مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید رسانه ها در Coronavirus او را یک شب در کنفرانس خبری

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت و سرزنش رسانه ها روز چهارشنبه برای “انجام همه چیز ممکن است” به کوروناویروس “به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است” حتی به عنوان او گفت دولت او بود “انجام یک کار بزرگ” با یک ویروس است که مراکز کنترل بیماری گفت: امر به ناچار ضربه سواحل آمریکا.

آقای ترامپ مجموعه 6 بعد از ظهر در کاخ سفید در کنفرانس خبری به بحث در مورد این ویروس با مقامات از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. اما او اطمینان ندارد آرام بازارهای جهانی که به شدت پایین در خارج از کشور صبح روز چهارشنبه. یک روز پس از آن بدترین روز اسلاید در دو سال شاخص S&P 500 بسته 3 درصد در روز سه شنبه کاهش قرار داده است که شاخص های عمیق تر در قرمز برای سال 2020 است.

با اعضای کابینه فانینگ در کاپیتول هیل, جمعه موعود تیز تر سوال در مورد دولت آمادگی برای یک ویروس است که در حال حاضر آلوده بیش از 81,000 مردم در سطح جهانی و کشته شدن بیش از 2700.

Alex M. آذر II, وزیر بهداشت و خدمات انسانی گفت: نمایندگان مجلس در صبح روز چهارشنبه که C. D. C. در حال حاضر خسته $105 میلیون پاسخ سریع صندوق که دولت فدرال شده بود با استفاده از آن پاسخ اولیه تلاش. او پیشنهاد کرده است تغییر 136 دلار در میلیون از دیگر برنامه های بهداشت به coronavirus برای دوباره پر کردن تلاش های دولت.

“این یک حرکت سریع روند,” او گفت:.

نماینده رزا DeLauro به رئیس مجلس کمیته فرعی تخصیص بودجه که دسته مراقبت های بهداشتی لعنتی کاخ سفید را, بودجه طرح به عنوان “غیر قابل قبول است.”

“ما می خواهیم به حمایت,” او گفت:.

کاخ سفید درخواست کرده است $1.25 میلیارد دلار منابع مالی جدید برای آماده شدن برای coronavirus اما سناتور چاک شومر از نیویورک دموکراتیک رهبر پیشنهادی در روز چهارشنبه به افزایش است که به طور چشمگیری به $8.5 میلیارد دلار در بودجه اضطراری.

سیاست coronavirus منتقل شده به شدت در روز سه شنبه زمانی که دکتر نانسی r. schultze ، مدیر C. D. C. مرکز ملی برای ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت که “این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما نه بیشتر از یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد.”

از شیوع کروناویروس

 • چگونه است که در ایالات متحده تحت تاثیر قرار?

  به روز شده در فوریه. 25, 2020

  • یک قاضی فدرال حکم داد که کوستا مسا کالیفرنیا ندارد به خانه coronavirus بیماران حداقل در حال حاضر.
  • نگاهی به چگونگی ادارات بهداشت محلی در حال تلاش برای نظارت بر هزاران نفر از مردم بازگشت به ایالات متحده از چین است.
  • حداقل 53 موارد تایید شده اند در ایالات متحده از دوشنبه.
  • یک زن از بازگشت از ووهان, چین به ما یک نگاهی به زندگی داخل یک coronavirus قرنطینه مرکز در ایالات متحده آمریکا
  • AnOmaha بیمارستان که جلب توجه برای درمان بیماران ابولا در حال حاضر نقش کلیدی را دوباره.
  • شیوع اتحاد چپ برخی آسیایی-آمریکایی ها احساس نگران کننده یک سطح از نظارت عمومی.
  • وجود دارد یک مسابقه برای مهار این بیماری پس از یک مرد سرفه شد تایید آمریکا اولین مورد است.
  • اکثر کارشناسان معتقدند: برای محافظت از خودتان در شستن دست های خود را و اجتناب از دست زدن به صورت خود را.
  • راهنمایی برای بیمار نمی کنید در حالی که سفر.
  • تحت تاثیر سفر ؟ و یا آیا شما می دانید کسی است ؟ لطفا با ما تماس بگیرید [email protected] اگر شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار و یا نظرات و پیشنهادات خود را برای استفاده در آینده داستان.

او گفت که بیمارستان ها و مدارس باید شروع به آماده شدن برای شیوع و که او تا به حال حتی صحبت به خانواده خود را در مورد “اختلال قابل توجهی از زندگی ما است.”

در چهارشنبه مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: در حال حاضر آن را می بیند 40 درصد شانس که این ویروس را مهار چین و رشد را به همه گیر جهانی است که فشار ایالات متحده و جهان را به رکود است. آن اقتصاددان ارشد مارک زندی گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید که او انتظار می رود این ویروس به کاهش رشد اقتصادی آمریکا با 0.2 درصد در این سال — و که یک “قوی سیاه” رکود اقتصادی در حال حاضر نگاه خونتان ممکن است.

