مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار دستگیری و دراز مدت زندان برای اراذل و اوباش که مرد ضرب و شتم برای دفاع از دالاس فروشگاه


مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار دستگیری و طولانی مدت زندان برای اراذل و اوباش که سنگ پرانی و ضرب و شتم یک مرد برای دفاع از دالاس فروشگاه

  • اتهام صاحب کسب و کار دیده می شد عجله در مردم با شمشیر شنبه شب
  • در عرض چند ثانیه اراذل و اوباش بزرگ فرود آمد بر او و ضرب و شتم او ناخودآگاه
  • دلخراش فیلم خود را نشان می دهد مچاله شدن بدن و خونریزی پس از حمله
  • آن را به عنوان شورش صورت گرفت در حداقل 11 متحده بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس روز دوشنبه در مینه سوتا
  • هشدار گرافیک محتوا:

رئیس جمهور تهمت خواستار دستگیری و طولانی مدت زندان برای افرادی که فیلم برداری شد ضرب و شتم یک مرد که گفته شده است در تلاش برای جلوگیری از غارتگران از حمله به یک نوار در مرکز شهر دالاس در شب شنبه.

رئیس جمهور روز یکشنبه در توییتی در پاسخ به تصویری از این حادثه نوشته: “بنابراین وحشتناک! که در آن دستگیری و طولانی مدت زندان?’

تظاهر کنندگان شب گذشته دیده می شد در تصویری پرتاب سنگ در یک صاحب کسب و کار بود که به اتهام تلاش برای دفاع از خود فروشگاه با شمشیر از او به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم ناخودآگاه در دالاس.

قربانی با ثبات بود, به گفته پلیس بعد از این مرد دیده می شد سقوط بیش از, در خیابان با خون ریختن از gashes بر روی سر خود را در پارک پیروزی منطقه از شهرستان.

فیلم نشان می دهد که به گفته صاحب فروشگاه دارای حق اعمال یک تیغه بلند و با عجله به سمت چند تظاهر. در عرض چند ثانیه یک furious اوباش فرود در مرد پرتاب سنگ در او لگد زدن به او را در سر و ضرب و شتم صورت خود را با اسکیت و مشت.

پلیس دالاس گفت: این مرد گرفته شده بود دست به اسلحه در برابر این افراد به گفته محافظت از محله خود را از معترضان.’

The alleged business owner's body lies twisted in the street as blood pours from gashes on his head after rioters attacked him in Dallas last night

ادعایی صاحب کسب و کار بدن نهفته است پیچیده در خیابان به خون هرچه از gashes بر روی سر خود را پس از تظاهر کنندگان حمله کردند و او را در دالاس شب گذشته

A furious mob descends on the man, hurling rocks at him, kicking him in the head and beating his face with skateboards and fists

خشمگین و اوباش فرود در مرد پرتاب سنگ در او لگد زدن به او را در سر و ضرب و شتم صورت خود را با اسکیت و مشت

The alleged business owner is seen holding a long blade as he rushes toward one man Saturday night just moments before the mob takes him down

ادعایی صاحب کسب و کار دیده می شود برگزاری یک تیغه بلند به عنوان او سراسیمه به سمت یک مرد شنبه شب چند لحظه قبل از اراذل و اوباش او را طول می کشد پایین

President trump on Sunday demanded 'arrests and long term jail sentences' for the people beating up the man

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه خواستار دستگیری و طولانی مدت زندان برای مردم, ضرب و شتم مرد

در فیلم گرفته شده توسط الیاس Schaffer از فروغ تلویزیون قربانی بسیار به سرعت در حال بیهوش در وحشی ضرب و شتم. چند تن از شاهدان از جمله فیلمبرداری – عجله برای کمک به ،

یکی سر فریاد: “به نوبه خود به او بیش از,’ در حالی که یکی دیگر از هشدار ” آیا او را لمس کرد.’

