مغلوب ساختن پیشی جستن رود به نام ریچارد Grenell به عنوان سرپرست هوش

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت انتظار بود به نام ریچارد Grenell آمریکا سفیر آلمان به اقدام مدیر اطلاعات ملی سه نفر آشنا با این موضوع گفت: در روز چهارشنبه.

آقای Grenell که outspokenness در سراسر زندگی حرفه ای او به عنوان یک سیاسی عمل و سپس به عنوان سفیر باعث شده است تا نقد یک آواز مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار خواهد شد که منجر به یک گروه از آژانس های امنیت ملی اغلب مشاهده skeptically توسط کاخ سفید است.

او را بیش از جوزف مگوایر که در خدمت به عنوان سرپرست مدیر اطلاعات ملی پس از استعفای تابستان گذشته از دن کت سابق جمهوری خواه سناتور ایندیانا است. آقای Grenell که تحت فشار قرار دادند تا برای پیشبرد حقوق همجنسگرایان در پست فعلی خود را که ظاهرا نیز برای اولین بار آشکارا همجنسگرا عضو کابینه.

آقای Grenell نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر و نه یک سخنگوی کاخ سفید. مردم آشنا با این حرکت هشدار داد که رئیس جمهور تا به حال سابقه تغییر ذهن خود را در تصمیم گیری به پرسنل پس از آنها بودند نازل شده در اخبار رسانه ها است.

تحت قانون آمریکا آقای مگوایر تا به حال به خود را به طور موقت نقش قبل از مارس 12. او می تواند بازگشت به کار به عنوان مدیر مرکز ملی مبارزه با تروریسم اما او ممکن است را انتخاب کنید به از دولت است.

آقای ترامپ می توانید انتخاب کنید هر مجلس سنا-تایید رسمی به جای آقای مگوایر به عنوان رئیس جمهور این کشور 17 سازمان های اطلاعاتی.

آقای مگوایر یک دریاسالار بازنشسته شد مدیر اقدام در ماه اوت فقط به عنوان یک افشاگر داخل C. I. A. شکایت در مورد آقای تهمت ارتباط با اوکراین است.

پس از تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به استیضاح محاکمه کاخ سفید شده است هل دادن برای حذف مقامات دیده می شود به عنوان بی وفا و یا برگزاری نمایش ها بر خلاف کاخ سفید به دنبال تعویض که بیشتر احتمال دارد به دنبال رئیس جمهور خواسته های خود است. در حالی که آن هرگز روشن چگونه آقای ترامپ بازدید آقای مگوایر و شکی نیست که رئیس جمهور می خواهم یک حزبی جنگنده در پست قبل از هر مکان شهادت قبل از کنگره است.

آقای Grenell شده است یک صدای قوی در توییتر ارسال در مورد خطرات ناشی از هواوی چینی در شرکت ساخت نسل آینده شبکه های مخابراتی در سراسر جهان; شکست متحدان اروپایی به صرف اندازه کافی در خود نظامی و مسائل دیگر. او یکی از دولت بلندترین منتقدان Huawei فشار آلمان به انجام کسب و کار با شرکت. آقای Grenell شده است بلند پروازانه است و اضطراب برای ارتقاء از او دیپلماتیک پست. او در کشاکش به مشاور امنیت ملی ارسال شده است که در نهایت رفت و به Robert C. اوبراین.

اما آقای Grenell نیز پلاریزه شکل و تایید توسط سنا نیست مطمئن باشید یکی از دلایل رئیس جمهور مفاهیم به نام او سرپرست به جای به طور رسمی نامزدی او برای این کار است. تعدادی از سناتور جمهوریخواه را به بخش خصوصی دادند و دولت به معرفی تیم ملی حرفه ای و یا سیاستمدار که دیده می شود به عنوان یک کمتر تفرقه شکل است.

از ابتدای دولت آقای ترامپ مشاهده شده است که سازمان های اطلاعاتی skeptically.

