مغلوب ساختن پیشی جستن اعزام کامل ممکن است از اجرای قانون فدرال به سرکوب تظاهرات

واشنگتن — رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و نذر به “تسلط” تظاهرکنندگان در اعتراض به خشونت پلیس به بسیج کامل ممکن است از اجرای قانون فدرال از مرز سازمان و اداره مبارزه با مواد مخدر به F. B. I. نجات گروگان, تیم, کار در کنار اجرای قانون محلی نظامی پلیس و گارد ملی.

فوق العاده استقرار رسیده اند خیابان های سن دیگو بوفالو و لاس وگاس.

اما جایی است که نشان می دهد از زور به عنوان قوی به عنوان در واشنگتن که در آن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال نشان دادن خود ممکن است با جاری شدن سیل در شهرستان, مرکز شهر, با عوامل از F. B. I., اداره زندانهای ایالات متحده مارشال اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره تحقیقات امنیت داخلی گمرک و حفاظت مرزی و وزارت دفاع تبدیل این کشور به شدت مسلح فدرال قلعه. حتی حمل و نقل اداره امنیت افسران نامیده شده است از این فرودگاه برای کمک به محافظت از اموال فدرال در “ملی پایتخت منطقه است.”

“D. H. S. و شرکای آن را نمی خواهد اجازه می دهد آنارشیست disrupters و اپورتونيست برای بهره برداری از جریان ناآرامی های مدنی به غارت و نابود کردن جوامع ما” گفت: چاد گرگ سرپرست وزیر وزارت امنیت داخلی. “در حالی که گروه جهات هر آمریکایی حق اعتراض مسالمت آمیز و خشونت و ناآرامی های مدنی تحمل نخواهد شد. ما کنترل اوضاع و حفاظت از مردم آمریکا و میهن به هر قیمتی.”

در تمام نزدیک به یک دوجین سازمان های فدرال و اجزای پیوسته اند در آقای تهمت تلاش برای سرکوب تظاهرات تحریک با کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس و ظاهرا برای پایان دادن به شورش و غارت و تعیین اینکه آیا آنارشیست ها و دیگر گروه های تندرو نفوذ کرده بود تظاهرات.

اما مقامات محلی می گویند فدرال پاسخ به فراتر از قابل قبول verging در درد نمیخورد. شهردار منطقه کلمبیا نام آن را “شرم آور است.” ویرجینیا شهرستان کشیده افسران خود را از واشنگتن به جای استقرار در کنار ماموران فدرال. فرماندار ایلینوی گفت: فدرال حضور داشتند در واقع تضعیف تلاش ها برای بازگرداندن نظم و قانون در حالی که تگزاس گفت: آن نیاز به هیچ کمک از ارتش ایالات متحده.

بدون در نظر گرفتن دادستان کل William P. بر وعده داده شده به استقرار “حتی بیشتر منابع اجرای قانون” در واشنگتن در روز سه شنبه شب.

“من نمی تواند به یاد داشته باشید آخرین باری که این تعداد از سازمان های فدرال آورده بودند با هم به امتحان و مقابله با تعداد زیادی از تظاهر کنندگان گفت:” چاک Wexler مدیر اجرایی پلیس اجرایی پژوهش انجمن, پلیس, تحقیقات و سیاست های سازمان است. او گفت: عجله متعدد نیروهای فدرال را به این شهر می تواند یک دستور العمل برای “هرج و مرج است.”

تنش شواهد بیشتری از یک شکاف است که باز بین دولت فدرال و دولت های محلی — برای اولین بار بیش از همه گیر و در حال حاضر بیش از چگونه برای پاسخ به اعتراضات موجب موجی از کشتار مردم سیاه و سفید. نه طرف هماهنگ است به وضوح با دیگر, و نه بوده است مایل به گرفتن مسئولیت برای برخی از زشت ترین قسمت بین معترضان و افسران.

در حالی که شهرداران و فرمانداران ابراز همدردی برای, تظاهرات, وزارت امنیت داخلی و F. B. I. باید نظارت اعتراضات داخلی برای فعالیت های تروریستی. گروه گفت: در یک نشریه به سازمان های اجرای قانون است که شبه نظامیان افراط گرایان و آنارشیست ها می تواند با استفاده از این تظاهرات به علت خشونت و ضرب وشتم به گفته یک مقام رسمی در اختیار داشتن سند که خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت در این یادداشت.

