مغلوب ساختن پیشی جستن را “طرح صلح” اما خود را در قبال سیاست ممکن است خبر بد برای اسرائیل


تصویر عکس با Lyne لوسین/The Daily Beast/گتی

قدس—رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار جدید به طرح صلح و تلاش برای نشان دادن چگونه طرفدار اسرائیل او توسط sidelining فلسطینی رهبری است. اما در همان زمان ایالات متحده عقب نشینی از مناطق دیگر خاورمیانه و اجازه دادن به روسیه و ترکیه را برای نفوذ بیشتر و آن را بیشتر از همیشه آشکار است که تهمت را از نظر سیاست ایالات متحده است باریک یک طرفه و معاملاتي.

اگر تهمت می بیند اسرائیل از طریق همین که لنز از دلار و سنت در هزینه ها و مزایای پایین خط قرار می تواند اسرائیل را به منافع بلند مدت در معرض خطر است.

اسرائیل بد شرط ‘دوستان’ در خاورمیانه

مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود هیچ راز علاقه خود را در پایان دادن به نظامی ایالات متحده در “جنگ بی پایان” و اجازه دادن به محلی قدرت بیشتری انجام دهد. او همچنین حمایت کشورهای اروپایی و یا دیگران گرفتن محل از نیروهای آمریکایی در مناطق مانند سوریه است. وجود او در خارج از مناطق ادعا کرد که “امن نفت” و سپس گفت: کردها و ترک ها باید مبارزه با آن را در میان خود.

در مقابل رئیس جمهور جورج دبلیو بوش جامع “نظم نوین جهانی” این است که ایالات متحده در سیاست خارجی محدودتر هم به حداقل مطلق. آن jettisons هر دو آرمان گرایی و واقع گرایی در حمایت از “بیایید یک معامله.” واشنگتن حتی خواسته های کشورهای خارجی پرداخت برای نیروهای ایالات متحده باقی می ماند و یا خطر از دست دادن حفاظت از آنها.

در ضمن این دولت پرداخت می شود لب خدمت به هل دادن بیشتر طرفدار اسرائیل و سیاست در تاریخ ایالات متحده است. که شامل به رسمیت شناختن اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت شناخت جولان را به عنوان بخشی از اسرائیل معکوس در دوره های حقوقی نمایش از اسرائیل کنترل غرب بانک به عنوان مغایر با قوانین بین المللی پایان دادن به حمایت از حماس (فلسطین آژانس امداد رسانی) ترک یونسکو به دلیل اتهام ضد اسرائیل تعصب و بله هل دادن یک طرح صلح که قرار است به بسیار طرفدار اسرائیل است.

هیچ کدام از این سیاست ها شامل آشکار مواد هزینه به آمریکا در مقابل آنها عمدتا نمادین یا در واقع کاهش دخالت ایالات متحده در برخورد با مسائل مانند آموزش امنیت برای فلسطینی ها در کرانه غربی و یا کمک های ایالات متحده برای فلسطینی های پراکنده در سراسر منطقه است.

برای اسرائیل این فرخنده بار. تقریبا 50 رهبران جهان در اورشلیم برای جهان هولوکاست فروم در ماه ژانویه در نمایشگاه اسرائیل بین المللی نفوذ.

اما ایالات متحده حمایت کلیدی برای حفظ اسرائیل ” لبه کیفیت نظامی نگه داشتن سازمان ملل متحد condemnations در خلیج و کمک در عملیات چند جانبه مانند اسرائیل اخیر نظامی مشترک پرچم آبی ورزش با آمریکا و ایتالیا و آلمان و یونان. و تهمت است که اساسا شک و تردید در مورد تلاش همه جانبه.

یک منطقه که در آن تهمت و دولت به نظر می رسد برای افزایش نقش خود در خاورمیانه است که مقابله با ایران است. وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: Jan. 24 که ایالات متحده با همکاری با کشورهای حوزه خلیج فارس و اسرائیل و کشورهای اروپایی برای مقابله با ایران است.

