مغلوب ساختن پیشی جستن را برانگیخته ‘بحران در حاکمیت قانون’ بیش از سنگ مورد شومر می گویددونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است باعث “بحران در حاکمیت قانون در امریکا” و تبدیل این کشور به یک “جمهوری موز” اگر چپ حزب ارشد دموکرات روز چهارشنبه هشدار داد که آنها خواستار رسیدگی به دخالت های سیاسی در وزارت دادگستری.

واشنگتن وضعیتی وخیم از پس لرزه از بخش های بسیار غیر معمول تصمیم به ابطال حرفه ای دادستان و به دنبال یک فندک حکم زندان برای سیاسی عمل راجر سنگ و یک دوست قدیمی از رئیس جمهور ایالات متحده. دادستان کل تیم استعفا در اعتراض روز سه شنبه.

در حالی که تهمت گستاخی خود را ستایش دادستان کل ویلیام Barr برای “در اختیار گرفتن یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است” چاک شومر نماینده دموکرات در سنا صدا زنگ مورد بی سابقه ای تهدید به استقلال نظام حقوقی.

“ما شاهد یک بحران در حاکمیت قانون در امریکا – بر خلاف ما که همیشه قبل از دیده می شود” شومر گفت: در یک سخنرانی در آمریکا هستند. “این یک بحران از رئیس جمهور تهمت را ساخت. اما آن فعال شد و با جسارت هر جمهوری خواه مجلس سنا که بیش از حد به ترس ایستادن را به او می گویند کلمه ساده ” نه ” زمانی که اکثریت قریب به اتفاق آنها می دانستند که که کار درست را انجام دهد.”

تهمت بود تبرئه توسط اکثریت جمهوریخواه در سنا در استیضاح دادگاه هفته گذشته و بلافاصله شروع به پاکسازی از مقامات که علیه او شهادت – سوخت و پرکن-دموکرات’ ترس است که او را بیشتر احساس جسارت, به راه انداخته و قادر به عمل با مصونیت از مجازات.

سنگ 67 سیاسی و در عمل خود توصیف کثیف شیاد محکوم شد در ماه نوامبر گذشته از دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و مانع رسیدگی به روسیه را به دخالت در انتخابات 2016. دادستان خواسته است که او در خدمت هفت تا نه سال پشت میله های زندان. اما تهمت صادر اواخر شب اعتراض از طریق توییتر بیان کرد: “نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!”

ساعت بعد یک یادداشت از وزارت دادگستری قطع پیشنهادی جمله ارائه سنگ “سن پیشرفته, سلامت, شرایط شخصی و فقدان سابقه کیفری” به عنوان شرایط کاهش. گزارش های رسانه ها پیشنهاد کرد که بار تا به حال شخصا مداخله کرد.

تمام چهار وکلا که تحت پیگرد قانونی قرار سنگ ناگهان ترک مورد با یکی از ترک وزارت دادگستری در دسترس نباشد. روز چهارشنبه کاخ سفید اصرار داشت که تهمت بود نه دخالت در این مورد. یک سخنگوی هوگان Gidley گفت: Fox News network: “او رئیس افسر اجرای قانون. او حق دارد آن را انجام دهد – او نبود.”

اما دموکرات ها را متهم به بر از دخالت سیاسی و گفت: اقدامات انجام شده مسخره از جمهوریخواهان ادعا می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن را آموخته بود و خود را “درس” از استیضاح اتهامات ناشی از تلاش های خود را برای فشار اوکراین به بررسی یک رقیب سیاسی.

دو روز پس از تبرئه, شومر اشاره کرد تهمت انتقام شلیک اعضای دولت او که شهادت در استیضاح پرس و جو از جمله دگرمن الکساندر Vindman و سفیر گوردون Sondland. او حتی اخراج Vindman برادر. “چگونه کینه جو چگونه خرده چگونه زننده” شومر گفت.

در روز سه شنبه تهمت انصراف از نامزدی جسی لیو سابق آمریکا در واشنگتن که دفتر تحت پیگرد قانونی قرار سنگ به صورت یک پست جدید در وزارت خزانه داری. اما این سنگ است که باعث شومر به تماس برای مواقع اضطراری جلسه کمیته قضایی مجلس سنا که در آن بر بالقوه خواهد بود موظف به شهادت و تحقیقات توسط وزارت بازرس کل یک ناظر خارجی.

“رئیس جمهور است و مدعی است که تقلب قوانین کاملا مشروع است – او ادعا می کند یک “حق مطلق” به سفارش وزارت دادگستری به انجام هر کاری که او می خواهد” او گفت:. “و رئیس جمهور خود را به عنوان دادستان کل یک enabler – و این یک نوع کلمه – که در واقع پشتیبانی از این دیدگاه است.”

شومر افزود: “ما شاهد رفتار یک مرد که تحقیر برای حکومت قانون آغاز به سعی کنید از جدید بی بند و قدرت اعطا شده به او توسط 52 سناتور جمهوریخواه … از چپ به دستگاه های خود را رئیس جمهور تهمت به نوبه خود امریکا به جمهوری موز که در آن دیکتاتور می تواند انجام آنچه او می خواهد و وزارت دادگستری است رئیس جمهور قانون شرکت نه یک مدافع حکومت قانون است.”
hillary clinton

احساسات تکرار شد هیلاری کلینتون وزیر سابق امور خارجه بود که با شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری 2016. او در توئیتر خود نوشت: “مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از اختیارات ریاست جمهوری مانند یک مستبد – در حال حاضر به پاداش همدستان و بعد از شاهدان که به جرات سخن گفتن در برابر او. این باید نگرانی و خشم همه ما است.”

اریک هولدر که در خدمت به عنوان باراک اوباما دادستان کل در توییتر نوشت: “آیا دست کم گرفتن خطر از این وضعیت است. این بر حکومت قانون و احترام به آن است. بی سابقه است.”

در عین حال جمهوری خواهان مجلس سنا همه آنها به جز یکی از آنها رای دادند در مغلوب ساختن پیشی جستن نفع در استیضاح محاکمه دوباره برگزار خط. سناتور ” تیم اسکات از کارولینای جنوبی به خبرنگاران گفت: “من آشفته نیست که در مورد آن در تمام. اگر شما خواندن این گزارش این اقدام آغاز شد و سه شنبه شب قبل از رئیس جمهور توييتها بنابراین من آنها را در خود کلمه است.”

سنگ است که برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام توسط قاضی منطقه ای ایالات متحده امی برمن جکسون در فوریه 20. Barr سال گذشته پاک جمهور انسداد عدالت حتی زمانی که مشاور ویژه رابرت مولر به حال تیز کاهش یافته است به انجام این کار پس از روسیه بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>