مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به احیای امریکا ‘حبوبات شهر’ – آن را به رای دادن برای او آمده است ماه نوامبر ؟هر کسی که بار خوانده شده پشت جعبه غلات می دانم از بتل کریک میشیگان.

آن را اصلی ستاد Kellogg شرکت و رقیب خود پست و حبوبات و شغل ساخت رو با نوآوری مانند هفته kellogg’s شش ساعت در روز کار ایجاد یک طبقه متوسط در شهر فقط به عنوان خودرو-ساخت و تولید را در داخل و اطراف دیترویت در نیمه اول از قرن 20th.

آنچه اتفاق افتاده است به کسانی که خودرو شغل نیز اتفاق افتاده است به حبوبات.

بتل کریک یکی از بدنام آبی به قرمز “pivot” شهرستانها که رای دادند برای باراک اوباما دو بار و سپس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در سال 2016 Battle Creek را Calhoun county رفت و به ناروا با 53 درصد آرا را به دست آورد که میشیگان توسط 10,704 رای از نزدیک به 5 میلیون بازیگران.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت و به نفع با مراجعه Battle Creek برای تجمع در ماه دسامبر گذشته (در شب او استیضاح) پر کردن این Kellogg عرصه است.

مایکل مک کالو سابق سردبیر Battle Creek Enquirer, تصور مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب Battle Creek برای “به همین دلیل او را انتخاب بسیاری از زنگ کمربند شهرستانها و شهرهای کوچک. وجود دارد بسیاری از مردمی که احساس خیانت ما نهادهای عمومی و دولت ما.”

مک کالو که خودش را مستقل احساس می کند “که خیلی از [این] قطبش در کشور ما گره خورده است به طور مستقیم به د-اولويت توسعه شهرهای کوچک و شهرهای کوچک”.

“ما فقط باید واقعا یک بخش در حال رشد از جمعیت ما [برای آنها] هیچ کس ایستاده است تا برای منافع خود,” او می گوید با این استدلال که حزب دموکرات است و دیگر حزب طبقه کارگر است.

هنوز این شهرستان شور و شوق برای جمهوری بلیط ممکن است به کاهش است. کلینتون از دست Calhoun با 12.5 درصد و دو سال بعد فرماندار دموکرات گرچن Whitmer از دست رفته شهرستان فقط 2.5% یا 1,227 رای. برای میشیگان در بزرگ ترین نظرسنجی ها نشان می دهد دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن با قابل توجهی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن, با کمتر از چهار ماه تا انتخابات ماه نوامبر.

عوامل دیگری وجود دارد که به بازی به عنوان به خوبی: اضطراب در مورد کاهش تولید شغل و مغلوب ساختن پیشی جستن معاملات تجاری ایالتی رای-توسط-mail, و, البته, زمین شناسی جهانی همه گیر.

بیش از دهه گذشته Battle Creek بهبود از 2008-09 مالی سقوط کرده است عقب مانده کشور است. آن را یکی از 104 مناطق مترو است که تا به حال کمتر شغل در سال 2019 از آن قبل از رکود بزرگ با توجه به موسسه بروکینگز تحلیل.

جیم Robey, مدیر منطقه ای برنامه ریزی اقتصادی خدمات در Upjohn موسسه تحقیقات استخدام در نزدیکی کالامازو می گوید که “بهره وری پیشرفت” توسط شرکت – همان خروجی با کارگران کمتر – مهم را در نظر بگیرید.

در عین حال بروکینگز’ برآورد از دست دادن خالص از 2200 شغل در Calhoun County, جمعیت تقریبا 134,000 است که بسیاری از مشاغل است.

و بتل کریک نیز یکی از تنها هفت منطقه در میشیگان است که هرگز به طور کامل بهبود از رکود بزرگ است که همچنین از رنج بالاتر از متوسط نرخ بیکاری در طول Covid-19 رکود با توجه به ایالات متحده آمریکا اداره آمار نیروی کار.

در این منطقه به حال اولیه نرخ بیکاری 22 درصد.

