مغلوب ساختن پیشی جستن کردم نوشته جلسه در ماه فوریه ممکن است روسیه نعمت مقامات می گویند

مقامات آمریکایی ارائه کتبی جلسه در اواخر فوریه به رئیس جمهور تهمت تخمگذاری خود نتیجه رسیدند که یک نظامی روسیه واحد اطلاعات ارائه شده و پرداخت مستقیم به طالبان وابسته به داعش برای کشتن ایالات متحده و نیروهای ائتلاف در افغانستان دو نفر از مقامات آشنا با این موضوع گفت.

تحقیقات مشکوک روسیه عملیات مخفیانه برای تشویق چنین قتل متمرکز شده در آوریل 2019 خودرو بمب گذاری که به کشته شدن سه تفنگداران دریایی به عنوان یک حمله بالقوه با توجه به متعدد مقامات آشنا با این موضوع.

اطلاعات جدید پدید آمده که کاخ سفید سعی در روز دوشنبه به هوش ارزیابی که روسیه به دنبال تشویق و پاداش قتل — از جمله تکرار یک ادعا می کنند که آقای ترامپ هرگز با همتایان اروپایی خود در مورد این موضوع و به تصویر کشیدن این نتیجه به عنوان بحث برانگیز و مشکوک.

اما این موضع برخورد با افشای توسط دو مقام که هوش گنجانده شد ماه پیش در آقای تهمت جمهور روزانه مختصر سند تلفیقی از دولت آخرین اسرار و بهترین بینش در مورد سیاست خارجی و امنیت ملی است که برای او آماده شده را بخوانید. یکی از مقامات گفت: این مورد به نظر می رسد در آقای تهمت مختصر در اواخر فوریه; های دیگر ذکر شده در فوریه. 27 به طور خاص.

علاوه بر این یک شرح هوش ارزیابی که روسیه واحد به حال انجام يك طرح نیز دیده می شود به عنوان جدی و جامد به اندازه کافی برای انتشار به طور گسترده تر در سراسر جامعه اطلاعاتی در مارس 4 مقاله در C. I. A. جهان هوش, بررسی طبقه بندی اختصار معمولا به عنوان سیم, دو, مقامات گفت.

شورای امنیت ملی سخنگوی کاهش یافته است به نظر هر گونه ارتباط بین تفنگداران دریایی مرگ و میر و مشکوک روسیه طرح. کاخ سفید فشار, منشی, Kayleigh McEnany نیست پاسخ هنگامی که فشرده با خبرنگاران در روز دوشنبه که آیا اطلاعات موجود در نوشته رئیس جمهور روزانه مختصر و شورای امنیت سخنگوی اشاره به نظرات او وقتی پرسیده شد که بعدا در مورد فوریه نوشته شده جلسه.

در اواخر روز دوشنبه جان Ratcliffe تازگی تایید مدیر ملی اطلاعات با صدور بیانیه ای هشدار داد که نشت در مورد این موضوع یک جرم و جنایت است.

“ما هنوز در حال بررسی اتهام های اطلاعاتی اشاره شده در سال های اخیر رسانه ها گزارش و ما را کوتاه خواهد کرد رئیس جمهور و رهبران کنگره در زمان مناسب,” او گفت:. “این تحلیلی روند کار راه آن باید. متاسفانه غیر مجاز آشکار در حال حاضر خطر اندازد توانایی ما برای همیشه پیدا کردن داستان کامل با توجه به این اتهامات است.”

این آشکار آمد میان رشد دیوانگی در واشنگتن بیش از این آیات در روزهای اخیر که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال شناخته شده برای ماه ها در مورد هوش نتيجهگيری اما کاخ سفید تا به حال مجاز بدون پاسخ برای روسیه است.

بالا دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا خواستار همه اعضای کنگره جریان بود و کاخ سفید احضار یک گروه کوچک از آمریکا و دوستانه به رئیس جمهور شروع به توضیح موقعیت خود را.

قانونگذاران پدید آمده و گفت که به آنها گفته شد دولت بررسی شد گزارش مورد مشکوک روسیه طرح برای ارزیابی اعتبار آن و این که زمینه ای اطلاعات ضد و نقیضی در انعکاس نظرات از خانم McEnany که اطلاعات در ارزیابی نشده بود “تایید” از آنجا که او گفت: بدون جزئیات وجود دارد “نظرات مخالف” در میان تحلیلگران و یا سازمان.

“نبود یک اجماع در میان جامعه اطلاعاتی,” خانم McEnany گفت. “و در واقع, وجود دارد, نظرات مخالف در جامعه اطلاعاتی, و آن را نمی خواهد بالا به رئیس جمهور تا زمانی که آن را تایید کرده است.”

