مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی گوردون Sondland ساعت پس از رد استیضاح شاهد الکساندر Vindman

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت و دستیاران خود را تلف کمی زمان باز کردن یک کمپین از عذاب در برابر کسانی که او را مقصر می داند برای استیضاح شلیک در روز جمعه دو نفر از برجسته ترین شاهد در پرس و جو در برابر او به سختی 48 ساعت پس از سنا تبرئه رئیس جمهور.

جسارت خود را پیروزی و مصمم به حمله به آقای ترامپ اخراج گوردون D. Sondland سفیر اتحادیه اروپا در عرض چند ساعت از کاخ سفید اخراج سرهنگ سرهنگ الکساندر S. Vindman یک تزئین عراق جانباز که اوکراین متخصص در شورای امنیت ملی. هر دو مقامات شهادت به یک کمیته مجلس در مورد رئیس جمهور تلاش برای فشار آوردن به اوکراین برای کمک به او را در برابر رقبای سیاسی داخلی.

“من توصیه شد که امروز رئیس جمهور در نظر دارد به یاد من بلافاصله موثر به عنوان سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا” آقای Sondland در بیانیه ای گفت: تنها چند ساعت پس از سرهنگ Vindman را اخراج. او با ابراز قدردانی از آقای ترامپ “برای داشتن به من این فرصت را به خدمت می کنند.”

سرهنگ Vindman بود همراهی می کردند و از خانه توسط ماموران امنیتی در روز جمعه بعد از ظهر و گفت که خدمات خود شدند و دیگر مورد نیاز است. دو برادر سرهنگ سرهنگ یوگنی Vindman که او نیز مشغول به کار در N. S. C. کارکنان اخراج شد بیش از حد و همراهی کردن در همان زمان. هر دو خواهد شد ارسال به وزارت دفاع.

“وجود دارد هیچ سوال در ذهن هر آمریکایی چرا این مرد شده است چرا که این کشور در حال حاضر یکی کمتر سرباز در خدمت آن در کاخ سفید” David ماشین کار الکساندر Vindman وکیل در بیانیه ای گفت. “سرهنگ سرهنگ Vindman خواسته شده بود به ترک برای گفتن حقیقت. افتخار او تعهد خود را به حق وحشت زده قدرتمند است.”

سرهنگ Vindman علنا صحبت کرد تنها یک بار زمانی که دستور به زیر حکم آقای Pressman اضافه شده است. “و برای آن که مرد قدرتمند ترین در جهان رو به با سکوت های قابل انعطاف و همدست — تصمیم به انتقام دقیق.”

آقای ترامپ نشانه سرهنگ Vindman سرنوشت ساعت پیش از زمانی که او به خبرنگاران گفت که تصمیم گیری خواهد بود به زودی. “من خوشحال هستم با او” رئيس جمهور گفت: سرهنگ Vindman. “شما فکر می کنم من قرار بود با او ؟ من نیستم.”

این بیمارستانها در حال تمام شدن از Vindman برادران و آقای Sondland ممکن است تنها presage یک تلاش گسترده برای حتی حساب با رئیس جمهور تصور دشمنان است. در دو روز گذشته تبرئه در سنا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است برافراشته در مورد کسانی که در مقابل او ایستاده بود مانند بلندگو نانسی پلوسی و سناتور چاک شومر از نیویورک ، رهبر حزب دموکرات خواستار آنها را “بد” “فاسد” و “كج” در حالی که خود را دبیر مطبوعاتی کاخ سفید اعلام کرد که کسانی که صدمه زدن به رئیس جمهور “باید برای پرداخت” آن است.

رئیس جمهور ادامه داد: پس از قانونگذاران که رای به محکومیت هدف قرار دادن سناتور Joe Manchin III غرب ویرجینیا یکی از دموکرات ها در کاخ سفید امیدوار به پیروزی بیش از فقط به تلخی نا امید زمانی که او رای دادند و همراه با بقیه ، “من گفته شد که بسیاری از Manchin فقط یک عروسک خیمه شب بازی برای شومر & پلوسی” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “که همه او است!

حتی به عنوان آقای ترامپ پرواز به کارولینای شمالی به برجسته اقتصادی خود رکورد به نام او در خانه به “پاک کردن” را استیضاح یک ایده با هیچ سابقه یا پایه و اساسی در قانون اساسی است. “آنها باید دلیل آن را جعل” او گفت. “این یک کل سیاسی جعل.”