در 2019 در نرخ فقر در بتل کریک بود 22.3% بالاتر از متوسط دولت از 14.2 درصد و حدود 45 درصد از مردم در Calhoun county نمی توانیم به طور منظم از نیازهای اساسی با توجه به داده ها از انجمن میشیگان ایالات روش.

“در حالی که ما نمی دانیم دقیقا در صد افزایش می دهد با این بیماری همه گیر ما می دانیم که در آن رشد کرده می گوید:” کریس Sargent, مدیر اجرایی, ایالات, راه نبرد نهر و کالامازو مناطق اشاره به این که بانک غذای محلی است که توزیع سه برابر مقدار مواد غذایی به عنوان آن را قبل از بحران.

قبل از همه گیر آمار وجود دارد رشد به هیجان زده در مورد این شهر می گوید جرمی اندروز یک جامعه سازمان و صاحب کسب و کار کوچک به کسب و کارهای جدید در مرکز شهر و جدید املاک و مستغلات. در حالی که او می گوید: حرکت “مرده است با هر وسیله ای” Battle Creek قبل از همه گیر “احساس می کردم که برای اولین بار در یک مدت زمان طولانی است که چیزهایی که اتفاق می افتد”.

این شهرستان اعلام کرد در ماه مه بود که رو به یک $4.9 میلیون دلار کمبود بودجه برای سال مالی 2021 و furloughed نزدیک به 100 شهر کارکنان. صدها نفر از کم درآمد شغل از دست داده اند.

همانطور که در جای دیگر مردم را از کار و مشکل پرداخت صورتحساب خود را. این شهرستان به طور متوسط 4.5 اخراج یک روز قبل از همه گیر و میشیگان را اخراج توقف تنظیم شده است به اعتبار در 15 جولای.

جامعه همیشه انعطاف پذیر است در پاسخ با کمک های متقابل در پروژه های مواد غذایی تحویل و گروه های جدید و مشارکت برای هماهنگ کردن کمک کند.

روشن است که این بیماری همه گیر را شکسته است باز برخی از حقایق در مورد نابرابری به خصوص نژادی و نابرابری. سیاه ساکنان Calhoun county ساخته شده 16.9 درصد از coronavirus موارد که از 13 جولای هر چند آنها را تا 11 درصد از جمعیت شهرستان.

و ساکنان را تشکیل می دهند 14.3 درصد و اگر آنها فقط 3 درصد از جمعیت شهرستان (شهر قابل توجهی برمه جامعه).

دامون قهوه ای, بنیانگذار غیر انتفاعی ادغام مجدد به حمایت و توانمند سازی (افزایش) است به کارگردانی زیاد از تلاش های خود را برای گرفتن منابع مورد نیاز در دست اعضای جامعه. افزایش توزیع مواد غذایی سالم و بهداشتی و تمیز کردن محصولات برای اعضای جامعه در هر جمعه بین 3 بعدازظهر و 5 بعد از ظهر.

“ما ساخته شده آن را به 4 بعد از ظهر در عین حال” با توجه به تقاضای میگه قهوه ای است.

ظهور پیوست متعدد مشارکت از جمله ایران در آن جامعه همه گیر پاسخ. قهوه ای اشاره می کند که عمدتا سفید سازمان در حال کار با عمدتا آنهایی که سیاه و سفید است که او نمی خواهد که پیش بینی قبل از این بیماری همه گیر.

به عنوان میشیگان همچنان برای باز کردن آن است که به احتمال زیاد این خدمات ادامه خواهد داد به مورد نیاز است. “ما انتظار داریم که تاثیر واقعی این بیماری همه گیر خواهد شد و فقط در حال حاضر شروع به متوجه شود – اقتصادی تاثیر می گوید:” لو جانسون رئیس تنوع افسر در جنوب غربی میشیگان شهری لیگ. “هنگامی که محرک چک اجرا زمانی که کمک های غذایی به پایان می رسد و سپس خواهیم دید که این افزایش نیاز به پشتیبانی می کند.”

