مغلوب ساختن پیشی جستن: من از ما خواسته اند داروسازی اجرائی به پیشنهاد جانسون تجربی Covid-19 درماندونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و از ما خواست شرکت های دارویی در کار تجربی coronavirus مواد مخدر به رویکرد بوریس جانسون پزشکان و ارائه کمک های خود را پس از آن پدید آمده است که نخست وزیر بریتانیا بود در بخش مراقبت های ویژه.

در یک شب نشست خبری تهمت نیست نام شرکت یا داروهای اما در روز قبل از آن او در یک کنفرانس در مورد داروهای درمانی با سران چهار ما دارویی و بیوتکنولوژی شرکت: Amgen, Genetech, جلعاد و Regeneron.

مغلوب ساختن پیشی جستن همواره ترویج ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین در ترکیب با یک آنتی بیوتیک آزیترومایسین به عنوان یک “تغییر بازی” در نبرد با کروناویروس اگر چه سلامتی خود را به مقامات هشدار داده اند که وجود ندارد اثبات آنها موثر است.

“من خواسته ام دو از شرکت های پیشرو … آنها آمده ام تا با راه حل و فقط انجام داده اند باور نکردنی شغل – و من او را خواسته ایم برای تماس با لندن بلافاصله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها واقعا پیشرفته درمان و … آنها را وارد در لندن در حال حاضر. دفتر لندن است و هر آنچه که آنها نیاز دارند. خواهیم دید که اگر ما می تواند کمک. ما تماس همه بوریس را پزشکان و خواهیم دید که چه می گذرد, اما آنها آماده برای رفتن.”

“آنها تا به حال جلسات با پزشکان و ما خواهیم دید که آیا یا نه آنها می خواهند برای رفتن به این مسیر” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “اما زمانی که شما در بخش مراقبت های ویژه آن را یک معامله بزرگ است. بنابراین آنها وجود دارد و آنها آماده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را نشانه رفته ستایش در جانسون که او همواره به عنوان یکی از نزدیکترین متحدان.

“ما بسیار غمگین به شنیدن این که او گرفته شده بود به مراقبت های ویژه این بعد از ظهر در حالی که کمی پیش و آمریکایی ها همه دعا برای بهبود خود” گفت. “او واقعا یک دوست خوب است. او واقعا چیزی بسیار ویژه: قوی مصمم ترک نمی کند, نمی دهد.”

خواسته نگهبان, آیا نخست وزیر ترکیه در ابتدا آرام رویکرد به همه گیر شده اند ممکن است یک اشتباه مغلوب ساختن پیشی جستن – که در زمان یک رویکرد مشابه در اوایل هفته – با احتیاط پاسخ داد.

“بوریس شد و به دنبال آن متفاوت است. او به دنبال آن در اوایل. او با نگاه کردن به آن مانند: سوار آن است. وجود دارد بسیاری از مردم فکر کردن در مورد آن سوار است. معنی هر آنچه در آن است, آن است. اما پس از آن شما ببینید چه چیزی شروع به اتفاق می افتد و سپس اعداد تبدیل شدن به یاد ماندنی و آنها تصمیم به انجام این کار است.”

توصیف روز دوشنبه تلفنی با چهار شرکت داروسازی سران کاخ سفید سخنگوی استفانی گریشام گفت: “ما در حال کار سخت به پاره کردن موانع برش نوار قرمز & تشویق همکاری در سراسر صنایع خصوصی و دولت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>