مغلوب ساختن پیشی جستن Death Clock به دنبال آوردن ‘پاسخگویی برای بی پروا رهبری’دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم شده است که شخصا باعث مرگ و میر ناشی از 40,000 آمریکایی ها خود را از طریق “بی پروا” دست زدن به Covid-19 همه گیر در یک وب سایت جدید راه اندازی شد در روز چهارشنبه تحت تحریک آمیز عنوان تهمت Death Clock.

وب سایت ایجاد شده توسط independent film-maker Eugene Jarecki است آگاهانه اکو از ساعت بدهی ملی است که از سال 1989 شده و در حال اجرا نمره در نزدیکی میدان تایمز منهتن در کل ما قرض گرفتن. مغلوب ساختن پیشی جستن Death Clock گسترش این ایده به طور چشمگیری با ارائه یک ردیاب اندازه گیری دلار نیست اما در زندگی گفته از دست رفته توسط خود رئیس جمهور اقدامات بی منطق.

“من به دنبال پاسخگویی به صورت بی پروا رهبری” Jarecki گفت: نگهبان. “ما باید به دقت جدا شده که فقط بخشی از ما تلفات که در آن یکی می توانید ببینید یک خط خاص بین رئیس جمهور تصمیمات و اقدامات و از دست دادن زندگی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن Death Clock فراهم می کند یک طاس شمارش از زندگی است که در آن ادعا شد دلیلی از دست داده و به Covid-19 کنه که به سمت بالا در زمان واقعی است. در زمان گزارش این مقاله آن بود در 39,435 — تخمگذار مسئولیت تقریبا 40,000 زندگی آمریکایی در کاخ سفید ،

این رقم در نوبه خود مبتنی بر معتبر چوب خط حساب کردن در حال اجرا از کل مرگ و میر ناشی از Covid-19 گردآوری شده توسط Covid پیگیری پروژه. از آن روزانه به عنوان خوانده شده-از coronavirus مرگ و میر Jarecki را در تیم ایجاد کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن Death Clock طریق یک محاسبه ساده ریاضی از 60 درصد از مجموع مرگ و میر ناشی از این بیماری در ایالات متحده است.

60% نسبت به مرگ ساعت کشیده شد از یک مطالعه توسط دو برجسته اپیدیولوژی بریتا Jewell از امپریال کالج لندن و نیکلاس Jewell, یک استاد آمار زیستی در دانشگاه برکلی است. نوشتن در نیویورک تایمز در مارس آنها فرض این نظریه که اگر تهمت معرفی کرده بود کاخ سفید اجتماعی فاصله دستورالعمل نیست در 16 مارس اما یک هفته زودتر در 9 مارس 60 ٪ کاهش در انتظار نهایی تعداد مرگ می تواند منجر به داده نمایی گسترش ویروس.

که فرمول اجرا می شود خطر ابتلا به آمدن در سراسر به عنوان تقلیل و با انگیزه سیاسی توسط animus. اما Jarecki که کار قبلی در فیلم با تمرکز بر موارد نقض حقوق بشر در زندگی اجتماعی اصرار دارد که ساعت خود تاسیس شده است بر معتبر علمی تفکر از بالا کارشناسان بهداشت عمومی و اپيدميولوژيستها و آن است که حزب محافظه کار در آن برآورد.

“من معتقدم که ما نیاز به یک ملی اندازه گیری هزینه بی توجهی رئیس جمهور همه گیر پاسخ” Jarecki گفت. “او توصیه شده بود که چندین بار توسط سرویس های اطلاعاتی و خود کارشناسان بهداشت عمومی از اهمیت این بیماری همه گیر و نیاز به کاهش اکشن و در عین حال کسانی که هشدارهای بودند عمل نکرده.”

حتی دکتر Anthony Fauci, پیشرو متخصص بیماری های عفونی در آمریکا شده است که مرکزی به فدرال Covid-19 پاسخ علنا با اشاره به هزینه در آمریکا زندگی می کند از عدم قفل کردن در اوایل. “اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند زندگی را نجات داد” او با سی ان ان گفت.

Jarecki در حال حاضر فکر کردن در مورد به شکل فیزیکی به خود را مغلوب ساختن پیشی جستن Death Clock زیر نمونه ای از ساعت بدهی ملی. او گفت: نگهبان است که به عنوان او در حال توسعه ایده خود و همکاران و او را تشویق به ایجاد یک فیزیکی واقعی ردیاب است که ممکن است قرار داده شده در کامل مشخصات عمومی در نیویورک و دیگر شهرهای بزرگ در سراسر کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به انتقاد از خود و دست زدن به همه گیر با نوسانات در گذشته است. او را متهم چندین خبرنگاران از بودن “تند و زننده” و از دستفروشی “خبر جعلی” پس از آنها سوال او در طول روزانه خود را در کاخ سفید coronavirus جلسات.

پرسید که آیا او نگران چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است در پاسخ به اینکه به طور مستقیم متهم به ایجاد ده ها هزار نفر از مرگ و میر Jarecki پاسخ داد: “من نمی توانم فکر می کنم در مورد آن. من احساس می کنم من آن را مدیون افرادی که جانشان را از دست دادند به تقاضای پاسخگویی و مسئولیت بیشتر رهبری رفتن به جلو به طوری که آنها نمی میرند بیهوده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>