مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح: بلندی سنا تبرئه تهدید به تحت الشعاع قرار دادن آیووابه عنوان یک تعداد زیادی از مغان تایید آنها رای به تبرئه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پایان استیضاح محاکمه در جمعه حماسه تهدید به تحت الشعاع قرار دادن اولین مسابقه مقدماتی حزب دموکرات فصل در آیووا در روز دوشنبه.

روز جمعه سنا رای 51-49 به بلوک شهادت از شهود و پذیرش اسناد و مدارک جدید در مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه, اولین بار بدن را انتخاب کرده است برای جلوگیری از چنین شواهدی در تاریخ است.

فقط دو سناتور جمهوریخواه میت رامنی از یوتا و سوزان کالینز از مین را شکست صفوف در رای گیری که هموار راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه.

اگر چه نه علنا اظهار داشت که چگونه آنها رای خواهد داد هفته آینده فوق العاده اکثریت 67 مورد نیاز خواهد بود برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر یک شکل که به نظر می رسد اما غیر ممکن است در یک hyper-حزبی عصر.

برخی ارشد نوروزی پیش بینی شده در یکشنبه که هر جمهوریخواه در اتاق خواهد رای به تبرئه رئیس جمهور و پیشنهاد یک تعداد انگشت شماری از دموکرات ها برای انتخابات مجدد در نوسان متحده نیز ممکن است رای به تبرئه.

تنسی جمهوری خواه لامار الکساندر که بازنشسته خواهد شد در این سال که در هفته گذشته به طور خلاصه منحرف اینکه سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون باید به طور بالقوه شهادتها شهادت تایید به ان بی سی دیدار با مطبوعات روز یکشنبه او را رای به تبرئه.

با وجود آن الکساندر برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار در اوکراین رسوایی که در آن رئیس جمهور تحت فشار رئیس ولدیمیر Zelenskiy به آغاز تحقیقات به بایدن خانواده و دیگر رقبای سیاسی به عنوان “اشتباه” و “نامناسب”.

“من فکر می کنم او باید آن را انجام داده” الکساندر گفت. “من فکر می کنم آن اشتباه بود. نامناسب بود این راه من می خواهم بگویم – نامناسب عبور از خط.”

دموکراتیک-کنترل خانه با ارسال دو مقاله از استیضاح به مجلس سنا برای محاکمه یکی مربوط به سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

بولتون است گزارش مفصل مستقیم تعاملات با مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین در یک کتاب است که کاخ سفید به دنبال جلوگیری از. چند ناظران شکی نیست که حتی بدون بولتون شهادت این مورد در برابر تهمت ثابت شد.

اما جمهوری خواهان گفته اند که به این معنا نیست که رئیس جمهور باید برداشته شود. مانند دیگر اعضای حزب الکساندر گفت: رای به تبرئه شد مربوط به این واقعیت است که از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن به معنی او نمی تواند اجرا در انتخابات در ماه نوامبر.

“شما می دانید,” او گفت:, “آن را به من زده واقعا برای اولین بار در اوایل هفته گذشته که ما فقط نمی خواسته به حذف رئیس جمهور از دفتر. ما گفت: “به او بگویید که او نمی تواند اجرا شود در سال 2020 انتخابات آغاز می شود که روز شنبه در آیووا.'”

آیووا جمهوری خواه جونی ارنست که چهره مجدد انتخابات نیز تایید او را رای به تبرئه با وجود فقیرانه نخوری رئیس جمهور رفتار.

“من فکر می کنم ومعلول فساد [در اوکراین] کاملا درست انجام,” او گفت: سی ان ان دولت از اتحادیه. “در حال حاضر اگر او گره زدن آن به چیزهای دیگر که رئيس جمهور. این احتمالا چیزی که من نمی باید انجام شود.”

آدام شیف دموکرات ها ” منجر استیضاح مدیر گفت: اوباما اذعان تخلف است اما تصمیم گیری برای تبرئه شد “قابل توجه”.

“خانه ثابت فاسد طرح که به اتهام آنها در مقالات استیضاح,” شیف گفت: CBS چهره ملت با اضافه کردن آن را “بسیار قابل توجه زمانی که شما در حال حاضر سناتورها در هر دو طرف راهرو اعتراف به خانه های ساخته شده در مورد آن و تنها سوال این است که باید رئیس جمهور شود برای حذف office چون او را یافت شده است گناه از این جرائم?”

نظرسنجی منتشر شده توسط ان بی سی و وال استریت ژورنال روز یکشنبه نشان داد که این کشور باقی مانده تقسیم بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح با 46 درصد از رای دهندگان ثبت شده در حمایت از رئیس جمهور را حذف و 49 درصد اعتقاد داشتند او باید باقی می ماند.

اگر چه آیووا دارای اولین رای برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در روز دوشنبه – به عنوان به خوبی به عنوان یک فرایند رسمی برای جمهوری خواهان – که بسیاری از نامزدها از جمله برنی ساندرز و الیزابت وارن خواهد بود مجبور به بازگشت به واشنگتن به شنیدن بسته شدن بحث در سنا محاکمه.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای ارائه دولت از آدرس اتحادیه در کاپیتول هیل در روز سه شنبه به او یک وبگاه پلت فرم.
Joni Ernst talks to the media at the Capitol on Thursday.

هر چند که احتمال دارد تبرئه در استیضاح محاکمه خواهد شد در روز چهارشنبه بسیاری از ناظران انتظار می رود او را به ادعا می کنند exoneration به هر حال به عنوان او نادرست پس از انتشار ویژه مشاور رابرت مولر گزارش در انتخابات روسیه دخالت در سال گذشته است. تهمت بود همچنین با توجه به قبل از سوپر باول مصاحبه به Sean Hannity دوستانه رادیو فردا, میزبان, در بعد از ظهر یکشنبه.

دموکرات ها به دنبال به نوبه خود در سنا محاکمه به نفع خود و نام تجاری آن coverup و بسیج مردمی سازمان به مجازات جمهوریخواهان در انتخابات.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigeg polling در مقام سوم در آیووا گفت: سی ان ان گفت: “سنا توسط داوران امروز اما ما داوران فردا.

“و ما را وادار به ارسال یک پیام در صندوق های رای که فریب دروغ های مربوط به یک کشور خارجی در سیاست داخلی به ذکر است سوء استفاده از قدرت به طور گسترده تر و بد دولت این خوب نیست که ما می توانید انجام دهید بهتر است.”

مجلس سنا خواهان نشان داده اند که آنها بیش از حد برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در مغلوب ساختن پیشی جستن احتمال تبرئه.

لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی, صندلی قوه قضائیه کمیته در روز یکشنبه خواست همکاران برای شروع تحقیقات خود را از Bidens’ فعالیت های در اوکراین و به بررسی شرایط از شروع FBI تحقیقات به انتخابات مداخله که منجر به انتصاب رابرت مولر.

“ما در حال رفتن به رفتن به پایین از این به مطمئن شوید که آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد,” گراهام گفت: عصر روز شنبه.

پرداختن به رای دهندگان جمهوری خواه او اضافه کرد: “شما باید انتظار ما برای انجام این کار. اگر ما آن را انجام نمی, ما به شما اجازه پایین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de