رئیس جمهور منتقدان هشدار داده بود که او احساس بی بند و بار اگر تبرئه دیگر مهار و با تهدید اقدام کنگره و برخی از گفت: اخراج Vindman برادران ثابت خود را نقطه.

“این شرم آور است البته” گفت: نماینده الیوت انگل L. دموکرات از نیویورک و رئیس کمیته روابط خارجی مجلس. “اما این هم چیزی است که ما باید در حال حاضر انتظار می رود از یک استیضاح رئیس جمهور که حزب تصمیم گرفته است که او را بالاتر از قانون و پاسخگو به هیچ کس.”

آقای شومر گفت: این اقدام نشان داد که کاخ سفید در حال اجرا بود و دور از حقیقت است. “این اقدام نشانه ای است از قدرت” او گفت:. “این فقط نشان می دهد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ضعف است.”

کاخ سفید نمی خواهد بحث در مورد این تصمیم. “ما نمی دیدگاهها برای پرسنل امور” گفت: جان Ullyot سخنگوی N. S. C.

سرهنگ Vindman شد آخرین استیضاح شاهد از دست دادن شغل خود را, اما برای اولین بار بود را رد کرد و با ماموران امنیتی او را از کاخ سفید ترکیب.

ماری L. Yovanovitch سفیر اوکراین که به یاد می آورد از او چون او دیده می شود به عنوان یک مانع به رئیس جمهور قصد دارد بازنشسته از خدمات خارجی در ماه گذشته. William B. Taylor جونیور که جایگزین او در یک اقدام ظرفیت در اصل به ارمغان آورد اوایل به عنوان به خوبی. جنیفر ویلیامز یک شغل رسمی و دقیق به معاون رئیس جمهور مایک پنس را بی سر و صدا از چپ به تازگی به بازگشت به وزارت دفاع.

چند که شهادت در حال حاضر در سمت چپ این دولت مثل فیونا هیل اروپا مسئول سیاست در شورای عالی امنیت ملی در حالی که Kurt D. Volker سازمان ملل برای اوکراین استعفا داد روز قبل از شهادت. اما دیگران تا کنون باقی می ماند در پست های خود را از جمله جرج کنت در وزارت امور خارجه لورا کوپر در وزارت دفاع و دیوید هولمز در سفارت در اوکراین است.

هر دو Vindman برادران که تورهای در کاخ سفید برنامه ریزی شده بود به تا آخرین تیر خود را حفظ کنید صفوف ارتش و بازگشت به خدمت ، الکساندر Vindman بود که انتظار این حرکت و آغاز شده بود از بین بردن وسایل شخصی گفته شد او را به پنتاگون قبل از حرکت ملی به دانشکده جنگ در ماه جولای به عنوان اصل برنامه ریزی شده با توجه به یک فرد نزدیک به این وضعیت است. یوگنی Vindman که می رود توسط یوجین بود بیشتر تعجب کرد و گفت: او را گزارش به دفتر ژنرال ارتش وکیل.

یوجین Vindman آیا شهادت نیست و تا به حال هیچ نقشی در جلسات استیضاح دیگر نسبت به نشان می دهد تا به نشستن پشت برادر خود را زمانی که او به نظر می رسد در ماه نوامبر. او داده شده بود “هیچ توضیحی برای اخراج او “با وجود بیش از دو دهه از خدمات وفادار به این کشور گفت:” آقای Pressman, وکیل. “او عمیقا متاسف است که او نمی خواهد بود قادر به ادامه خدمات خود را در کاخ سفید است.”

الکساندر Vindman در شرق اوکراین مهاجر که به دست آورده بنفش قلب پس از مجروح شدن در حالی که خدمت در عراق گفت: خانه هوش کمیته که او شگفت زده به شنیدن آقای ترامپ فشار رئیس ولدیمیر Zelensky اوکراین به بررسی معاون رئیس جمهور سابق آمده است. و دیگر دموکرات ها در طول یک ماه جولای 25 تلفن تماس بگیرید. او قانونگذاران گفت که او گزارش داد نگرانی های خود را به دیگر N. S. C. مقامات.

آقای ترامپ روشن ساخته است شخصی خود را به نفرت و بیزاری برای سرهنگ Vindman. “سرهنگ Vindman و برادر دوقلو, راست?” رئيس جمهور گفت: در یک نقطه در طول یک درهم و برهم hourlong تخلیه جلسه در کاخ سفید در روز پنجشنبه صدای چکیدن با تحقیر. “ما تا به حال برخی از افراد که واقعا شگفت انگیز است.”

