مغلوب ساختن پیشی جستن کمک های مالی عفو به 11 محکومین از جمله میله Blagojevich

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت صادر کشت عفو و commutations در سه شنبه, اعطای عفو به 11 نفر به جرم فدرال جرایم از جمله سابق ایلینوی فرماندار راد Blagojevich و سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنارد Kerik.

Blagojevich در اصل محکوم به 18 فقره مربوط به فساد از جمله تلاش برای فروش باراک اوباما خالی بسازید زمانی که او رئیس جمهور منتخب در سال 2008. او شروع به خدمت سابق صاحب San Francisco 49ers نیز اعطا عفو برای اعتقاد خود را مربوط به یک طرح فساد در سال 1999.

آقای ترامپ گفت: او نیست “داده و آن را به هر فکر” وقتی پرسیده شد که اگر او را عفو راجر سنگ دیرین خود را محرم بود که به اعدام محکوم و به اتهام ناشی از مولر بررسی و صدور حکم در این هفته.

کسانی اعطا عفو سوابق خود را از اعتقادات پاک پاک. Commutations نادیده گرفتن احکام زندان از زمان زندانی اما جنایات خود را باقی می ماند در سوابق خود را.

Blagojevich ستاره دار در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “شاگرد” واقعیت تلویزیون نشان می دهد و رئیس جمهور که زد در مبارزات انتخاباتی از نظم و قانون مورد اشاره است امکان عفو برای او در گذشته است.

“راد Blagojevich فرماندار سابق ایالت ایلینوی شد محکوم به 14 سال در زندان است. او 7 سال است. بسیاری از مردم خواسته اند که من مطالعه امکان رفت و آمد خود را از جمله در آن است که بسیار شدید یک. کاخ سفید کارکنان است که در ادامه بررسی این ماده” رئیس جمهور توییتی در مارس 2019.

اخبار Blagojevich را تخفیف برای اولین بار گزارش شده توسط ABC News. دادستان که کمک کرد به اعدام محکوم Blagojevich صادر استرن در بیانیه ای در پاسخ به تخفیف و اشاره کرد که در حالی که رئیس جمهور است و به حق رفت و آمد خود را از جمله فرماندار سابق مرتکب جرائم جدی. در تعقیب تیم خاطر نشان کرد که فرماندار سابق extorted مدیر عامل یک بیمارستان کودکان خودداری بودجه برای کودکان بیمار تا زمانی که او صادر کمک های مبارزات انتخاباتی.

“قانون و گسترده ای از حقایق اساسی آقای Blagojevich اعتقاد بودند بررسی مستقل قضات در دادگاه استیناف و دادگاه عالی ایالات متحده گفت:” رید J. Schar, کریس Niewoehner قاضی کری E. همیلتون و Patrick J. فیتزجرالد, در بیانیه ای. “این دادگاه تأیید آقای Blagojevich اعتقاد و حکم و دادگاه استیناف توصیف شواهد علیه او به عنوان” طاقت فرسا است.'”

“اخاذی توسط یک مقام دولتی بسیار جدی, جرم, به طور معمول تحت تعقیب در سراسر ایالات متحده در هر زمان به عنوان در اینجا می توان آن را تشخیص داده و ثابت” آنها ادامه داد. “که باید در مورد امریکا: یک سیستم عدالت باید نگه مقامات دولتی پاسخگو برای فساد. این امر می تواند غیر منصفانه به قربانیان خود و به انجام در غیر این صورت. در حالی که رئیس جمهور این قدرت را کاهش آقای Blagojevich را از جمله این واقعیت باقی می ماند که فرماندار سابق محکوم شد بسیار جدی جنایات. خود دادستان به عنوان اثبات این که مقامات منتخب که خیانت کسانی که انتخاب می شوند برای خدمت به حساب برگزار خواهد شد.”

جمهوریخواهان مجلس نمایندگان از ایالت ایلینوی یک بیانیه مشترک صادر ابراز ناامیدی با تخفیف تماس Blavojevich “صورت عمومی و فساد است.”

“ما نا امید شده توسط رئیس جمهور تخفیف راد Blagojevich فدرال جمله” آنها گفتند در یک بیانیه مشترک. “ما اعتقاد داریم او دریافت مناسب و عادلانه حکم بود که کم پایان فدرال از صدور دستورالعمل برای گرانش خود را از فساد دولتی محترم بشمارند. Blagojevich است از فساد در ایلینوی و نه پس از او نشان داده شده است هر گونه پشیمانی برای او روشن و سابقه مستند از جنایات فاحش است که تضعیف اعتماد قرار داده شده به او توسط رای دهندگان. به عنوان دولت ما همچنان دست به گریبان با فساد سیاسی ما نباید اجازه دهید کسانی که نقض اعتماد عمومی کردن قلاب. تاریخچه نخواهد قاضی راد Blagojevich هست.”

سه نفر دیگر در علاوه بر این به Blagojevich خود را به حال, جملات تبدیل: Tynice Nichole سالن کریستال Munoz و جودیت Negron. سالن و Munoz شد زمان خدمت در اتهام مواد مخدر در حالی که Negron شد و هشت سال به 35 سال حبس برای, تقلب, با توجه به کاخ سفید.

این تبلیغ دیگر موارد از عفو مانند 2018 عفو آلیس ماری جانسون یک آفریقایی-آمریکایی مادر بزرگ محکوم دهه پیش غیر خشونت آمیز مواد مخدر جرائم. اما رئیس جمهور بخشش اقدامات نیز بهره مند بحث برانگیز چهره های برجسته. همانطور که از ابتدای فوریه, واشنگتن پست بررسی متوجه شد که همه به جز پنج نفر از 24 نفر که تا به حال دریافت عفو از رئیس جمهور تا به حال یک خط به کاخ سفید و یا شهرت با رئیس جمهور پایگاه سیاسی. چهره های بحث برانگیز دریافت کرده اند که نوعی از بخشش شامل کلانتر سابق جو Arpaio, “روروک مخصوص بچه ها” لیبی و محافظه کار شکل Dinesh d’souza.

رای گیری اولیه طول می کشد خاموش در تگزاس پیش از سه شنبه

بلومبرگ واجد شرایط برای نوادا بحث دموکراتیک

بلومبرگ کمپین در پاسخ به حملات از رقبا جلوتر از نوادا بحث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im