وزارت دادگستری گفت که این امر استقرار تمام نیروهای خود را از جمله نجات گروگان تیم و شورش جوخه و آن داده بود و عوامل در اداره مبارزه با مواد مخدر قدرت را بازداشت.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

گمرک و حفاظت از مرزها گفت: مامورین به دستگیری قدرت از جمله کسانی که در نخبگان تاکتیکی تیم که در حال آماده شدن برای اعزام به شهرها و ایالات متحده.

یک شب جمعه پس از معترضان مخدوش وزارت خزانه داری ساختمان و بخشی از سنت جان کلیسا تا به حال گرفتار در آتش مقامات دولت تصمیم گرفت از آن ضروری است برای روشن شدن لافایت مربع و گسترش میزان خاک در نزدیکی کاخ سفید که کنترل شده بود توسط افسران.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 1m پیش

  • معترضان مسالمت آمیز به مبارزه طلبیده حکومت اما حداقل ضرب وشتم گزارش شد یک شبه.
  • مبارزه با نیروهای مستقر هستند به پایتخت کشور قرار می گیرد و در حالت آماده به کار.
  • این بار خبرنگاران بر روی زمین است. در اینجا چیزی است که آنها در حال دیدن.

“رئیس جمهور تهمت به کارگردانی دادستان کل Barr منجر به اجرای قانون فدرال تلاش برای کمک به احیای نظم به منطقه کلمبیا” Kerri Kupec, یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: در روز دوشنبه.

برای حفظ کنترل از اعتراض پلیس محلی به طور معمول در استخدام خطوط از افسران جدا جمعیت و تشویق ماموران لباس شخصی به استفاده از اختیار به د-تشدید برخورد با تنش جمعیت اجرای قانون ، اما در آقای تهمت عجله به تسلط بیش از این تظاهرات پلیس محلی در دوشنبه شب ملحق شدند توسط مقامات فدرال که ملبس بالستیک دنده و انجام ضد شورش با سپر. نظامی, هلیکوپتر, پرواز سربار.

به درخواست وزارت دادگستری گمرک و حفاظت مرزی اعزام مرز عوامل و تاکتیکی افسران به شهرستانها در سراسر کشور برای کمک به پلیس محلی با تظاهرات. مرز آژانس های هوایی و دریایی عملیات شعبه که با استفاده از هواپیما و هواپیماهای بدون سرنشین کارگردانی شد به ارائه نظارت تظاهرات از جمله تظاهرات در دیترویت.

علامت گذاری مورگان اقدام کمیسر گمرک و حفاظت از مرزها گفت: در یک توییت در روز سه شنبه که این هواپیما متخصصان استفاده شد در بوفالو برای پیگیری افرادی که برخورد ماموران با یک وسیله نقلیه است.

حدود 600 میهن مقامات امنیتی مستقر شدند به واشنگتن در منطقه از جمله عوامل از مهاجرت و گمرک که در مورد انتساب از یک هشدار در مدت کوتاهی قبل از ظهر گفتن آنها را به آماده شدن برای کمک به پلیس محلی.

آژانس مسئول دستگیری و اخراج مهاجران مستند نشده اعزام “تیم های تخصصی” به شهرهای بزرگ برای کمک به قرارداد ماموران امنیتی فدرال خدمات حفاظتی دیگر امنیت داخلی آژانس امنیت در ساختمان های فدرال.

سرویس مخفی نیز کارگردانی برای تقویت محافظ شیفت از ماموران لباس شخصی در کاخ سفید است.

اما مسائل مربوط به ارتباطات بین مقامات ایالتی و فدرال به نظر می رسید به سرعت به عنوان هر یک از استقرار. واشنگتن شهردار موریل E. Bowser خود آموخته از همسایه رهبران محلی که گارد ملی حمایت رهبری شد برای واشنگتن و او مقاومت کرده است.