در صبح روز جمعه رئیس جمهور اعلان مجدد یک پیام توییتر از یک حامی دفاع از سرهنگ اخراج: “Vindman رفتار یک رسوایی است. او باید از RealDonaldTrump کاخ سفید در اسرع وقت برای محافظت از ما در سیاست خارجی از خود دسیسه.”

خانم پلوسی گفت که او “حیرت زده” توسط سرهنگ Vindman را اخراج. “این چنین شرم آور است,” او گفت. “آنچه که یک فرد وطن پرست. این بیش از حد می رود.”

سناتور سوزان کالینز از مین جمهوری که رای به تبرئه اما ابراز امیدواری کرد که آقای ترامپ خواهد یادگیری یک درس از استیضاح گفت که شهود باید برای دادن خانه مورد نیاز شهادت. “بدیهی است که من هستم و نه به نفع هر نوع مجازات در برابر هر کسی که جلو آمد با شواهد” او گفت: در مین با توجه به پورتلند پرس هرالد.

حتی قبل از این جلسه سرهنگ Vindman قرار گرفت به تلخ تعرض میهن پرستی در رادیو فردا و رسانه های اجتماعی که ناشی از نگرانی برای امنیت شخصی خود. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او را به نام “هرگز Trumper” یک اصطلاح سرهنگ را رد کرد. فاکس پخش یک بخش که در آن مفسران به ذکر است که سرهنگ Vindman شد یک مهاجر “کار در داخل کاخ سفید ظاهرا در برابر رئیس جمهور علاقه” نشان می دهد که ممکن است مقدار به “جاسوسی است.”

سرهنگ Vindman ساخته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را حتی عصبانی تر زمانی که او عینک پلیس تلویزیونی شنوایی و نظرات است که به نظر می رسید بیشتر سیاسی دیگر شاهد. Donald Trump Jr., رئیس جمهور, پسر ارشد به نام سرهنگ “سطح پایین حزبی بوروکرات و نه چیزی بیشتر.”

این حملات از سر گرفته در سنا محاکمه. سناتور مارشا بلکبرن جمهوری خواه از تنسی در توییتر نوشت که سرهنگ Vindman بود نه وطن پرست. “چگونه میهنی است که آن را به بد دهان و تمسخر ملت بزرگ ما در مقابل روسیه امریکا بزرگترین دشمن؟”

او دیگر ارسال پیام چند ساعت بعد به نقل از یک فرمانده سابق درباره سرهنگ Vindman: “آیا اجازه نمی دهد مدرسه شما احمق. او یک فعال سیاسی کرد.” آقای ترامپ را بازتوییت کرد پست.

سرهنگ Vindman وکیل اخراج در آنچه که او به نام سناتور “تهمت” و “نامردی” گفت: مشتری خود را ادامه خواهد داد به “کشور ما در خدمت وحی و با افتخار است.”

در هفته های اخیر سرهنگ Vindman هنوز انجام کار خود را روز به روز از هماهنگی اوکراین سیاست حرفه ای با مسئولان سازمان های دیگر, اما تا به حال شده است تا حد زیادی قطع از سیاسی منصوب و تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ملاقات جدید, مشاور امنیت ملی, Robert C. اوبراین که در این کار بوده است در ماه سپتامبر بود.

با استیضاح بیش از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که بحث که آیا به تغییرات اضافی در کاخ سفید کارکنان. برخی از مشاوران در حال تشویق او به بخشی از راه با اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney بود که درگیر در انجماد امنیت کمک به اوکراین است که راه را برای استیضاح.

دیگر مشاوران در حال گفتن آقای ترامپ که او باید صبر کنید برای ایجاد تغییرات عمده تا بعد از انتخابات. برخی از مشاوران امیدواریم که نماینده علامت مراتع جمهوریخواه از کارولینای شمالی است که بازنشستگی را از پیوستن به کاخ سفید به عنوان مشاور ارشد هر چند نه به عنوان رئیس ستاد. آقای مرغزار سفر با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نیروی هوایی یکی به کارولینای شمالی در روز جمعه.

آقای ترامپ مورد مناقشه حدس و گمان است که آقای Mulvaney خواهد بود تحت فشار قرار دادند به نفع آقای مرغزار. “من رابطه خوبی با میک” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت:. “من رابطه خوبی با علامت. و این غلط است.”

پیتر بیکر گزارش از واشنگتن و مگی Haberman و دنی حکیم از نیویورک است. لولا Fadulu کمک گزارش از شارلوت, N. C.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>