مغلوب ساختن پیشی جستن بپرسید نه پوتین در مورد روسیه و نعمت بر نیروهای ایالات متحده

واشنگتن — رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه منتشر شده روز شنبه که او را آورد تا اطلاعاتی که روسیه تا به حال مخفیانه ارائه شده نعمت برای کشتن سربازان آمریکایی زمانی که او صحبت می کرد با رئیس جمهور ولادیمیر V. پوتین هفته گذشته — ظاهرا اولین فرصت به طور مستقیم به مقابله با آقای پوتین در مورد C. I. A. ارزیابی پس از وجود آن عمومی شد در اواخر ماه گذشته.

“بود که یک تماس تلفنی به بحث در مورد چیزهای دیگر و رک و پوست کنده که مسئله ای است که بسیاری از مردم گفت: خبر جعلی” آقای ترامپ گفت: در مصاحبه با “Axios HBO.”

اما آقای ترامپ اشاره کرد برای اولین بار در سرزنش زیردستان برای شکست به این موضوع را به توجه خود را. “اگر آن را به روی میز کار من انجام داده اند چیزی در مورد آن,” او گفت:. مقامات گفته اند که ارزیابی او نوشته شده است اطلاعات مختصری در فوریه اگر چه او به ندرت آن را می خواند.

آقای تهمت مخلوط پیام تمدید توجه در کاخ سفید به عدم اجازه هر گونه پاسخ پس از C. I. A. نتیجه گرفت که روسیه تا به حال ارائه شده و پرداخت می شود نعمت است که باعث دو حزبی داد و بیداد. دولت او به عنوان هوش با ظاهری انتظار آن است که دیوانگی را بیش از ضربه.

با وجود نظرات عمومی بالا توسط مقامات نظامی در هفته های اخیر نشان می دهد که پنتاگون بود شکار برای کسب اطلاعات بیشتر سه ارشد نظامی آمریکا گفته است که هیچ پنتاگون سازمان و یا فرماندهی نظامی بود انجام اختصاصی رسیدگی به این موضوع و این که آنها به جای تکیه تا حد زیادی در جامعه اطلاعاتی.

یک C. I. A. سخنگوی کاهش یافته است به نظر. اما مقامات اطلاعاتی صحبت به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد محرمانه عملیات و ارزیابی گفت که جامعه اطلاعاتی تا به حال ساخته نشده هر ویژه نیروی کار به بررسی این مسئله است. بلکه آنها توضیح داده آژانس به عنوان تشدید تمرکز در مناطق به طور منظم جمع آوری و تجزیه و تحلیل به امید خوشهچین شواهد اضافی.

پس از وجود ارزیابی شد در مکان های مقامات کاخ سفید در دفاع از خود ماه از انفعال با دروغ نشان می دهد که هیچ یک اعتبار هوش یا تلقی C. I. A. ارزیابی ارزش به اشتراک گذاری با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. پس از افشای, جدید شورای امنیت ملی بین جلسات در موضوع باید برنامه ریزی شده, یک مقام افزود که مقامات بودند که احساس خطر در مورد نعمت هوش و عدم پاسخ — باید اصل داده شده تا آنجا که کاخ سفید را روایت ساخته شده است آن را از لحاظ سیاسی غیر ممکن است برای معکوس کردن دوره درمان هوش به عنوان یک موضوع جدی است.

سناتور ریچارد بلومنتال دموکرات از کنتیکت و عضو کمیته خدمات مسلح به نام روز چهارشنبه برای افشای عمومی اطلاعات حمایت از C. I. A. نتیجه گیری. “آمریکایی ها سزاوار & نیاز به هوش روس ها در ارائه سلاح و پول به طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان” او در توییتر نوشت.

“تنزل رتبه دادن آن در حال حاضر” آقای Blumenthal اضافه کرد و گفت: این ارزیابی را “رد تهمت را رد.”

در Axios مصاحبه آقای ترامپ ادعا کرد که او نه گفت: در مورد فضل به دلیل سوء ظن مقامات امنیتی ظاهرا فکر نمی کنم اطلاعات واقعی بود — ظاهرا اغراق آمیز اشاره به مخالفت توسط آژانس امنیت ملی تحلیلگران بیش از C. I. A. s سطح اعتماد به نفس.

“آن رسیده میز من” آقای ترامپ گفت Axios. “شما می دانید چرا ؟ چرا که آنها فکر نمی کنم — هوش — آنها فکر نمی کنم این واقعی بود. آنها فکر می کنم آنها نمی فکر می کنم آن را به ارزش — من نمی خواهد ذهن اگر آن را به روی میز کار من انجام داده اند چیزی در مورد آن.”

