مغلوب ساختن پیشی جستن سر به کوه راشمور برای تفرقه آتش بازی جشن

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از رفتن به کوه راشمور در داکوتای جنوبی در شب جمعه برای اوایل Fourth of July fireworks جشن که موجب شده است تا بخش بیش از آن در هر جنبه ای از احترام به قبیله ای زمین به آتش سوزی خطرات coronavirus خطر و اپتیک از یک سفر زمانی که برخی از بیمارستان ها در حالت بحران.

رئیس جمهور قصد دارد یک سخنرانی آتشین در کوه بنای تاریخی که در آن چهار رئیس جمهور و چهره حک شده به دامنه کوه صورتحساب شامل فسخ هائی از تظاهرات و حمله به مؤتلفه مجسمه که او را می گویند در حال تلاش برای “پاره کردن” ملت تاریخ است.

سفر با Melania Trump می آید روز بعد از ما شکست رکورد جهانی جدید روزانه تایید Covid-19 موارد با بیش از 55 ، 000 عفونت های جدید در روز پنج شنبه.

در صبح روز جمعه در سانحه سقوط هواپیما از بیمارستان ها در برخی از جنوبی و کشورهای غربی نزدیک به غرق جدید کروناویروس بیماران و پزشکان و پرستاران مجبور به اولویت بندی که یک رئیس جمهور در حال بازی گلف در ویرجینیا قبل از سفر به کوه راشمور.

در سخنرانی خود به یک جمعیت حدود 7,500 اواخر در شب جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به هدف “از چپ و اوباش و کسانی که تمرین ‘لغو’ فرهنگ” گفت: یک فرد آشنا با اظهارات خود با اشاره به یک نوع از آنلاین بشود و طرد معمولا از مشاهیر منفور دیدگاه و یا اقدامات.

دولت حزب جمهوریخواه قصد دارد به فروش تی شرت با تصویر شامل مغلوب ساختن پیشی جستن در یادبود در کنار جورج واشنگتن و توماس جفرسون تئودور روزولت و آبراهام لینکلن.

اما نگرانی در مورد کوروناویروس ریسک و خطر آتش سوزی از آتش بازی که ممنوع شده است در این منطقه در سال های اخیر همراه با تظاهرات از گروه های بومی آمریکا بودند نیز انتظار می رود.

جمهوریخواه داکوتای جنوبی فرماندار کریستی Noem یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد میگوید اجتماعی فاصله را نمی توان مورد نیاز در طول این رویداد و ماسک می شود اختیاری است. سازمان دهندگان این رویداد را ارائه ماسک برای هر کسی که می خواهد آنها و برنامه ریزی برای نمایش شرکت کنندگان برای علائم Covid-19.

“ما گفت: آن دسته از مردمی که از نگرانی هایی است که آنها می توانند در خانه بمانند اما کسانی که می خواهند به می آیند و به ما بپیوندید ما خواهید بود به رایگان ماسک صورت اگر آنها را انتخاب کنید برای پوشیدن یک. اما ما نمی شود, اجتماعی, فاصله,” Noem گفت: قبلا در این هفته است.

خواه شهردار بزرگترین شهر در نزدیکی بنای یادبود سریع, شهر, گفت که او خواهد بود به تماشای برای افزایش موارد پس از این رویداد, Rapid City Journal گزارش شده است.

“ما قصد داریم که هزاران نفر از مردم شانه به شانه در این حوادث – کسی که در خط به دیدن یک رئیس جمهور و قادر به دیدن آتش بازی در کوه راشمور آنها احتمالا نه به احتمال زیاد رد صلاحیت خودش همیشه به خاطر آنها توسعه یافته سرفه روز و یا روز قبل از” شهردار استیو Allender گفت.

رهبران چندین قبایل بومی آمریکا در منطقه نیز نگرانی است که این رویداد می تواند منجر به شیوع ویروس در میان اعضای خود را که به ویژه آسیب پذیر به Covid-19 دلیل کمبود بودجه روبرو سیستم مراقبت های بهداشتی و شرایط بهداشتی مزمن. آنها همچنین با اشاره به این که سیاه تپه منطقه که در آن کوه راشمور است در واقع گرفته شده از لاکوتا مردم در نقض قرن 19 پیمان نامه.

این Oglala سو رئیس جمهور جولیان خرس دونده گفت: نگهبان: “مغلوب ساختن پیشی جستن از آمدن به اینجا این است که یک نگرانی ایمنی نه فقط برای مردم داخل و خارج از, رزرو, اما برای افرادی که در دشت بزرگ. ما چنین منابع محدود در تپه و ما در حال حاضر شاهد عفونت در حال افزایش است.”

هارولد Frazier رئیس شایانی رودخانه سو قبیله گفت: “این رئیس جمهور قرار دادن ما اعضای قبیله ای در معرض خطر به مرحله یک op عکس در یکی از مقدس ترین مکان.”

امنیتی است که انتظار می رود به تنگ می شود, با جاده های منتهی به کوه راشمور تعطیل.

اما چند نفر که یک بار نظارت ایمنی و آتش نشانی در یادبود ملی گفت: تنظیم کردن آتش بیش از جنگل است یک ایده بد است که می تواند منجر به آتش سوزی ، آتش خاموش نامیده می شدند پس از سال 2009 به خاطر یک سوسک کاج کوهی آلودگی افزایش خطر آتش سوزی. آتش سوزی سوختن بود پیش از آن در هفته نه چندان دور از این بنای تاریخی است.

پس از گلف و بازگشت به کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن رفتگان در اواخر بعد از ظهر, South Dakota.

رئیس جمهور و بانوی اول خواهد بود در واشنگتن در زمان برای یک چهارم جولای جشن در روز شنبه در بازار ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de