مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح: کری ‘coverup’ باعث واکنشخشم آنچه آنها را به عنوان یک coverup در استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, فعالان مردمی در حال برنامه ریزی گسترده “payback پروژه” طراحی شده برای تنبیه سناتور جمهوریخواه در پای صندوقهای رای.

حتی به عنوان کلید سناتور جمهوریخواه اذعان تهمت گناه به اتهام سوء استفاده از قدرت و مانع کنگره آنها را به مبارزه طلبیده افکار عمومی در روز جمعه با رای دادن به بلوک شهود و اسناد و هموار کردن راه را برای رئیس جمهور به تبرئه و ادعا exoneration.

حزب fealty به ناروا به مدت طولانی خسته لیبرال اما سناتور’ حرکت به نظر می رسد به علت یک سطح جدید از خشم. به تفکیک پروژه مترقی گروه اعلام کرد این امر هدف و نه سناتور, در میان آنها میچ مک کانل رهبر اکثریت کنتاکی و تهمت وفادار لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی در ماه نوامبر در انتخابات ،

تفکیک و گفت هفته بعد از تماس یکی از “نه بازپرداخت پروژه هستهای خود را برای شرکت در یک coverup با قرار دادن یک صفحه کامل آگهی روزنامه در یکی از بزرگترین ایالت مقالات”. همچنین خواست کاربران برای شروع متن پیام. “از آنجا که خشم خوب است برای استخدام. سلام. آیا شما عصبانی در مورد استیضاح بیش از حد؟”

“این سناتور رشد در حقوق مدنی” آن افزود: “پس از آن کار ما برای اطمینان از رای دهندگان نشان می دهد تا به ضربه آنها را.”

تهمت بود استیضاح توسط حزب دموکرات کنترل مجلس نمایندگان در ماه دسامبر به دنبال به اجبار یک دولت خارجی برای خود شخصی و سیاسی به دست آورید. دو مقاله از استیضاح – سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره – منتقل شدند مجلس سنا به دادگاه که می تواند حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

اما در روز جمعه سنا موفق به اجازه می دهد اسناد و جدید شهود از جمله سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که در یک کتاب آینده متهم رئیس جمهور از کمک های نظامی به اوکراین مشروط بر رسیدگی به رقیب خود جو بایدن.

هر استیضاح محاکمه در تاریخ ایالات متحده از جمله دو که ویژه رئیس جمهور مجاز اسناد و مدارک و شهود. اما تنها دو جمهوری خواهان رای دادند به نفع: سوزان کالینز از مین و میت رامنی از ایالت یوتا است.

گفت: برخی از آنها فکر نمی کنم مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی اشتباه است. دیگران را از طریق رفت فوق العاده contortions. لامار الکساندر تنسی و راب پورتمن از اوهایو استدلال که تهمت اقدامات اشتباه بودند اما نه impeachable.

الکساندر نیویورک تایمز گفت: “سنا نشان دهنده کشور و کشور است که به عنوان تقسیم به آن شده است برای مدت زمان طولانی. برای سنا به پاره کردن برگه های رای در این انتخابات و می گویند رئیس جمهور تهمت نمی تواند در آن کشور احتمالا نمی خواهد قبول کند که. این امر فقط با ریختن بنزین بر, فرهنگی, آتش سوزی که در حال سوختن در خارج وجود دارد.”

در یک خیره کننده متوسط پست مارکو روبیو از فلوریدا برده مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 اولیه استدلال کرد که استیضاح خواهد بود بیش از حد تفرقه حتی اگر یک رئیس جمهور مشغول به وضوح impeachable انجام.

“فقط به خاطر اقدامات دیدار با یک استاندارد از استیضاح به این معنا نیست آن است که در بهترین منافع کشور برای حذف رئیس جمهور از,” او نوشت.