آقای ترامپ نداد. اما صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید چمن پس از Axios منتشر گزیده ای از مصاحبه آقای ترامپ همچنین گفت که “اگر آن را درست است من می خواهم خیلی در مورد آن عصبانی” و “من می خواهم پاسخ مناسب. هیچ کس نمی شده است سخت تر بر روسیه نسبت به من داشته باشد.” هنوز, او گفت:, “من نمی دانم که چرا آنها می خواهم به انجام این کار است.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: به ندرت خود را نگاه کنید روزانه نوشته شده جلسات هر چند او اصرار داشت به Axios که او انجام داد. مقامات دولت تاکید کرده اند به قانونگذاران که هیچ یک از دستیاران که بحث در مورد هوش با رئیس جمهور تا به حال به صورت شفاهی کشیده شده توجه خود را به موضوع.

رئیس جمهور همچنین گفت: در مصاحبه ای که او اغلب تحت جلسات meandering به بحث خشونت در امتداد مرز بین هند و چین قبل از تکرار “من بسیاری از جلسات در بسیاری از کشورهای مختلف اما این یکی نمی رسیدن به میز من است.”

نیویورک تایمز برای اولین بار منتشر شده در اواخر ماه ژوئن که C. I. A. حال ارزیابی ماه پیش که روسیه تا به حال مخفیانه ارائه شده و پرداخت مستقیم به شبکه ای از شبه نظامیان افغان و جنایتکاران برای تشویق بیشتر حملات مکرر آمریکا و نیروهای ائتلاف به نقل از مقامات آشنا با این موضوع. بسیاری دیگر از سازمان های خبری تایید کرد که گزارش.

C. I. A. تحلیلگران قرار می گیرد متوسط اعتماد به نفس در این ارزیابی که به آنها رسیده بود و بر اساس تجزیه و تحلیل شواهد مانند حساب های بازجویی زندانیان در افغانستان; نقل و انتقال پول از یک حساب بانکی کنترل نظامی روسیه در سازمان شناخته شده به عنوان G. R. U. به طالبان وابسته به شبکه; و سفر الگوهای جمله شواهدی است که یک واسطه مشکوک به توزیع نقدی بود که در حال حاضر در روسیه, مقامات گفت.

آژانس امنیت ملی تحلیلگران حال کاهش اعتماد به نفس در هوش زیرا آنها قرار داده و تاکید بیشتر بر نظارت و می خواستم ببینم ره چیدن صریح بحث در میان افرادی که نمی دانم آنها که eavesdropped مقامات گفته اند.

فعلی و سابق امنیت ملی گفته است که وجود دارد به ندرت به دادگاه-سطح اطمینان در جهان تیره از هوش است که اختلافات اعتماد به نفس بیش از سطح معمول و متوسط-اعتماد به نفس هوش این قدر خواهد توجیه شده است به رئیس جمهور در دولت های قبلی. در واقع آنها گفت: آن را در قرار داده شد آقای تهمت نوشته شده جلسه توجیهی روزانه در اواخر فوریه و توزیع به طور گسترده تر در جامعه ایران در اوایل ممکن است.

در Axios مصاحبه آقای ترامپ ادعا کرد که سابق دولت بوش مقامات که دوست نداشتند او به نام فضل سوء ظن یک “جعلی مسئله است.” او بعد از سخنرانی در کاخ سفید با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام کالین پاول جورج بوش رئیس جمهور مشاور امنیت ملی و سپس وزیر امور خارجه تحت جورج دبلیو بوش است.

اما آقای پاول که از دفتر برای بیش از یک دهه نمی گویند که این اطلاعات جعلی و یا نادرست است. بلکه در مصاحبه با MSNBC در جولای 9, او با انتقاد از رسانه های خبری پوشش به عنوان overhyping یک موضوع پیچیده است.

G. R. U. آشکار استفاده از نعمت به درایو حملات در آمریکا خدمات اعضا میان مذاکرات صلح با طالبان دیده می شد به عنوان یک تشدید دیرینه روسیه کمک به طالبان از جمله پنهانی مفاد اسلحه کوچک.

شورای امنیت ملی تشکیل جلسه بین در مورد این مشکل در اواخر ماه مارس و پس از آن مقامات یک لیست از پتانسیل پاسخ اعم از اعتراض به کرملین به جدی تر مجازات مانند اعمال تحریم های جدید. اما ماه گذشت و دولت نه اجازه هر یک از آنها.

اکنون که به فضل سوء ظن به خوبی شناخته شده آمریکایی ماموران به احتمال زیاد مرتب سازی از طریق بسیاری از آگهی جدید برخی مشروع اما دیگران از اطلاعات دستفروشان مشتاق به ارائه آنچه آنها فکر می کنم آمریکایی ها می خواهند بشنوند گفت: Marc Polymeropoulos سابق C. I. A. زمینه افسر در افغانستان که بازنشسته شد در سال گذشته به این سازمان اقدام رئیس عملیات در اروپا و اوراسیا.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی گرفته شده درد شخصا برای جلوگیری از انتقاد از آقای پوتین و حتی به نظر می رسید قصد کمرنگ جلوه دادن شواهد گسترده تر نظامی روسیه و حمایت مالی برای طالبان.

