مغلوب ساختن پیشی جستن گریه های جعلی اخبار به عنوان تصویر نمایشی نارنجی قهوهای مایل به زرد خط می رود ویروسییک تصویر از یک بر باد رفته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد که نشان می دهد چشمگیر پیشانی خط قهوهای مایل به زرد خود را از طریق دمیده پشت مو بور رفته ویروسی باعث هشتگ #orangeface به روند در توییتر.

این تصویر نوشته شده بود در اواخر بعد از ظهر جمعه به یک بحران در حساب توییتر به نام کاخ سفید عکس, که توصیف خود را به عنوان حساب “کاخ سفید خبرنگار, روزنامه نگار, عکاس, شاعر و Pesco گیاهی” به نام “ویلیام ماه.”

کاخ سفید عکس توییتی سیاه-و-سفید نسخه از تصویر پس از مدت کوتاهی با عنوان: “امروز DonaldTrump شد رقص با غروب آفتاب و بادهای قوی که او راه می رفت به دفتر بیضی از دریایی یکی در جنوب چمن.. عکس های ویلیام در کاخ سفید در 7 فوریه سال 2020 است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که شناخته شده است به حساس در مورد ظاهر خود را ندارد لطفا به این تصویر و گفت: در توییتر سیاه-و-سفید نسخه در روز شنبه: “بیشتر خبر جعلی. این بود که فتوشاپیه بدیهی است اما باد قوی بود و مو به نظر می رسد خوب است ؟ هر چیزی به رفتار!”

کاخ سفید عکس
(@photowhitehouse)

realDonaldTrump بازگشت به کاخ سفید از, Charlotte, North Carolina. عکس های ویلیام ماه در جنوب چمن کاخ سفید در 7 فوریه سال 2020 pic.twitter.com/n1a1Z93LrJ

فوریه 7 سال 2020

اگر چه وجود دارد, عکس های دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان نشان دادن خطوط مایل به زرد قهوهای, کنتراست است که به عنوان نمایشی بورسی اشاره کرد – باعث سوال در مورد صحت آن. کاخ سفید عکس بعد گفت: در یک صدای جیر جیر: “این تصویر هرگز فتوشاپیه اما با استفاده از گوشی های هوشمند اپل عکس برنامه برای تنظیم رنگ تصویر.”

مردم در اینترنت نیست نگران باشید بیش از حد در مورد صحت آن – و یا مغلوب ساختن پیشی جستن احساسات صدمه دیده – در lampooning او.

یک کاربر نوشت: “لکه استیضاح هرگز شسته است.”

و یک الگوی رفتاری ویژه عنوان: “Tupperware پس از شما فروشگاه اسپاگتی در آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>