او در برابر تحقیر سازمان های اطلاعاتی آمریکا به خاطر او موافق نبود با یافته های خود را مانند این نتیجه رسیدند که روسیه با دخالت های انتخابات ریاست جمهوری 2016 در تلاش برای کمک به آقای ترامپ برنده شوید. او گفت: اطلاعات ستاد به “بازگشت به مدرسه” پس از آنها ارائه شده ارزیابی در ایران و کره شمالی در تقابل با طرح های سیاست.

اضطراب برای جلوگیری از تکرار آن جلسه آقای مگوایر مشاوران در ابتدا تحت فشار قرار دادند برای این سال را به جلسه عمومی به لغو یک درخواست که نمایندگان مجلس را رد کرد.

تنش بین کاخ سفید و سازمان های اطلاعاتی تنها رشد در طول استیضاح پرس و جو. آقای مگوایر در ابتدا مسدود whistle-blower شکایت از فرستاده به کنگره زیر هدایت دولت وکلا. اما او در نهایت با کمک کارگزار توافق برای ارائه شکایت به کنگره هوش کمیته اجازه می دهد استیضاح پرس و جو برای به دست آوردن بخار.

آقای پالتو اعلام کرد استعفای خود را در ماه جولای موثر Aug. 15. از جمله اقدام مدیران نه نفر را به عنوان رئیس دفتر مدیر اطلاعات ملی پس از این کار ایجاد شد و در اواخر سال 2004 به بهبود این کشور را برای مقابله با تروریسم است. که قانون ساخته شده است مدیر ملی هوش بالا هوش مشاور رئیس جمهور.

زمانی که آقای کت خود را اعلام کرد استعفای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا نامزد یکی از وفاداران نماینده جان Ratcliffe جمهوری خواه از تگزاس به بالا بعدی رئیس اطلاعات یک شغل در نظر گرفته می شود در میان حزبی در واشنگتن است. اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت کاهش یافته و کسانی که قصد دارد پس از پوش بک از دموکرات ها و برخی از کلید جمهوری خواهان که نگران آقای Ratcliffe وفاداری به رئیس جمهور و عدم هوش و تجربه او را تقریبا غیر ممکن است برای تایید. نیز وجود دارد نگرانی که آقای Ratcliffe اغراق آمیز برخی از آنچه او گنجانده شده در رزومه.

در طول تصدی خود آقای کت بي پروا بود به دفاع از خود کارکنان و فشار در برابر برخی از رئيس جمهور ادعا می کند که مغایر با سازمان های اطلاعاتی. وی گفت: ماموران در یک سخنرانی که آن را وظیفه خود را به دنبال حقیقت در مورد جهان “و هنگامی که ما پیدا کردن که در حقیقت به حقیقت صحبت می کنند.”

دفتر مدیر اطلاعات ملی ایجاد شد و پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 برای نظارت بر دولت و شبکه گسترده ای از 17 سازمان و برای اطمینان از مهم امنیت ملی اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در سراسر دولت است.

در ابتدای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مایک Pompeo سپس C. I. A. مدیر بود و برجسته ترین صدا در هوش مهم است. زمانی که آقای Pompeo نقل مکان کرد و به وزارت خارجه جانشین او جینا Haspel در زمان بسیار کمتر نقش برجسته.

خانم Haspel بی میلی به صحبت های عمومی محوری آقای کت به انظار عمومی. او در انتقاد از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و هشدار در مورد دخالت در انتخابات جلب خشم کاخ سفید.

پس از آقای Ratcliffe کاهش یافته بود از نظر آقای ترامپ وعده داده شده برای اعلام نامزد جدید به زودی. اما لیستی از افراد با تجربه لازم که نه بحرانی شده است از رئیس جمهور باریک است.

دولت در نظر گرفته شده و دور انداخته تعدادی از پتانسیل نامزد از جمله پیت Hoekstra, آمریکا, سفیر ایران در هلند و سابق جمهوری خواه رئیس مجلس کمیته اطلاعات و نماینده کریس استوارت, یوتا جمهوری خواه در کمیته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im