لیزا Murkowski از آلاسکا متوسط که دموکرات ها استقبال گفت: این پرونده بود با عجله و ناقص. او به خبرنگاران گفت: او “در همه طرف” و چشم انداز یک کراوات رای شاهدان وزن در تصمیم گیری است. او همچنین گفت که او می دانست که چگونه او را رای به اتهامات اما: “من به اشتراک گذاری آن را با شما امشب ؟ من تا به حال خیلی درام امروز من فقط رفتن به لرز. چگونه است که ؟ این بود که عادلانه است؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصاحب حزب جمهوری خواه به نظر می رسد کامل است. پیشرو مخالفان ” بوده و بازنشسته شده است و یا ضرب کردن. در روز شنبه به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده راهکار سیاسی اظهار داشت: “در اینجا حقیقت: جمهوری خواهان هستند راحت با رئیس جمهور رفتار است. آنها می گویند آن را به بخش خصوصی برخی می گویند آن را علنا در راه خود را.

“اما آنها هیچ انگیزه ای به این می گویند با صدای بلند مهم نیست که چقدر فاحش آنها بر این باورند که رئیس جمهور رفتار می شود. برای برنده شدن به عنوان یک جمهوری خواه در هر صندلی که در تمام حاشیه ای شما نیاز به درخواست جمهوری خواهان برای رای دادن.”

جمهوری خواهان که از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند چهره تلخ واکنش از رسانه های اصلی رقبا و عضو شورای نظارت مدت. مت Schlapp, صندلی های محافظه کار آمریکا, اتحادیه اروپا در توییتر اعلام کرد که رامنی بود “به طور رسمی دعوت نشده” به نفوذ سیاسی محافظه کار عمل کنفرانس.

دموکرات ها به دنبال ایجاد جمهوری خواهان پرداخت در ماه نوامبر به عنوان آنها در سال 2018 midterms زمانی که یک جارو پیروزی در خانه ساخته شده استیضاح ممکن است.

در زیر تیتر “چگونه استیضاح می تواند تلنگر سنا” رام امانوئل سابق کاخ سفید رئیس ستاد نوشت: در واشنگتن پست است که “استیضاح است به احتمال زیاد به یک آستین ، تاثیر” و هر سناتور جمهوری خواه خواهد “خود را مغلوب ساختن پیشی جستن جسارت حرف از بودن تبرئه”.

وی افزود: “برخی از 63 درصد از رای دهندگان در ایالت آریزونا, کلرادو, مین, و, North Carolina نگاه نامطلوب در سنا تصمیم … به نپذیرفتن شهود و پنهان کردن اسناد و مدارک… که تا حدودی ممکن است توضیح دهد که چرا این پنج سناتور جمهوریخواه هستند “زیر آب” معنی بیشتر ترکیبات آنها را مشاهده و منفی نسبت به مثبت.”

محاکمه خواهد شد و روز دوشنبه برای نهایی استدلال. آن شب مغلوب ساختن پیشی جستن است که مطمئن شوید که برای کروز به پیروزی در آیوا قفقاز در حالی که دموکرات ها نبرد برای حق برای به چالش کشیدن او. رئیس جمهور ارائه خواهد شد خود دولت از آدرس اتحادیه در کاپیتول هیل در روز سه شنبه و تنظیم شده است به تبرئه توسط سنا در روز بعد.

به عنوان او پس از مشاوره ويژه رابرت مولر را در روسیه بررسی تهمت انتظار می رود که به دروغ ادعا می کنند “کل exoneration” و شواهد از دموکراتها وسواس با واژگون شدن انتخابات است.

دموکرات ها اصرار دارند یک دادگاه بدون شاهد است بدون محاکمه و هشدار می دهند که رئیس جمهور خواهد شد جسارت به درخواست دخالت خارجی دوباره.

دیوید اکسلراد سابق استراتژیست ارشد باراک اوباما پیشنهاد دادگاه می تواند به تحمیل آسیب پایدار در رئيس جمهور.

“برای مغلوب ساختن پیشی جستن این دادگاه به پایان به سرعت به عنوان او امیدوار است” او هنوز توییتی. “اما آن را به پایان هست. دور از vindication حتی برخی از کسانی که در مخالفت با حذف او اذعان گناه است. و آشکار اجتناب از مواد شاهدان مانند بولتون کست غیر قابل اجتناب سایه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>