مغلوب ساختن پیشی جستن شناور در انتخابات, تاخیر ها و جمهوری خواهان و شلیک

در مواجهه با فاجعه اخبار اقتصادی و افزایش coronavirus مرگ و میر رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه شناور به تأخیر انداختن Nov. 3 انتخابات یک پیشنهاد است که فاقد اختیارات قانونی و می تواند به تضعیف اعتماد به نفس در انتخابات است که نظرسنجی ها نشان می دهد او در دوره را از دست بدهد.

رهبران جمهوری خواه در کنگره که اغلب ادعا می کنند که نه دیده می شود آقای تهمت اظهارات عجیب و غریب و توییتهایی که به ندرت به چالش کشیدن او را در مکان های عمومی, بی درنگ و صریحتر هرگونه مفهوم که در انتخابات خواهد بود نقل مکان کرد.

آن لحظه ای قابل توجه انزوای سیاسی برای رئیس جمهور به عنوان جمهوری خواهان احساس نیاز به دفاع از او دموکرات ها را محکوم کرد و سه رئیس جمهور پیشین جمع آوری شده در یک لحظه نادر هم ادای احترام در تشییع جنازه جان لوییس نماینده گرجستان است.

آقای ترامپ مواجه است در مورد به عنوان وخیم یک اجرا تا انتخابات ریاست جمهوری به عنوان هر وقت می توانید تصور کنید: بدترین سه ماهه در اقتصاد در رکورد یک دیماه بهداشت بحران تظاهرات در سراسر کشور و یک کشور فلج فقدان یک برنامه بهبود مالی با هیچ راه حل در چشم — همه مرکب خود را ناتوانی در محدود کردن رفتار خود.

سخنان خود در توییتر در مورد انتخابات تاخیر — که او مربوط به خود را بی اساس ادعا می کند در مورد پتانسیل برای پست الکترونیکی-در تقلب انتخابات — یکی از چند نشانه روشن است که رئیس جمهور در حال حاضر متوجه می شود چقدر عمیق سوراخ او حفر برای خود در انتخابات تلاش کنند. دستیاران او را به عنوان توضیح pained با گسترده رد او دیدن است در نظر سنجی های افکار عمومی حتی به عنوان او در ادامه با تخریب رفتار خود به جای در نظر گرفتن مراحل است که ممکن است کمک به او را مانند درگیر شدن در مذاکرات برای یک معامله در کاپیتول هیل برای بلند کردن اقتصاد است.

“با جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری (نه رای گیری غایب است خوب) 2020 خواهد بود که نادرست و جعلی انتخابات در تاریخ” آقای ترامپ نوشت. “این خواهد بود که یک خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا. تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???”

آقای ترامپ بعد دوخته صدای جیر جیر در بالای خوراک توییتر خود اطمینان مردم ادامه خواهد داد به آن را ببینید. ساعت بعد با وجود هشدارهای از مبارزات انتخاباتی خود مقامات که تاخیر به احتمال زیاد در جدول بندی نتایج در Nov. 3 آقای ترامپ گفت: در جدا کردن صدای جیر جیر “باید بدانید که نتایج انتخابات در شب انتخابات و نه روز و ماه و یا حتی سال بعد!”

که بیانیه دوم نشان دهنده نگرانی که دموکرات ها داده اند صدای — که آقای ترامپ خواهد سعی کنید به تمرکز بر روی همان روز رای گیری برگه به ادعای پیروزی حتی زمانی که نتایج کامل ممکن است ناشناخته برای روز.

در اواخر بعد از ظهر جلسه توجیهی با خبرنگاران آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع اولیه توییت کرد و گفت که او می ترسید تاخیر در شمارش آرا. اما او کاهش یافته است به استادانه درست شده در مورد اینکه آیا او به طور جدی پیشنهاد حرکت انتخابات.

آقای ترامپ ارسال اولین توییت در مدت کوتاهی پس از وزارت بازرگانی اعلام کرد که تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه دوم سال کاهش یافته بود بشدت با 9.5 درصد بازتاب گسترده خاموش کردن کسب و کار در ابتدای ماه مارس برای مبارزه با گسترش coronavirus.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • در کاخ سفید جلسه تهمت می ایستد با تاخیر انتخابات’ جیر نادیده گرفتن G. O. P. مقاومت مواجه.
  • اوباما خواستار تغییرات گسترده برای گسترش حقوق رای دهندگان.
  • G. O. P. شکستن با مغلوب ساختن پیشی جستن در حرکت انتخابات نادر حزب تقسیم می شود.

آقای ترامپ که اغلب آزمون مرزهای اقتدار خود است به طور فزاینده ای با استفاده از نظرات عمومی برای ذخیره کردن مقدمات این استدلال که نتایج انتخابات نامشروع هستند اگر او از دست می دهد. هر چند او نمی باید در قانون اساسی قدرت را به طور یک جانبه تغییر تاریخ انتخابات خود را صدای جیر جیر باعث آشنا دور از اظهارات در مورد آنچه واقعی خود قصد داشت با این بیانیه است.