اما در انکار که آقای تهمت بود در جریان مقامات دولت شده است فروتن در مورد چگونه از آن است که تعریف این مفهوم و این که آیا آن را شامل هر دو دهان جلسات و رئیس جمهور روزانه مختصر. “او شخصا در جریان این موضوع” خانم McEnany به خبرنگاران گفت: زمانی که خواسته به طور خاص در مورد نوشته جلسه. “که همه من می توانید به اشتراک گذاشتن با شما است.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: به اغلب غفلت خواندن این سند ترجیح می دهند به جای دریافت یک جلسه خلاصه نکات مهم هر چند روز. حتی در آن چهره به چهره جلسات او است به خصوص دشوار به مختصر در امنیت ملی مهم است. او اغلب متکی به جای محافظه کار رسانه ها و دوستان برای اطلاعات فعلی و سابق اطلاعات گفته اند.

اطلاعاتی آمریکا افسران و نیروهای عملیات ویژه در افغانستان شروع به بالا بردن آلارم در اوایل ژانویه و شورای امنیت ملی تشکیل جلسه بین به بحث در مورد مشکل و چه باید بکنید در مورد آن در اواخر ماه مارس بار قبلا گزارش شده است. اما با وجود اینکه ارائه با گزینه های از جمله دیپلماتیک اعتراض و تحریم های کاخ سفید مجاز بدون پاسخ.

دولت توضیحات روز دوشنبه در عمومی و خصوصی به نظر می رسد به تلاش برای جلب رضایت نمایندگان مجلس به خصوص آقای تهمت همکار جمهوری خواهان نگران گزارش های خبری در روزهای اخیر آشکار وجود هوش ارزیابی و آقای تهمت اصرار او هشدار داده شده است از مشکوک روسیه طرح.

ارزیابی با اشاره به طرح ارائه مستقیم به طالبان وابسته به داعش و جنایتکاران بر اساس اطلاعات جمع آوری شده در حملات و بازجویی بر روی زمین در افغانستان که در آن نظامی آمریکایی فرماندهان آمد به باور روسیه در پشت این طرح و همچنین حساس تر و نامشخص هوش آمد که در طول زمان یک مقام بلندپایه آمریکایی گفت:.

مقامات گفت: وجود اختلاف نظر در میان مقامات اطلاعاتی در مورد قدرت شواهد مورد مشکوک روسیه طرح و شواهد ارتباط حمله به تفنگداران دریایی به مشکوک روسیه طرح نیست جزئیات آن اختلاف است.

قابل توجه آژانس امنیت ملی که دارای تخصص در هک و نظارت الکترونیکی شده است بیشتر شک و تردید در مورد بازجویی و دیگر هوش انسان, مقامات گفت.

به طور معمول رئیس جمهور به طور رسمی در جریان زمانی که اطلاعات شده است بررسی و به عنوان دیده می شود به اندازه کافی معتبر و مهم توسط هوش حرفه ای. این اطلاعات به احتمال زیاد شامل رئیس جمهور روزانه مختصر.

مقامات سابق گفت که در دولت های قبلی اتهامات از جمله اهمیت عمیق — حتی اگر شواهد و مدارک بود به طور کامل تاسیس شد منتقل به رئیس جمهور. “ما تا به حال دو آستانه سوالات: ‘آیا رئیس جمهور باید بدانید که این’ و ‘چرا او نیاز به آن را می دانم در حال حاضر'” گفت: Robert Cardillo سابق ارشد هوش رسمی که در جریان سفر باراک اوباما از سال 2010 تا 2014.

دیوید Priess سابق C. I. A. روزانه هوش briefer و نویسنده “رئیس جمهور کتاب اسرار: داستان ناگفته از هوش جلسات به امریکا رئیس جمهور” گفت: “بسیاری از هوش قضاوت در سابقه نداشته اجماع از هر تحلیلگر که در آن کار می کرد. این است که ماهیت هوش. آن را ذاتا برخورد با عدم قطعیت است.”

هر دو آقای Cardillo و آقای Priess گفت: روسای جمهور قبلی دریافت ارزیابی در مورد مسائل بالقوه اهمیت حیاتی حتی اگر آنها به حال dissents از برخی از تحلیلگران و یا سازمان. این dissents آنها گفت: برجسته شد رییس جمهور برای کمک به آنها را درک عدم قطعیت و تحلیلی روند.

قانونگذاران خواستار دیدن مواد اساسی برای خود.

“این یک زمان به تمرکز بر روی دو چیز کنگره باید درخواست و به دنبال در: شماره 1 که می دانستند چه زمانی و هم فرمانده کل قوا می دانید ؟ و اگر نه چگونه جهنم نه ؟ ” گفت: سناتور بن Sasse جمهوری خواه نبراسکا و عضو کمیته اطلاعات مجلس سنا.

سخنران نانسی پلوسی و سناتور چاک شومر از نیویورک رهبران دموکرات از مجلس نمایندگان و سنا هر درخواست شده است که همه نمایندگان مجلس بود در جریان این موضوع و برای C. I. A. و دیگر مقامات اطلاعاتی به توضیح دهید که چگونه آقای ترامپ مطلع شد از اطلاعات جمع آوری شده در مورد طرح.