در مورد خواسته ادعا می کند که اثر توسط ژنرال John W. نیکلسون جونیور سابق فرمانده ارشد ایالات متحده در افغانستان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و مفهوم. “من نمی بپرسید نیکلسون که در مورد او گفت:” قبل گفت که ژنرال “ندارد موفقیت بزرگ” در فرمان او که در سال 2018 به پایان رسید.

آقای ترامپ همچنین پیشنهاد کرد به Axios که روسیه ارائه سلاح به طالبان به نوعی قابل فهم گیری برای ایالات متحده در حمایت از جنگجویان مخالف اشغال شوروی از افغانستان در طول 1980s.

“ما عرضه سلاح های زمانی که آنها در مبارزه با روسیه هم” آقای ترامپ گفت.

برخی ارشد دموکرات کنگره گفت: آنها معتقد بودند که افسران آمریکایی که در حال صحبت در مورد این موضوع مانند ژنرال Kenneth F. مکنزی جونیور سر از نظامی فرماندهی مرکزی و ژنرال Mark A. Milley رئیس ستاد مشترک ارتش شد مصرف آن را به طور جدی. اما قانونگذاران گفت که آنها تا به حال بسیار کمتر ایمان به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از بالا غیر نظامی امنیت ملی دستیاران.

“من نمی باید اعتماد به نفس است که تیم امنیت ملی حکم بزرگ در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متعهد به رسیدن به پایین از این و در برخورد با آن گفت:” نماینده آدام اسمیت واشنگتن دموکرات که ریاست کمیته نیروهای مسلح مجلس.

در مورد فضل گزارش توسط سناتور کریستوفر S. Murphy, دموکرات از کنتیکت در جولای 22 کمیته روابط خارجی مجلس سنا شنوایی, Stephen E. Biegun معاون وزیر امور خارجه هشدار داد که او تا به حال برای جلوگیری از بحث در مورد اطلاعات طبقه بندی شده ، اما او اصرار داشت که مقامات دولت اقدام خواهد بود اگر حتی یک پیشنهاد است که روسیه در قرار دادن نعمت در آمریکا خدمات اعضا.

“هر پیشنهادی که فدراسیون روسیه و یا هر بخشی از دولت روسیه است شاغل در ارائه منابع به جنگجویان از کشورهای دیگر برای حمله به سربازان آمریکایی خواهد شد,” او گفت: “عواقب بسیار شدید.”

قابل توجه آقای Biegun اضافه شده است که هر گونه “پیشنهاد” می “بود که موضوع مکالمه بین بسیار مقامات ارشد در هر دو دولت در هیچ شرایط نامشخص.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای پوتین را به شدت شخصی خود را در دیپلماسی پس از نتیجه گیری در سال 2019 از روسیه بررسی توسط مشاور ویژه, Robert S. مولر سوم. در همان زمان گسترده تر روابط دیپلماتیک بین واشنگتن و مسکو باید باقی مانده خصمانه و مقامات اطلاعاتی روسیه را متهم ادامه داد: در انتخابات دخالت و توطئه های نرم.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای پوتین صحبت کرده و هشت بار در این سال با توجه به کرملین لیست گروههای دیپلماتیک فعالیت — دو بار به عنوان بسیاری از بار به عنوان آنها صحبت می کرد و در همه 2019.

چند تن از کسانی که خواستار درگیر آقای تهمت تلاش های این بهار را به نفع روسیه و عربستان حمایت برای افزایش جهانی قیمت نفت است. اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده علاقه زیادی به جدید پیمان کنترل تسلیحات با روسیه که کلاه چین زرادخانه هسته ای. آقای ترامپ گفت: خود را به تماس های اخیر بود “به بحث در مورد منع گسترش هسته ای” که او به نام “یک مسئله بسیار بزرگتر از گرمایش جهانی است.”

در طول یک مکالمه در ژوئن 1, آقای ترامپ دعوت آقای پوتین برای پیوستن به جمع گروه 7 رهبران که آقای ترامپ امیدوار به تشکیل جلسه در ماه سپتامبر. روسیه اخراج شد از آنچه شد و سپس گروه 8 پس از الحاق کریمه در سال 2014. رهبران از کشورهای دیگر در این گروه باید گفت که مسکو هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورده رسمی readmittance که آقای ترامپ پیشنهاد.

هلن کوپر و توماس گیبونز-نف کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de