ساعت پس از معترضان در میدان لافایت شدند اسپری فلفل و منفجر توسط مقامات فدرال مسلح ضد شورش با سپر آرلینگتون کانتی هیئت مدیره در حومه شمال ویرجینیا دستور داد آن نیروی انتظامی — که تا به حال شده است برای کمک به گشت تظاهرات در واشنگتن به بازگشت و گفت متقابل آنها کمک توافق شده بود “،”

زمانی که چند آژانس های فدرال در حال عجله برای کمک به اجرای قانون محلی “شما می توانید هرج و مرج” آقای Wexler گفت. هر یک از آژانس های مختلف استفاده از زور و سیاست های مختلف د-تشدید آموزش.

یوجین o’donnell, استاد John Jay College of عدالت کیفری به توافق رسیدند. “آن را مانند ارسال از آتش نشانان برای پلیس تماس بگیرید,” او گفت:. “بسیاری از آنها محققان هستند. آنها نه شهری خیابان پلیس.”

روز دوشنبه فیلم اسیر ایالات متحده پارک افسران پلیس ضد شورش ارائه چند ضربه به اخبار دوربین خدمه در لافایت مربع است. مقامات فدرال نشان داده شد هل دادن تظاهرکنندگان به راه را برای آقای تهمت عکس فرصت را در مقابل سنت جان.

برای چند ساعت بعد از اعتراض باقی مانده تا حد زیادی آمیز به عنوان پلیس محلی اجازه داد که تظاهر کنندگان به مارس از طریق خیابان. تیم از F. B. I. و D. E. A. صف طرف خیابان. اما در مدت کوتاهی قبل از 10 شب هلیکوپتر نظامی کاهش به سطح پشت بام در محله چینی ها در منطقه واشنگتن است. در حدود همان زمان برخی از مغازه ها در هم شکسته شد توسط معترضان.

هلیکوپتر فرستاده gusts از گرد و غبار به هوا باعث یک درخت به تقسیم و نزدیک به آمار تماشاگران. تظاهرکنندگان فرار یک زن و شوهر از بلوک های که در آن آنها ملاقات با مقامات که شروع به بازی شیر یا خط آنچه به نظر می رسد دود قوطی.

جامعه “پلیس خواهم به بیرون رفتن با یک رویکرد نرم” آقای Wexler گفت.

“آنها فصل به طور منظم ، آنها قرار نیست در دنده سنگین شورش دنده. آنها را نگه دارید که در رزرو” او ادامه داد. “آنچه را که آنها به رسمیت شناخته شده است و اگر شما را از افراد ضد شورش برای شروع با, شما در واقع ارسال این پیام است.”

که پیام او گفته است: “ما انتظار داریم مشکل و یا ما به شما اعتماد ندارند.”

که رویکرد فدرال مأموران اجرای قانون که در محاصره ده ها تن از معترضان اواخر روز شنبه در خیابان های مسکونی و اخراج مواد شیمیایی در آنها لحظه ای که عکس گرفته شده و به اشتراک گذاشته شده توسط ساکنان است. یک غریبه که شنیده ام گریه می کند خود را برای کمک به آنها اجازه پناهگاه در خانه خود را تا زمانی که در این شهر مقررات منع رفت و آمد برداشته در حالی که اجرای قانون در خارج از منتظر به دستگیری آنها.

به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای Barr های خشن شب یک موفقیت بود.

آقای Barr به نام پنج شنبه شب “یک شب آرام در منطقه کلمبیا.”

نماینده Bennie Thompson, حزب دموکرات می سی سی پی و رئیس خانه امنیت داخلی کمیته با ارسال نامه ای به مدیر سرویس مخفی جیمز موری انتقاد از آژانس برای استفاده از آنچه او به عنوان گاز اشک آور.

“من نوشتن را به شما حیرت زده آشفته و خشمگین در نزد مقامات فدرال اشک کشتار با گاز مسالمت آمیز معترضان در پارک لافایت در خارج از کاخ سفید شب گذشته به منظور روشن شدن راه را برای رئیس جمهور به راه رفتن در طول و نگه دارید و یک کتاب مقدس در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی” آقای تامپسون نوشت. “این شرم آور است.”

وقتی پرسیده شد که تصمیم به استفاده از گلوله های لاستیکی و مواد شیمیایی برای پاک کردن روحانیت از اعضای پاسیو سنت جان و مسالمت آمیز معترضان از پارک تمام آژانس های فدرال تماس کاهش یافته است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>