مغلوب ساختن پیشی جستن و فرار به پناهگاه به عنوان اعتراض به جورج فلوید خروشان در خارج از کاخ سفیدبه عنوان تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید خروشان در خارج از کاخ سفید در شب جمعه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته شد به ویژه امن پناهگاه.

فلوید مرگ در مینیاپولیس در روز دوشنبه است موجب ناآرامی و تظاهرات در ده ها شهر در سراسر آمریکا از جمله واشنگتن دی سی. تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل ساختمان کاخ سفید پس از جمعه شب با درگیری فوران متناوب در خارج از محیط بسیار از کاخ سفید است.

به عنوان معترضان همگرا در کاخ سفید در روز جمعه نیویورک تایمز گزارش “سرویس مخفی عوامل ناگهان با عجله رئیس جمهور به پناهگاه های زیرزمینی استفاده می شود در گذشته در حملات تروریستی است.”

سخت به مقاومت در برابر نیروی یک مسافر از توفنده به کاخ سفید پناهگاه است یکی همان است که پناه دیک چنی معاون رئیس جمهور در طول حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001. “رئیس جمهور و خانواده اش بودند لرزاند تجربه خود را در شب جمعه با توجه به چندین مشاوران” گزارش تایمز گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به طور گسترده ای انتقاد خود را برای پاسخ به این تظاهرات که باید لرزاند ملت پس تصویری از فلوید مرگ شروع به گسترش در رسانه های اجتماعی.

با وجود روز از تظاهرات مسالمت آمیز و خشونت و درگیری با پلیس در برخی از شهرهای بزرگ مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه خطاب به ملت و بارها فرستاده التهابی پیام بیش از توییتر.

اواخر روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که معترضان می تواند مورد حمله قرار گرفته اند با “سگ باطل و شوم سلاح” اختیار داشت با ما سرویس مخفی کرد و DC شهردار ظاهرا ارائه شده و پلیس برای حفاظت از کاخ سفید است.

“آنها اجازه دهید ‘از معترضان فریاد و بیهوده گویی تا آنجا که آنها می خواستند اما هر زمان که کسی رو بیش از حد شاد و خرم و یا خارج از خط آنها را به سرعت پایین آمده و بر آنها سخت نمی دانستم چه ضربه آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“اگر آنها [نقض حصار]” رئیس جمهور ادامه داد: “آنها می شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند. این زمانی است که مردم می شده اند و واقعا به شدت صدمه دیده است حداقل.”

رئیس جمهور صحبت کرده است به جورج فلوید را عزادار خانواده اما با توجه به Floyd برادر Philonise فلوید, گفتگو کوتاه بود. “او به من فرصتی برای حتی صحبت می کنند” فلوید گفت: MSNBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>