“اقتصاد در حال حاضر شکننده قبل از وقوع و آسیب پذیر به هر چیزی که نمی, چوب, اسکریپت,” او نوشت. “Covid-19 راه script.”

آقای تهمت تلاش برای آرام کردن مردم آمریکا نیز گاهی اوقات شده است با رنگ و لعاب در یک درجه از زنگ.

“وجود دارد یک فرصت بسیار خوب شما نمی خواهید برای مردن” آقای ترامپ گفت: در مورد شیوع بیماری در یک کنفرانس خبری در هند در روز سه شنبه.

سخنران نانسی پلوسی در پاسخ به آقای تهمت اطمینان داد که این ویروس را تحت کنترل سی ان ان گفت: “من فکر نمی کنم رئیس جمهور می داند آنچه که او صحبت کردن در مورد — یک بار دیگر.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر نا امید شده توسط تهدید ویروس, ابراز آن را به تعدادی از مشاوران. او به دنبال کسی جدید به مدیریت دولت در پاسخ به تلاش های که تا کنون نظارت یک وظیفه نیروی led توسط Alex M. آذر II, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, با توجه به یک فرد آشنا با این تلاش است.

قانونگذاران باید زنگ با بیان این که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز برای تعیین تزار مانند موقعیت در کاخ سفید که رئیس جمهور باراک اوباما را در سال 2014 برای رسیدگی به ویروس ابولا است. که نقش و جهانی سلامت متخصص شکاف در شورای امنیت ملی شده اند خالی برای سال.

“من مطمئن هستم که در نیروی کار” سناتور Mazie Hirono هاوایی, حزب دموکرات گفت: او را یک جلسه با مقامات بهداشت فدرال.

او افزود: “این است که چرا ما نیاز به کسی که مانند یک coronavirus تزار که ما تا به حال در طول ابولا وضعیت. و تا کنون ما لازم نیست که یک فرد به کار در سراسر بخش است.”

رونالد Klain برگزار شد که ابولا در موقعیت اوباما در کاخ سفید گفت: “یک وزیر کابینه نمی تواند اجرا شود بین یک پاسخ. آذر بزرگترین کار غیر نظامی در دولت آمریکا. او از انجام این کار در اوقات فراغت خود را؟”

روز سه شنبه آقای آذر گفت: سنا پنل که لوازم پزشکی بودند به شدت مورد نیاز برای ملت اضطراری ذخایر از جمله 300 میلیون ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی به تنهایی او گفت:.

آقای آذر در بازدید از خانه در روز چهارشنبه که در آن او بود ملاقات با دو حزبی نگرانی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ تا کنون.

در یک صبح شنوایی خود را در بخش بودجه, نمایندگان مجلس از او سؤال در مورد بهداشت عمومی-مرتبط با کاهش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد کرده است که علاوه بر برنامه های خود را به صندوق coronavirus پاسخ که کاخ سفید به دنبال میلیاردها دلار از کنگره است.

نمودار به دست آمده توسط نیویورک تایمز در روز سه شنبه نشان می دهد که آقای آذر است پیشنهاد برروی آن بکشید پول از کلید برنامه های بهداشت و درمان به صندوق دولت پاسخ از جمله برخی که مرکزی به آقای تهمت دستور کار مانند H. I. V. و پیشگیری از ایدز روستایی, بهداشت و درمان و تحقیقات سرطان.

زمانی که او اعلام کرد او coronavirus پیشنهاد صبح روز چهارشنبه آقای شومر با اشاره به 6 میلیارد دلار از کنگره برای اختصاص یک سال 2006 آنفولانزای همه گیر و 7 میلیارد دلار آن حک شده برای آنفولانزای H1N1 در سال 2009. خود طرح جدید شامل 3 میلیارد دلار برای بهداشت عمومی اورژانس صندوق 1.5 میلیارد دلار برای C. D. C. 1 میلیارد دلار برای تولید واکسن و 2 میلیارد دلار برای reimbursing متحده و شهرستانها برای تلاش های آنها تا کنون ساخته شده برای مانیتور کردن و آماده شدن برای پتانسیل موارد جدیدی از ویروس.

آقای آذر به احتمال زیاد دفاع از افکار عمومی سلامت کاهش جداگانه از کاخ سفید قصد دارد تا انتقال پول به رسیدگی coronavirus تلاش. رئیس جمهور درخواست بودجه برای سال مالی آغاز می شود که در ماه اکتبر خواهد بریده بریده C. D. C. بودجه تقریبا 16 درصد و بهداشت و خدمات انسانی وزارت تقریبا 10 درصد است. ده ها میلیون دلار می آمد از اداره بهداشت عمومی آمادگی و پاسخ و بیمارستان آن آمادگی برنامه کمک می کند که بیمارستان رسیدگی موج از بیماران در طول شیوع بیماری.

مگی Haberman جیم Tankersley و آیلین سالیوان کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im