مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس نبرد با سازمان بهداشت جهانی بیش از coronavirus پاسخ

واشنگتن — Reprising تردید تن او اعمال شده به سازمان ملل متحد و سازمان پیمان آتلانتیک شمالی رئیس جمهور تهمت متهم کرد سازمان جهانی بهداشت برای کمک به چین پنهان کردن تعدادی از شهروندان خود را که آلوده شده اند توسط coronavirus.

“من معتقدم که آنها می دانستند” رئيس جمهور گفت: در روز جمعه جلسه از coronavirus نیروی کار نشان می دهد که چه کسی بود آگاه که چین نمی شد راستگو بودن در مورد دامنه COVID-19 عفونت. “اما آنها نمی خواهند به دنیا بگویید. و ما قصد رسیدن به انتهای آن است.”

تهمت نیست ارائه شواهد برای حمایت از ادعای اما او روشن ساخته است که بین المللی بهداشت عمومی سازمان باقی خواهد ماند یک هدف اصلی در روزهای آینده. “ما قصد داریم به بحث در مورد که در هفته آینده در جزئیات بزرگ. من نمی خواهم به آن را انجام دهد امروز جمعه خوب. من نمی خواهم به انجام آن قبل از عید پاک و همچنین نمی خواهم به آن را انجام دهد قبل از اینکه ما باید تمام حقایق” او گفت:.

روز جمعه به طول یک هفته است که در آن تهمت و بارها سرزنش که برای دست زدن به نادرست coronavirus بیماری همه گیر. روز سه شنبه گفت این بود که “بسیار مغرضانه نسبت به چین است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد را نگه دارید در ایالات متحده کمک های مالی به این که چه زمانی و چگونه او در نظر دارد برای انجام این کار هنوز مشخص نیست (بودجه اختصاص داده شده توسط کنگره). ایالات متحده کمک $893 میلیون دلار به این که برای آن زمان دو سال بودجه دوره در حالی که چین آخرین سهم مبلغ 86 میلیون.

“ما در حال پرداخت آنها بیش از 10 برابر بیشتر از چین” رئیس جمهور گفت:. “و آنها بسیار چین-محور.”

رئیس جمهور تهمت و کسی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus. (جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ که تصویری از طریق خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

منبع مغلوب ساختن پیشی جستن را تحریک به نظر می رسد که این که نشد حمایت محدودیت در سفر از چین به ایالات متحده که او اجرا شده در Jan. 31. چهار روز قبل از آن که هدایت توصیه می شود در برابر “محدودیت های غیر ضروری از ترافیک بین المللی است.”

گسترده تر رئیس جمهور به نظر می رسد ناراحت است که این است که به طور کلی ستایش چین پاسخ به همه گیر است که سرچشمه در درون مرزهای خود در جنوب شرقی شهر ووهان. ستایش برای چین واقع شده است fulsome که از مقامات. دکتر بروس Aylward کانادایی اپیدمیولوژی که رهبری این است که تیم در چین گفت: از اخبار یاهو که اگر او بودند به آلوده دریافت coronavirus او را دنبال درمان در چین است.

“آنها می دانند که چگونه به نگه داشتن مردم زنده است,” او گفت:.

Aylward اضافه شده که چینی اپیدیولوژی آموخته است که بسیاری از آنچه آنها می دانند که از همتایان آمریکایی در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

ستایش برای چین irked برخی در ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در خاص است. آنها بر این باورند که برنده شده است ناعادلانه بدخیم در حالی که چین بوده است ناعادلانه را جشن گرفتند. “به جای اقدام در جهت منافع ما جهانی بهداشت که در خدمت به عنوان یک بازوی تبلیغاتی برای دولت چین” سناتور. مارتا McSally R-Ariz., در توئیتر نوشت: اوایل این هفته. او گفت: او حمایت مالی یخ.

سناتور. تد کروز سناتور تگزاس نیز با انتقاد از این که برای چه او را درک به عنوان آن را بیش از حد نگران نگرش نسبت به چین است.

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین متهم است که افرادی که “به حداقل برسد تهدید بسیار به شدت.” که به نظر می رسد به عنوان یک مرجع به یک Jan. 14 جیر از این که اعلام کرد که “مقامات چینی پیدا کرده اند هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال است.” که اثبات یک ادعای نادرست. تهمت نیز اظهارات نادرست در مورد کوروناویروس از جمله که این امر نابودی از توافق خود را.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • جدید اخبار یاهو/YouGov coronavirus های نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکایی ها تبدیل در برابر تهمت

  • پزشکان بازاندیشی coronavirus: ما با استفاده از هواکش راه اشتباه است ؟

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • زندگی پس از همه گیر: چگونه خواهد coronavirus تغییر ما ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>