مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی کلید استیضاح شاهد Vindman و Sondlandدر یک شتاب حمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان در روزهای پس از استیضاح خود تبرئه دولت اخراج گوردون Sondland سفیر اتحادیه اروپا در مدت کوتاهی پس از از بین بردن دگرمن الکساندر Vindman از خود کاخ سفید ارسال در روز جمعه.

هر دو Sondland و Vindman تحویل مخرب شهادت در طول استیضاح تحقیق در سرپیچی از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من توصیه شد که امروز رئیس جمهور در نظر دارد به یاد من بلافاصله موثر به عنوان سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا” Sondland در بیانیه ای گفت. ساعت زودتر Vindman یک اوکراین متخصص در شورای عالی امنیت ملی که برنامه ریزی شده بود به چرخش خارج از کاخ سفید انتساب این تابستان بود به طور ناگهانی اخراج و همراهی در خارج از ساختمان در روز جمعه با توجه به بیانیه ای از وکیل خود.

دادستان دیوید Pressman گفت: “او به پیروی از دستورات او اطاعت سوگند خود را و او در خدمت کشور خود. و برای آن که مرد قدرتمند ترین در جهان رو به با سکوت های قابل انعطاف و همدست – تصمیم به انتقام دقیق.

“وجود دارد هیچ سوال در ذهن هر آمریکایی چرا این مرد شده است چرا که این کشور در حال حاضر یکی کمتر سرباز در خدمت آن در کاخ سفید است. LTC Vindman خواسته شد تا برای ترک گفتن حقیقت است.”

Sondland و Vindman را اخراج شدند و آخرین در یک رشته از حرکت با مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل خود را درک آنتاگونیست از استیضاح پرس و جو.

یک ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه سنا جمهوری خواهان اعلام کرد بررسی هانتر بایدن که سابق اشتغال با شرکت گاز اوکراین مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که محور سیاسی حمله به پدرش جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن و پسرش Donald Trump Jr نیز بارها و بارها مورد حمله قرار میت رامنی یوتا در هفته گذشته تنها سناتور جمهوری خواه برای رای دادن به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در سوء استفاده از قدرت. رامنی رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در انسداد کنگره است.

مرکزی به مجلس استیضاح مديران استدلال برای مغلوب ساختن پیشی جستن حذف شد و هشدار داد که اگر او مواجه شده هیچ مجازات برای سوء رفتار خود تهمت را گسترش سرعت و دامنه قدرت خود سوء استفاده.

Sondland را بمب, شهادت یک نقطه عطف بود در استیضاح پرس و جو. تصریح می کند که او و دیگر مقامات “به دنبال رئیس جمهور دستور” برای مذاکره در عوض با اوکراین Sondland دخیل تهمت و چند تن دیگر از مقامات ارشد.

در ابتدا پس از انکار یک فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین Sondland تجدید نظر در شهادت او اعتراف است که او گفت: یک مقام ارشد در اوکراین است که تقریبا $400m در کمک های آمریکا دور در آن اعلام کرد که این کشور در دست بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن رقبای سیاسی.

Sondland همچنین گفت که یک دفتر بیضی جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن وابسته اوکراینی مقامات علنا اعلام رسیدگی به Burisma گاز شرکت وابسته به معاون سابق رئیس جمهور و 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن پسر شکارچی و بی اساس تئوری توطئه که اوکراین کاشته شواهد در حزب دموکرات سرور به نظر می رسد که روسیه دخالت در انتخابات 2016.

او در طول تکان دهنده تلویزیونی شهادت Sondland باقی مانده آرامش حتی خوشگذران. زمانی که در دوران بازجویی به او گفته شد که دیگر شاهد مراجعه کننده به او را به عنوان “گوردون مشکل” Sondland پاسخ داد: “این چیزی است که همسرم با من تماس.”

ثروتمند وابسته و تهمت دهنده بوده و به عنوان یکی از به اصطلاح “three amigos” که کنار معمول وزارت امور خارجه کانال در اوکراین تا به حال هیچ سیاست خارجی تجربه قبل از انتصاب خود به عنوان سفیر.

بیشتر از ده شاهدانی که شهادت در جلسات استیضاح در حال حاضر سمت چپ پست های خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبل از شهادت. اما هر دو Sondland و Vindman ادامه داد: در دولت پس از شهادت در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین طرح.

یک خط از Vindman را در مورد شهادت قرار استحکام حاکمیت قانون در ایالات متحده آمریکا – “در اینجا درست مسائل” – شد خودداری کنند در تعقیب مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا استیضاح محاکمه به پایان رسید که در روز چهارشنبه.

سرب استیضاح مدیر آدام شیف خواست سناتور به تأمل در Vindman کلمات به عنوان آنها وزن از اتهامات عنوان شده علیه مغلوب ساختن پیشی جستن. تهمت تبرئه شد در هر دو مقاله از استیضاح خط یک حزب رای به غیر از رامنی رای به محکوم کردن سوء استفاده از قدرت است.

در بیانیه افتتاحیه که Vindman به هنگام شهادت به مجلس نمایندگان در ماه اکتبر گذشته او برشمرد چگونه او برنامه ریزی شده برای توصیف نگرانی های خود را که رئیس جمهور را توطئه ای برای تضعیف رقیب بایدن قوی-مسلح کردن دولت اوکراین به تحقیق او را به تضعیف سیاست خارجی آمریکا در اوکراین است.

Vindman شهادت بود یک لحظه دراماتیک در پرس و جو است. در یک نقطه او تحویل پیام به پدرش که فرار اتحاد جماهیر شوروی سابق با خانواده به حل و فصل در نیویورک است.

“پدر من اینجا نشسته امروز در ایران صحبت به مقامات منتخب ما اثبات شده است که شما تصمیم درست 40 سال پیش به ترک اتحاد جماهیر شوروی و به اینجا می آیند به ایالات متحده آمریکا در جستجوی یک زندگی بهتر برای خانواده ما,” او گفت:.

“نگران نباشید. من خوب خواهد بود برای گفتن حقیقت است.”

چرا شما باید اعتماد به نفس “به پدر خود را به نگرانی؟” نماینده Sean Maloney خواسته Vindman.

“کنگره به دلیل این است که امریکا” او پاسخ داد: بدون مردد. “این کشور من خدمت کرده اند و در دفاع از, که همه از برادران خدمت کرده اند. و در اینجا مناسب مهم است.”

شیف تکرار Vindman کلمات یک بار دیگر در واکنش به این خبر از خود را شلیک. “او را تایید کرد سوگند خود را هنگامی که دیگران نمی خواهد” شیف گفت: در یک صدای جیر جیر. “راست مسائل مربوط به او. و به ما.”

پسر رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, Jr کرک بررسی مهارت های realDonaldTrump ممکن است تا به حال زمان سخت تر کشف که همه نیاز به اخراج می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>