قربانی بدن لت و پار با شلاق و لگد زدن اوباش اما او قادر به نشستن و بعد دیده شد برگزاری دست خود را به سر خود را قبل از گرفته شده در یک آمبولانس.

در سراسر شهر وجود داشته است 74 دستگیری توسط 10.45 ب. ظ روز شنبه در پنجمین شب از شورش در سراسر ایالات متحده بیش از کشتن جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس پس از یک افسر زانو در گردن او در مینیاپولیس.

گارد ملی فعال شد برای دفاع کاخ سفید از حمله به سرویس مخفی عوامل در زمین تلاش برای حفظ کنترل جمعیت نزولی در صندلی از دولت آمریکا.

The victim's body was mangled by the stomping and kicking of the mob, but he was able to sit up later and was seen holding his hand to his head before being taken in an ambulance.

The victim's body was mangled by the stomping and kicking of the mob, but he was able to sit up later and was seen holding his hand to his head before being taken in an ambulance.

قربانی بدن لت و پار با شلاق و لگد زدن اوباش اما او قادر به نشستن و بعد دیده شد برگزاری دست خود را به سر خود را قبل از گرفته شده در یک آمبولانس.

اپل بزرگ به آتش کشیده شد به عنوان NYPD خودرو بودند را به آتش کشیدند و غارت در حالی که تکان دهنده فیلم جدیدی از خشونت پلیس بازداشت شد.

در آتلانتا یک پلیس رنج می برد ‘به صدمات قابل توجه’ زمانی که آنها توسط یک ATV در حالی که در شیکاگو یک مرد به فرماندهی پلیس اسب و سوار کردن بر روی آن.

لس آنجلس اعزام گارد ملی برای اولین بار پس از سال 1992 شورش هنگامی که افسران پلیس که ضرب و شتم مرد سیاه رادنی کینگ راه می رفت و همه اتهامات و فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom, اعلام وضعیت اضطراری در شهرستان لا.

در مجموع از 11 ایالت و ناحیه کلمبیا به حال فعال گارد ملی توسط ساعات اولیه روز شنبه به عنوان اجرای قانون buckled تحت فشار تظاهرات.

متحده خواستار کمک گارد شامل کالیفرنیا, گرجستان, مینه سوتا, Missouri, نوادا, اوهایو, تنسی, تگزاس, یوتا و واشنگتن است.

Washington DC: The National Guard was activated to defend the White House from attack as the Secret Service agents on the ground struggled to keep control of crowds descending on the seat of the US government

واشنگتن دی سی: گارد ملی فعال شد برای دفاع کاخ سفید از حمله به سرویس مخفی عوامل در زمین تلاش برای حفظ کنترل جمعیت نزولی در صندلی از دولت آمریکا

Minneapolis: Tear gas and fireworks go off in the streets Saturday night on day five of protests over Floyd's death

مینیاپولیس: گاز اشک آور و آتش بازی رفتن در خیابان ها شنبه شب در روز پنج تظاهرات بیش از فلوید مرگ

Washington DC: The seat of the government was under threat from protesters leading to the National Guard being activated in Washington DC

واشنگتن دی سی: صندلی از دولت تحت تهدید از معترضان منجر به گارد ملی بودن فعال در واشنگتن دی سی

Washington DC: Demonstrators gesture next to a fire during a rally near the White House

واشنگتن دی سی: تظاهرکنندگان حرکت بعدی به یک آتش در طول یک تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید

در ضمن حداقل 25 شهرستانها نورد اضطراری حکومت سعی کنید را به شورش و غارت تحت کنترل از جمله سان فرانسیسکو, آتلانتا, Louisville, Los Angeles, Portland, کلمبیا, کارولینای جنوبی, سینسیناتی کلیولند و سیاتل.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و قرار دادن ارتش در اطلاعیه برای اعزام به خیابان ها در عرض چهار ساعت پنجره – اولین بار این کار را انجام داده اند و تقریبا در 20 سال در طول سال 1992 لا شورش بر ضرب و شتم از رادنی کینگ توسط پلیس.