بتل کریک نیز دیده می های اخیر تظاهرات علیه خشونت پلیس.

آپارتاید تاریخ Calhoun county مشهود است در نام آن است. John C Calhoun از کارولینای جنوبی یک slaveowner و سابق رئیس جمهور اندرو جکسون معاون رئیس جمهور است و در شهرستان هم اسم.

برخی از فعالان در بتل کریک در حال مبارزه برای تغییر نام Calhoun county, به, حقیقت, شهرستان, پس از Sojourner Truth, معروف سیاه و طرفدار الغای برده داری و فعال حقوق زنان که زندگی در بتل کریک برای 26 سال قبل از مرگ او.

در اواسط ماه ژوئن بزرگ. Sojourner Truth مجسمه در مرکز شهر بتل کریک شد آراسته با گل و احاطه شده توسط شمع و اعتراض نشانه های باقی مانده از ادای احترام به جورج فلوید.

شهرستان انداز احیای مرکز شهر به عنوان کاتالیزور برای reinvigorating بقیه شهر است. جان هارت مدیر توسعه با بتل کریک را توسعه کسب و کار کوچک تیم می گوید: کسب و کارهای کوچک هستند “حیاتی” از هر شهر است.

“شما می توانید جذب شرکت های بزرگ” او می گوید: “اما در نهایت زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد کیفیت زندگی است که می آید از خود جامعه و سازمان های مردمی است که وجود دارد.”

هارت و تیم خود را سخت کار کرده اند برای کمک به عایق بندی کسب و کارهای کوچک از اثرات این بیماری همه گیر. خود را وام و وام مسکن برنامه کمک کمک 48 کسب و کارهای کوچک – از 49 متقاضیان در چهار شهر.

به خصوص پروژه های نوآورانه است که یک پلت فرم آنلاین برای رستوران های محلی به فروش takeout و تحویل. Eatsbc.com ایجاد شده برای کمک به رستوران انتقال کسب و کار خود را در حالی که ناهار خوردن در گزینه بسته شد – و جلوگیری از هزینه های پرهزینه است که ذاتی به شرکت هایی مانند Grubhub و DoorDash. در حال حاضر که رستوران ها به آرامی باز Eatsbc.com هنوز هم دائم منابع برای رستوران های محلی و ساکنان. جدید و جامعه متمرکز ایده های مانند این است که باید کمک به خار این شهر احیای.

Battle Creek او می گوید: “گشت” اما در نظر او شهر “است نه سرمایه گذاری به مردم از بتل کریک”.

او می گوید وجود دارد کمک های مالی و نابرابری در علاوه بر این به نابرابری اقتصادی موثر بر برخی از جوامع مانند کم درآمد و عمدتا آفریقایی جامعه آمریکا در واشنگتن ارتفاعات. در واقع قبل از رکود 45 درصد از کودکان در بتل کریک زندگی در فقر و انعکاس ملی نابرابری های سیاه و نرخ بیکاری دو برابر نرخ از نرخ بیکاری است.

“است که یک رکود بزرگ که خاص جامعه می گوید:” قهوه ای است.

انتخابات ممکن است به نظر می رسد دور با توجه به زمان بحران. و سیاست های اطراف که دسامبر تهمت رالی ممکن است تغییر کرده است به طور کامل به دلیل یک فاجعه فدرال پاسخ به همه گیر. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از زمان در حال حاضر و روز انتخابات.

“من فکر نمی کنم مردم در حال فکر کردن در مورد انتخابات در همه” اندروز سازمان و صاحب کسب و کار کوچک می گوید. او فکر می کند آن را هر دو عجیب و غریب و ترسناک “اما من فکر می کنم این نوع بسیار جذاب بیش از حد. این فوق العاده است که ما نه آب گرفتگی با آن است.”

این مقاله منتشر شده است در همکاری با برنده جایزه not-for-profit, انتشار, سرمایه اصلی و به عنوان بخشی از یک سری نابرابری در آمریکا پیش از انتخابات سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de