنباله ای از حوادث که به دنبال یک جامعه اطلاعاتی خلاف کاران به طور رسمی شکایت در مورد تهمت رفتار مربوط به کمک و تعامل با Zelenskiy.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im