مغلوب ساختن پیشی جستن می دهد تا در مبارزه با ویروس به تمرکز بر روی بهبود اقتصادی و دوباره انتخاباتدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور موثر رها بهداشت عمومی استراتژی برای coronavirus همه گیر و نشان “روشن تمایل به تجارت زندگی برای داو جونز” منتقدان می گویند.

یک داخلی به بیرون درز کاخ سفید گزارش پیش بینی روزانه مرگ و میر از این ویروس را به حدود 3000 در تاریخ 1 ژوئن تقریبا دو برابر زمان شمارش حدود 1,750 نیویورک تایمز نشان داد در روز دوشنبه.

در عین حال در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن است اوراق روزانه coronavirus گروه ضربت جلسات و به حاشیه رانده شده خود کارشناسان پزشکی نفع اقتصادی مقامات سیل امواج رادیو و تلویزیون به اصرار متحده به بازگشایی برای کسب و کار – حتی در میان افزایش نرخ ابتلا به عفونت.

“آنها تصمیم گرفته اید بسیار فایده نوع راه که آسیب های سیاسی از یک سقوط اقتصاد بیشتر از آسیب های سیاسی از دست دادن به عنوان بسیاری از 90,000 بیشتر آمریکایی ها فقط در ماه ژوئن گفت:” ریک ویلسون سابق جمهوری خواه استراتژیست. “ما شاهد مقیاس کامل نرم افزار از یک نوع وحشتناک سیاست واقعگرایانه است که روشن است تمایل به تجارت زندگی برای داو جونز.”

در نشانه ای از تغییر فرماندار سابق نیوجرسی کریس کریستی سی ان ان گفت که افزایش مرگ و میر می تواند ارزش آن را اگر اقتصاد بازگشایی. “البته هر کس می خواهد به صرفه جویی در هر زندگی آنها می توانید – اما سوال این است که نسبت به آنچه در پایان در نهایت گفت:” کریستی یک جمهوری خواه که به رهبری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری انتقال تیم در سال 2016. وی افزود: “وجود دارد راه هایی که ما می توانیم … موضوع وسط در اینجا اجازه می دهد که قصد دارد به مرگ و میر و قصد دارد به مرگ مهم نیست که چه؟”

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در کاخ سفید به باغ گل رز در 13 مارس, امید افزایش یافت که در تمام اوایل کمرنگ جلوه دادن و از دست رفته فرصت تست, دولت فدرال شد و در نهایت آماده برای حمله به این بحران با نیروی کامل است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت مارک خود را یک “جنگ به رئیس جمهور” و در 31 مارس, somberly آماده برای آمریکایی ها “بسیار دردناک دو هفته” جلوتر است. روزانه خود را در کاخ سفید coronavirus گروه ضربت جلسات به دست آورده در مقایسه با تجمعات انتخاباتی گاهی اوقات در حال اجرا برای بیش از دو ساعت بلکه برجسته کارشناسان محترم دبورا Birx و Anthony Fauci مسلح با گرافیک و علم است.

در 23 آوریل, اما تهمت pontificated در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده به کروناویروس بیماران در سراسر جهان باعث ناباوری و تمسخر. این جلسات هرگز همان خواهد شد دوباره و طی هفته گذشته جایگزین شده اند set-piece حوادث شعار اقتصادی باز گشت.

روز یکشنبه tellingly زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد ایسنا مجازی تاون هال تحت عنوان “امریکا با هم: بازگشت به کار” در یادبود لینکلن در واشنگتن او همراه بود با Birx و Fauci اما معاون رئیس جمهور مایک پنس و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin.
Vice-President Mike Pence and the treasury secretary, Steven Mnuchin, with phone, watch as Donald Trump participates in a live Fox News virtual town hall called ‘America Together: Returning to Work’.

رئیس جمهور شده است egged توسط Fox News میزبان که سوال که آیا ویروس است که هیچ بدتر از شایع آنفولانزا شک ارزش فیزیکی فاصله و ادعا می کنند که اقتصادی shutdown است که هزینه های حداقل 30 متر شغل را نشان می دهد درمان بدتر از مشکل است.

در روز سه شنبه واشنگتن پست گزارش پیشنهاد تهمت تشویق شده بود به محوری از سلامت بحران اقتصادی fightback توسط یک داخلی کاخ سفید تجزیه و تحلیل است که پیشنهاد روزانه مرگ و میر خواهد اوج خود در اواسط ماه مارس و سپس سقوط دور به طور قابل توجهی. خود را “تصمیم گیری هدایت شده است تا حد زیادی توسط او انتخاب مجدد چشم انداز” پست اضافه شده است.

اما مرگ و میر پیش بینی از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی مدل مورد علاقه توسط کاخ سفید مطرح شد در روز دوشنبه از 72,000 به 134,000 با شروع ماه اوت به دلیل آن گفت: کشورهای در حال استراحت فیزیکی فاصله بیش از حد به زودی.

در حال حاضر منتقدان می گویند تهمت به نظر می رسد آماده به شانه در ضرر و زیان به عنوان وثیقه, خسارت, پرداخت بیشتر توجه به مبارزات انتخاباتی خود مدیر براد Parscale از Birx یا Fauci.

ویلسون نویسنده همه چیز را مغلوب ساختن پیشی جستن لمس می میرد هشدار داد: “آنها ممکن است تا پایان ساخت این وضعیت خیلی بد با موج دوم در تابستان و موج سوم در پاییز است که ما را تا پایان با یک مقدار بدتر مجموعه ای از چالش های اقتصادی از اگر ما گرفته بودم ما تلخ پزشکی و ماند تعطیل تا زمانی که ما از طریق اوایل بخشی از این بحران است.”

گریم اخبار باقی می ماند غیر قابل اجتناب اما دولت امیدوار اقتصادی آن پیام ارائه خواهد شد حداقل برخی از counter-برنامه نویسی.

جو لاکهارت سابق دبیر مطبوعاتی کاخ سفید گفت: “تقریبا ضرورت آنها در حال تغییر استراتژی خود را. آنها سنجاق همه امید خود را به گرفتن اقتصاد بازگشایی با استفاده از سخنگویان اقتصادی و امیدوار است که آمریکا بالا تسامح برای تعداد مرگ در حال حرکت است. آن را برای تلفن های موبایل وحشتناک می گویند و حتی بدتر را انجام دهد.

“من فکر می کنم شما نمی شود از دیدن خیلی از دانشمندان هر بیشتر – اخبار است که بد – و آنها در حال رفتن به نوبه خود چشم به این واقعیت است که آنچه آنها در حال انجام است رفتن برای کشتن افراد بیشتر, چرا که در نهایت این راه رئیس جمهور باعث می شود تصمیم گیری است و چه خوب است برای انتخاب مجدد او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>