کاخ سفید شروع به توضیح موقعیت خود را به طور مستقیم به قانونگذاران با دقت کنترل تنظیم. علامت مراتع کاخ سفید رئیس ستاد; جان Ratcliffe, مدیر اطلاعات ملی و Robert C. اوبراین آقای تهمت مشاور امنیت ملی در جریان یک تعداد انگشت شماری از دعوت جمهوری خواهان مجلس. یک گروه از آمریکا برنامه ریزی شده بود برای رفتن به کاخ سفید روز سه شنبه صبح برای دریافت یک شبیه جلسه.

وجود دارد هیچ نشانه ای پس از جلسه با جمهوری خواهان که آیا آنها گفته شده بود که اطلاعات موجود در آقای تهمت نوشته شده جلسه چهار ماه پیش. اما پس از آن دو از جمهوری خواهان — نمایندگان لیز چنی از وایومینگ و مک Thornberry تگزاس — گفت که آنها “باقی می ماند در مورد فعالیت در افغانستان از جمله گزارش می دهد که آنها را هدف نیروهای آمریکایی” و نیاز اضافی جلسات.

“روشن شده است برای برخی از زمان است که روسیه مایل نیست ما به خوبی در افغانستان” آنها گفتند در یک بیانیه مشترک. “ما اعتقاد داریم این مهم است که به شدت دنبال هر گونه اطلاعات مربوط به روسیه و یا هر کشور دیگری هدف قرار دادن نیروهای ما.”

دیگر جمهوری خواهان که با حضور در این جلسه بودند بیشتر خوش مشرب. در یک مصاحبه نماینده کریس استوارت یوتا گفت که او را دیدم هیچ چیز غیر عادی در مورد این ادعا تصمیم نه به صورت شفاهی به اطلاع آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خصوص هنگامی که این وضعیت نیاز نیست رئیس جمهور به اقدام فوری.

“آن را فقط نمی رسیدن به این سطح از اعتبار آن را به رئیس جمهور توجه,” او گفت:, و اضافه کرد که سازمان های نظامی و اطلاعاتی باید همچنان به مورد مداقه قرار دادن روسیه فعالیت است.

.

آسوشیتد پرس برای اولین بار گزارش شده است که جامعه اطلاعاتی بررسی شد مرگ سه دریایی ذخیره: گروهبان دوم ، کریستوفر Slutman, 43, از نیوآرک Del.; سرجوخه اد گالو) Robert A. Hendriks, 25, از ملخ دره n. y.; و Sgt. بنیامین S. Hines, 31, از, York, Pa.

آنها کشته شدند که یک خودرو مملو از مواد منفجره خود را ضربه کامیون و زخمی شدن یک افغان پیمانکار نیز هست. این انفجار آتش به کامیون شمعی کسانی که در داخل در شعله های آتش در حالی که خود را همکار تفنگداران دریایی سعی در رها کردن آنها دفاع کرد. مختصری درگیری در گرفت.

ژنرال علی Mamozai سابق رئیس پلیس ولایت پروان که در آن پایگاه هوایی بگرام است گفت که طالبان در آنجا استخدام مترجمان آزاد از محلی جنایی شبکه اغلب مات خطوط که به انجام چه حملات. او گفت که طالبان فرماندهان بودند تنها مستقر در دو منطقه از استان Seyagird و شینواری و از وجود آنها هماهنگ تر شبکه گسترده است که تا حد زیادی کمیسیون خدمات جنایتکاران.

طالبان را رد دخالت. و یک سخنگوی رئیس جمهور ولادیمیر V. پوتین از روسیه دیمیتری Peskov گفت: ان بی سی نیوز روز دوشنبه گزارش ها از روسیه طرح شد و نادرست است. او گفت که “هیچ یک از نمایندگان آمریکا که تا کنون مطرح شده این سوال با همتایان روسی خود را از طریق دولت و یا کانال های دیپلماتیک.”

پنتاگون سخنگوی رئیس جاناتان هافمن کاهش یافته است به نظر هر گونه ارتباط بین تفنگداران دریایی مرگ و میر و مشکوک روسیه طرح. آقای هافمن نیز کاهش یافته است می گویند که آیا و یا زمانی که وزیر دفاع Mark T. Esper شد جریان در هوش ارزیابی و اینکه آیا کشته شدن سربازان آمریکایی در افغانستان ناشی از روسیه گرفته شده است. سرهنگ DeDe Halfhill سخنگوی ژنرال Mark A. Milley رئیس ستاد مشترک ارتش نیز کاهش یافته است به نظر در همان سوال است.

گزارش شد کمک توسط توماس گیبونز-نف, فهیم عابد آنی Karni و امیلی کوکران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de