با آقای ترامپ که غالبا یک بازی حدس زدن است. رئیس جمهور است و اغلب ارسال شده در سخنان توییتر است که با هدف جرقه یک واکنش از مردم است. در زمان های دیگر او پست در واکنش به آنچه که او می بیند در کابل خبر می دهد. و گاهی اوقات او تلاش می کند برای تغییر آنچه که آن را نشان می دهد تمرکز بر روی خود توییتهایی ارائه یک انحراف.

هر چه انگیزه او در پنج شنبه, ارشد جمهوری خواهان و آرایه ای از سناتورها خواست هیچ بخشی از آن فاصله گرفتن از استاندارد خود را تمرین راه رفتن بر روی پوسته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در فوران است.

“هرگز در تاریخ فدرال انتخابات ما برگزار نمی شود, انتخابات, و ما باید به جلو بروید” گفت: نماینده کوین مک کارتی از کالیفرنیا به خانه رهبر اقلیت و مشتاق حامی آقای تهمت و اضافه کرد که او درک “رئیس جمهور نگرانی در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری.”

اعتبار…آنا Moneymaker برای نیویورک تایمز

سناتور میچ مک کانل ، رهبر اکثریت تکرار آقای مک کارتی گفت: “ما پیدا کردن یک راه” برای برگزاری انتخابات در نوامبر. 3.

سناتور تد کروز و مارکو روبیو رقبا برای انتخابات ریاست جمهوری 2016 نامزدی که پس از تبدیل به سرسخت تهمت حامیان هر دو رد این ایده که تاریخ برای انتخابات می تواند تغییر کند. سناتور لیندزی گراهام آقای تهمت مهمترین مدافع سنا گفت: وجود خواهد داشت یک امن رای در ماه نوامبر. و مقامات در نوسان کلید متحده کمی نشان داد علاقه ای به درگیر شدن در این موضوع است.

“ما در حال رفتن به یک انتخابات آن را برای رفتن به مشروع آن را برای رفتن به معتبر آن را به همان است که همیشه بوده است” آقای اوباما به خبرنگاران گفت: در کاپیتول در واشنگتن است.

آقای کروز به توافق رسیدند. “من فکر می کنم تقلب در انتخابات یک مشکل جدی است,” او گفت:. “اما ما نباید تاخیر انتخابات است.”

افراد نزدیک به آقای ترامپ گفت که رئیس جمهور در زمان مورد بحث با همکاران که آیا انتخابات می تواند به تاخیر افتاد و گفته شده است قطعی که تنها یک متمم قانون اساسی می تواند تاریخ را تغییر دهید. اما خود را صدای جیر جیر بود discomfiting به بسیاری از دستیاران خود را که سعی در پاک کردن بیانیه خود بعد توسط رقیب که او تا به حال شده است با اشاره به این احتمال که نتیجه نمی توان شناخته شده است و تا هفته بعد از انتخابات.

این اولین بار نیست که آقای ترامپ مطرح است این ایده از خنثی کردن قوانین و مقررات که به او اعتراض می یابد و او اغلب با شکست مواجه به دنبال از طریق. او بارها و بارها پرتاب تهدیدات آن است که آیا defunding, دانشگاه ها و مسدود کردن فدرال کمک به کشورهای ماده که او هیچ قصد و یا ظرفیت را به انجام برسانند.

رئیس جمهور چه کسی را از خدمت در دولت قبل از انتخاب شدن به بالاترین مقام در کشور است هرگز به طور کامل جذب می شود چه قدرت او می کند و یا چگونه به خوب بکار بردن قدرت خود را. آنچه آقای ترامپ همواره متوجه دوستیابی به زمان خود را به عنوان یک توسعه دهنده املاک و مستغلات است که خطر نشاندار شکست.

بنابراین در پاسخ به ضعیف او در انتخابات ریاست جمهوری آقای ترامپ شده است برای رسیدن به استدلال برای توضیح مشکلات خود در این سال بارها و بارها اشاره کرد که چگونه این ویروس را تضعیف اقتصاد پررونق که او ادعا می کند اعتبار است.

در این راستا هر گونه عدم اطمینان در مورد انتخابات ارائه می دهد او را باز به منظور بالا بردن سوال در مورد مشروعیت خود را از دست دادن صرف نظر از اینکه او به چالش می کشد ،

مغلوب ساختن پیشی جستن-خسته جمهوری خواهان ممکن است که کار سخت تر است اما.