مینه سوتا – که در آن فلوید درگذشت – متحمل شده است فشار از اعتراضات آغاز شد که وجود سهشنبه قبل از فانینگ در سراسر کشور است.

شورش شد و هنوز هم در رفتن در ساعات اولیه روز شنبه با مینیاپولیس اداره پلیس گزارش یک گروه از معترضان در پا و در وسایل نقلیه پرتاب موشک از برخی از مرتب کردن بر اساس در پلیس.

مینه سوتا, Dept of اصلاحات کمیسر پل Schnell اعلام کرد اوایل یکشنبه وجود داشته است ‘ده’ از دستگیری از طریق شب اما هیچ ‘اساسی’ صدمات.

Chicago: A Chicago police vehicle is set on fire during violent protests and bricks are hurled at it

شیکاگو: یک پلیس شیکاگو خودرو به آتش کشیده شده در طول تظاهرات خشونت و آجر پرتاب در آن

New York: A New York City Police Department vehicle burns after being set alight by protesters

نیویورک: نیویورک شهرستان, اداره پلیس خودرو برنز پس از شعله ور مجموعه توسط معترضان

مینه سوتا گارد ملی اعلام کرد در حدود 10.30 pm ارسال 10,800 نیروهای نظامی به مقابله با تظاهرات شنبه شب به عنوان درخواست برای مردم به رعایت حکومت سقوط کرد و در گوش کر.

مینه سوتا گارد ملی گفت: در توییتر آن را در حال حاضر به بیش از 4100 شهروند-سربازان و سربازان در حال حاضر در شهرهای دوقلو از مینیاپولیس و سنت پل و ramping آن را به متناوب 10,800.

وجود دارد فقط 700 وظیفه در روز جمعه.

دولت افسران پلیس دیده می شد در خود توده ها در اطراف پنجم پلیس حوزه شنبه شب پس از مقامات اصرار داشت که این شهرستان می توان تحت کنترل در آورد پس از چهار شب از تخریب گسترده از جمله مشکوک غارتگر کشته کسب و کار که به زمین سوخته و افسران پلیس مجبور به فرار برای زندگی خود را زمانی که یک پلیس حوزه بود یورش بردند و به آتش کشیدند.

این شهر پر از دود شنبه به معترضان اجازه خاموش کردن آتش بازی و آتش زدند.

Washington DC:A protester holds up a sign saying 'Stop killing us' as a pack of military police are sen in the background

واشنگتن دی سی:یک معترض نگه می دارد تا نشانه ای گفت: “توقف کشتار و آمریکا به عنوان یک بسته از پلیس نظامی هستند sen در پس زمینه

New York: A vehicle burns near New York's Union Square Saturday night

نیویورک: یک خودرو سوختگی در نزدیکی نیویورک اتحادیه مربع شنبه شب

صدها نفر از معترضان جمع شده بودند خارج پنجم حوزه و بیرون رانده شدند توسط دولت و پلیس با استفاده از گاز اشک آور و شلیک گلوله های لاستیکی.

فیلم نشان داد که معترضان در حال عقب نشینی در حالی که افسران خود را افزایش دایره در اطراف مجاورت – دفاع از ایستگاه پلیس برای ترس از آن خواهد شد با هجوم و به آتش کشیدند مانند سوم حوزه شد و پنج شنبه.

مردم راهپیمایی از مینیاپولیس به St. Paul شد و همچنین ملاقات با گاز اشک آور از افسران متوقف کردن آنها را در آهنگ های خود را و ارسال توده های مردم در حال فرار از قوی شیمیایی.

این می آید به عنوان فرماندار Tim Walz هشدار داده است که یک تجدید سنبله در coronavirus موارد می تواند ضربه ساکنان به عنوان تظاهرات دیده می شود هزاران نفر را به خیابان ها در حالی که او اعتراف کرد که دولت را زندان نمی تواند شامل تعداد زیادی از مردم که به زندان برده شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>