مغلوب ساختن پیشی جستن استعفای خود و مژه ها در ‘بد’ و ‘فساد’ مخالفان

واشنگتن — رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه را محکوم کرد “بد” و “فاسد” دموکرات که استیضاح او را به عنوان او ادعا اثبات بیگناهی پس از تبرئه در سنا محاکمه و ابراز خشم عمیق در این تحقیقات که مشخص شده ریاست جمهوری خود.

در jampacked مراسم در تالار شرقی کاخ سفید که نوسان به جلو و عقب بین جشن و محکومیت رئیس جمهور شکایت در مورد “کج سیاست” است که تا به حال منجر به خود را استیضاح و محاکمه به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. در علاوه بر این به دموکرات ها و دیگر مورد علاقه اهداف او به طور خاص سناتور میت رامنی در ایالت یوتا تنها جمهوری خواه به رای محکومیت.

“این بد” آقای ترامپ گفت: بقدر یک اتاق پر از حامیان از کنگره و دولت او در یک مدت طولانی و درهم و برهم, جریان از آگاهی بحث حول کنار متن است که تا به حال شده است به طوری که با دقت آماده شده برای او توسط کارکنان خود را. “آن فاسد بود. آن پلیس کثیف. آن leakers و دروغگو و باید این هرگز اتفاق می افتد به رئیس جمهور دیگر ، من نمی دانم که دیگر رئیس جمهور شده اند قادر به گرفتن آن است.”

او به بررسی طولانی مناجات تحقیقات علیه او بیش از سه سال گذشته رد همه آنها را به عنوان چیزی بیش از حزبی تلاش به او را پایین و نشان می دهد که بالا “تفاله” در F. B. I. تا به حال رسم به متوقف کردن او را از خدمت به عنوان رئیس جمهور.

“ما را از طریق روسیه, روسیه, russia,” او گفت: مسخره تحقیقات به مسکو را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 از طرف او و روابط بین مبارزات انتخاباتی خود و مسکو است. “این همه مزخرف” او گفت:, نادر ریاست جمهوری استفاده از ناسزا در شرق ،

آقای ترامپ برگزار شد تا یک کپی از واشنگتن پست به آن را نشان می دهد بنر تیتر “تهمت تبرئه” به تشویق در مخاطب و سپس برداشت موضوع آغاز کرد و پیش از آن در روز ملی نماز و صبحانه هنگامی که او به شدت انتقاد کرد در مخالفان خود را.

او هزینههای سخنران نانسی پلوسی و نماینده Adam B. شیف هر دو حزب دموکرات از کالیفرنیا. “آنها باطل و به معنای” آقای ترامپ گفت. “آدام شیف باطل است, وحشتناک فرد است. نانسی پلوسی یک فرد وحشتناک.”

او تمسخر خانم پلوسی گفت که او تا به دعا برای رئیس جمهور حتی در حالی که مخالفت با او. “او ممکن است دعا می کنم اما او دعا برای مخالف” آقای ترامپ گفت. “اما من شک دارم او دعا می کند در تمام.”

آقای ترامپ نیز محکوم آقای رامنی از حزب جمهوری خواه ریاست جمهوری نامزد در سال 2012 به عنوان “شکست خورده ریاست جمهوری نامزد” استفاده می شود که “دین به عنوان چوب زیر بغل” در هنگام اعلام رای خود را به حذف رئیس جمهور از دفتر.

این بحث شامل یک greatest-hits رشته حملات در برخی از بالا خائنانی از جمله سابق F. B. I. مدیر James B. Comey (“که sleazebag”) خود زمانی معاون Andrew G. McCabe سابق F. B. I. مقامات لیزا صفحه و پیتر Strzok (“دو lowlifes”) سابق اطلاعاتی بریتانیا افسر کریستوفر استیل و همچنین هانتر بایدن و هیلاری کلینتون و رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

اما او تشکر وکلای او و یک سری از کنگره خواهان ستایش آنها را یکی یکی برای حمایت خود را در طول استیضاح نبرد. به طور خاص او تشکر سناتور میچ مک کانل کنتاکی جمهوریخواه رهبر که رئیس جمهور مهم ترین مدافع در سنا است. “شما یک کار فوق العاده” آقای ترامپ گفت: آقای مک کانل.

رئیس جمهور عصبانی عملکرد بود قطری مخالف چگونه رئیس جمهور بیل کلینتون در واکنش به تبرئه پس از مجلس سنا استیضاح آزمایشی در سال 1999. در روز او تبرئه شد اتهامات دروغ و انسداد عدالت آقای کلینتون به نظر می رسد به تنهایی در باغ گل رز اجتناب از هر گونه gloating عذرخواهی کرده برای بخشی خود را در منجر به درگیری و به نام آشتی.

آقای ترامپ اصرار داشت دوباره که او هیچ کار اشتباهی انجام داد اگر چه حتی برخی از جمهوری خواهان که مخالف اعتقاد راسخ گفت که تلاش های خود را به اجبار اوکراین را به کمک به او لکه داخلی خود را رقبای سیاسی بودند نامناسب است. به جای او معرفی شده است خود را به عنوان قربانی یک حزبی شکار ساحره و دستیاران خود و متحدان بیش از روز گذشته ابراز تمایل به دقیق بازپرداخت.

سنا را رد کرد و هر دو مقالات تقریبا به طور کامل در امتداد خط حزب با آقای رامنی تنها عضو اتاق بالایی برای شکستن صفوف حزب. آقای رامنی رای دادند برای محکومیت و حذف از دفتر در مقاله شارژ سوء استفاده از قدرت رییس جمهور این کشور اقدامات نقض آشکار اعتماد عمومی اما رای دادند در برابر انسداد کنگره مقاله با این استدلال که مجلس باید به دنبال دادگاه گزینه برای به دست آوردن اطلاعات مسدود شده توسط کاخ سفید است.

مقاله اول در نتیجه کاهش 48 به 52 به مراتب کمتر از 67 مورد نیاز توسط قانون اساسی برای محکومیت و مقاله دوم رد شد 47 به 53.

نبرد سختی بیش از ، آمریکا نشان داد آنها همچنان خود را بررسی و حکم John R. بولتون رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی در حالی که نیویورک نقل مکان کرد و به بررسی هانتر بایدن برای معاملات کسب و کار در اوکراین در حالی که پدرش معاون رئیس جمهور سابق آمده است. در دفتر.

مایکل کراولی کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>