اما تحریم های ایالات متحده در تهران در درجه اول اقتصادی طرح. وقتی که می آید به اقدامات نظامی تهمت اجتناب کرد در ماه ژوئن پس از ایران قطع کرد یک هواپیمای بدون سرنشین و تنها تایید اقدامات در عراق و سوریه که در آن نیروهای ایالات متحده در حال حاضر عامل. طی قرعه کشی به پایین از نیروهای سوریه در ایالات متحده حاکی از آن ممکن است تغییر نیروهای عراق به “تماشای بیش از ایران است.”

پس از آن ترور فرمانده سپاه قدس قاسم سلیمانی که به نظر می رسد مانند یک. در پی این ایران موشک های بالستیک حمله که به عنوان مقابله به مثل وجود ندارد ظاهر شده اند به یک تغییر از نیروهای آمریکایی به عراق حتی به عنوان تهمت را رد صدمات مغزی از ده ها تن از نیروهای ایالات متحده به عنوان “سردرد.”

این برگ سوال در مورد چگونگی تغییر در ایالات متحده وضعیت به باریک تر ارتباط تعاملی در خاورمیانه می تواند بر اسرائیل در دراز مدت.

تهمت می خواهد به نوبه خود آمریکا را به اتحاد حفاظت راکت

در سوریه نیروهای دفاعی اسرائیل’ سالانه ارزیابی تهدید همچنان به تهدیدات ایران در حال ظهور به عنوان ایران, انتقال سلاح به حزب الله. Abdicating قوی ایالات متحده نقش در سوریه چیست, روسیه, ترکیه و ایران, اصلی بازیکنان در آستانه صلح را کنترل سوریه را در آینده.

هیچ یک از این کشورها به اسرائیل و متحدان اسرائیل به خصوص در مورد نقش ترکیه در منطقه است. تصمیم ترکیه برای مدعی آبهای مدیترانه در سواحل لیبی در نوامبر معامله به نظر می رسد به دراز بر اسرائیل قصد دارد یک خط لوله با یونان و قبرس.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای دیدن سنتی ایالات متحده نقش در خاورمیانه به عنوان یک “غرق هزینه” ایده این است که در گذشته سرمایه گذاری توجیه نیست بیشتر سرمایه گذاری. ایالات متحده به هدر رفته در زندگی و گنج در خاورمیانه در این تجزیه و تحلیل و منافع ایالات متحده نیست توجیه زباله های تر.

آیا اسرائیل عامل به آن است ؟

اسرائیل دریافت حدود 3.8 میلیارد دلار در سال با توجه به 10 سال تفاهم نامه ای است که در سال گذشته آغاز شد. حدود 75 درصد از آن صرف عقب در ایالات متحده برای سیستم های سلاح های مانند F-35.

وجود دارد ممکن است در یک نقطه که در آن تهمت غریزه به سوال “چه چیزی ما را از این” خواهد رنده در رئيس جمهور. تا کنون ایالات متحده بیان کرده است پشتیبانی کامل از اسرائیل اقدامات علیه ایران است. کلید برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که آمریکایی ها نمی توان انتظار داشت به مبارزه با اسرائیل و یا عربستان سعودی و دیگر متحدان آمریکا.

در دراز مدت واشنگتن تصمیم به تمرکز بر روی یک باریک تر رد پا در خاورمیانه به طور بالقوه برون سپاری درگیری ها از سوریه به لیبی و یمن و جاهای دیگر به مردم محلی را تحت تاثیر اسرائیل است.

بی ثباتی فزاینده ای از شمال آفریقا به افغانستان زمانی که ایالات متحده را کاهش می دهد حضور خود را تحت تاثیر قرار خواهد اسرائیل را به عنوان آن را در گذشته زمانی که حاکمان مانند صدام حسین و یا جمال عبدالناصر پدید آمده است.

که همچنین اسرائیل را وادار به سازش و تقویت روابط نزدیک تر با روسیه و هند و کشورهای دیگر را برای کاهش ناتو در منطقه است.

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im