نماینده لیز چنی جمهوریخواه وایومینگ یک مدتی منتقد رئیس جمهور است که eyeing رتبه بالا از خانه رهبری گفت: “ما در حال حرکت تاریخ از انتخابات. مقاومت در برابر این ایده در میان جمهوری خواهان طاقت فرسا است.”

اسکات جنینگز یک جمهوری خواه استراتژیست و مشاور آقای مک کانل به نام آقای تهمت بیانیه “unfocused” و “ناامن” آن گفت: “او را جدا از خود و بسیاری از جریان اصلی اندیشه سیاسی در زمانی که او باید به طور کامل تمرکز بر coronavirus اقتصاد و تعریف بایدن به عنوان خارج از جریان اصلی است.”

“جمهوری خواهان” آقای جنینگز افزود: “باید در واکنش به درستی با رد مفهوم تاخیر بیاندازد.”

به آقای جنینگز و دیگر استراتژیست های جمهوری خواه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است بازی با آتش نشان می دهد به هواداران خود که ایمیل رای گیری نمی توان اعتماد کرد با توجه به این که آن را ممکن است بهترین گزینه برای برخی از مردم در دوره ای که در آن تقریبا هر فعالیت تغییر کرده است برای مبارزه با این ویروس را گسترش. ساخت جمهوری خواه رای دهندگان بی اعتمادی پست الکترونیکی رای گیری می تواند تاثیر منفی نه فقط آقای ترامپ اما یک میزبان از پایین-رای نامزدها.

“واقعیت این است که” آقای جنینگز گفت: “او هر جمهوری خواه رای وجود دارد و او باید آنها را هر طور که می توانید آنها را بدون توجه به چگونه آنها بازیگران.”

رئیس جمهور بارها برافراشته در برابر ایمیل های رای گیری ایجاد حالات عجیب و غریب از انتخابات سرقت به تضعیف اعتماد به نفس در عمل است.

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

حتی برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد تاخیر در انتخابات فوق العاده بود نقض ریاست جمهوری ادب است که افزایش شانس که او و هسته حامیان را قبول نمی کند مشروعیت انتخابات باید او دست به معاون سابق رئیس جمهور آمده است. آقای تهمت نظرات در مورد انتخابات نگاه همه بیشتر ناسازگار آینده تنها چند ساعت قبل از مراسم تشییع جنازه آقای لوئیس یک دموکرات که به عنوان یک مرد جوان مورد ضرب و شتم شد و در زندان او به عنوان حمایت از حقوق رای دادن.

بدون ذکر جانشین او با نام سابق باراک اوباما رئیس جمهور استفاده مداحی آقای لوئیس به ملامت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

صحبت از منبر آتلانتا Ebenezer کلیسای باپتیست که در آن کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور پرورش داده شد و در نهایت موعظه آقای اوباما به شدت انتقاد کرد آقای ترامپ برای “حتی تضعیف خدمات پستی در اجرای انتخابات است که رفتن به وابسته به پست الکترونیکی-در برگه های رای تا مردم مریض نیست.”

برای همه چشم-نورد اخراج در میان جمهوری خواهان آقای تهمت اظهارات تحریک و خجالت متحدان خود و به نمایندگی از آخرین تصویر از او چگونه است که نه تنها پیچیده انتخاباتی خود را, اما همچنین ترکیبات آن در این چالش قرار می گیرند.

در حال حاضر بر دوش با یک دولت که فقط به طور خلاصه به تلاش تمام عیار پاسخ به بحران بهداشت عمومی است که بیمار میلیون ها نفر از آمریکایی ها کشته و بیش از 150 ، 000 در حالی که ظهور اقتصاد جمهوری خواهان در انتخابات به طور فزاینده ای در حال تضعیف آقای تهمت پاسخ به بدبختی خود.

فقط این هفته و پس از او در نهایت متمایل به فشار به اصرار مردم برای گرفتن ویروس ایمنی اقدامات رئیس جمهور اظهار تاسف چگونه محبوب او است که در مقایسه با مشخصات بالا مشاور پزشکی.

و سپس او اطلاع عموم ویدئویی آنلاین ترویج یک اثبات نشده درمان ویروس از یک پزشک که قبلا اظهار در DNA بیگانه و تاثیر, رابطه جنسی با شیاطین در خواب دید.

خود را در حال رشد ناامیدی برای بستن شکاف با آقای بایدن نیز باعث سردرد برای جمهوریخواهان چرا که او به طور فزاینده ای استخدام نژاد-طعمه زبان که چند در حزب مراقبت برای دفاع از.

“من خوشحال هستم به اطلاع همه مردم زندگی خود را در حومه شهر زندگی رویا است که شما دیگر نمی خواهد ناراحت شود و یا از نظر مالی صدمه دیده با داشتن مسکن اقشار کم درآمد ساخته شده است در محله” او توییتی در روز چهارشنبه.

لوقا Broadwater, امیلی کوکران و مت استیونس کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net