مغلوب ساختن پیشی جستن تصادفات آیووا پیش از قفقاز و مهم استیضاح رای

DES MOINES, آیووا — چهار روز قبل از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری خواهد شد رقابت در آیووا قفقاز و با سنای آمریکا بحث در واشنگتن که آیا به او را از دفتر حذف تهمت یورش برده و به Hawkeye دولت به تلاش برای ایجاد عناوین خود را.

“ما در حال رفتن به برنده بزرگ ایالت آیووا و آن خواهید بود یک تاریخی لغزش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یکشنبه شب تجمع در دریک دانشگاه.

بدون هیچ گونه عمده جمهوری خواه رقبای مغلوب ساختن پیشی جستن خود را آغاز کرد که انتخاب مجدد کمپین روز بعد از او در زمان دفتری نیست و محدود به یک تقویم اصلی. که بسیار مهم است استفاده بیش از رقبای دموکرات به دلیل تهمت به زمان بیشتری برای تمرکز بر روی کلید میدان نبرد متحده است. اما این چیزی است که در آیووا یک دولت مغلوب ساختن پیشی جستن با خیال راحت برنده نزدیک به 10 امتیاز در سال 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهر در Hawkeye دولت به نظر می رسید روشن تلاش برای تزریق خود را به گفتگو در اطراف دموکراتیک حزبی. اما تیم Murtaugh این تهمت کمپین ارتباطات مدیر اصرار تهمت ظاهر نیست در مورد دموکراتیک مسابقه.

“رئیس جمهور مخالف است به کمی counterprogramming هنگامی که آن را موجه اما منظور من این واقعیت است که جمهوری قفقاز روز دوشنبه و به همین دلیل ما به شدت درگیر همانطور که ما” Murtaugh گفت. “که هدف از این تجمع به همه اخراج کردن.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تجمع در Des Moines, آیووا, پنج شنبه شب. (اوان Vucci/AP)

مغلوب ساختن پیشی جستن است در مواجهه با یک جفت از عکس در جمهوریخواه نژاد: سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوش و سابق ایلینوی کنگره جو والش دومی از آنها ساخته شده مورد او پنج شنبه به تهمت هواداران انتظار برای ورود به این عرصه است. مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان هر دو رای گیری در تک رقمی. و البته رئیس جمهور نیز در مواجهه با حملات از نامزدهای دموکرات.

چند تا از پیشرو دموکراتیک نامزد سنسور. الیزابت وارن برنی ساندرز و ctq بودند گیر در واشنگتن خدمت به عنوان هیئت منصفه در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه. اما معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg بودند هر دو در آیووا که در آن آنها در زمان عکس در مغلوب ساختن پیشی جستن.

“تماشای آنچه اتفاق می افتد با استیضاح, تماشای آنچه اتفاق می افتد در مجلس سنا — این به شما می شود پایین” Buttigieg گفت: روز شنبه در حالی که مبارزه در ایمز (ames) در روز چهارشنبه. “این باعث می شود شما می خواهید به تماشای کارتون به جای.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مبارزات انتخاباتی پنج شنبه در واوکی, آیووا, که در آن او با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به وزارت امور خارجه به منظور جلب یک روشن کنتراست و گفت: “باور نمی کند ما تیره قهر ملت است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می بیند در توییت خود در وسط شب.”

جو بایدن در واوکی آیووا در پنج شنبه شب. (سو Ogrocki/AP)

“مردم آمریکا هستند خوب و مناسب و معقول محترم مردم و با توجه به نیم شانس, آنها, هرگز, همیشه, اجازه دهید خود را در کشور پایین می شود.” “آنها شایسته یک رئیس جمهور که به آنها می گوید حقیقت دروغ نیست پس دروغ پس از دروغ است. آنها شایسته یک رئیس جمهور چه کسی را در این کشور منافع برای اولین بار خود را به علاقه.”

Murtaugh خار حمله به رئیس جمهور.

“آن دسته از بچه ها در حال اجرا هستند در اطراف خود را در ظروف سرباز یا مسافر بزرگ اولیه و آنها در حال رفتن به می گویند آنچه آنها می گویند برای جلب توجه, و شما می دانید ما در حال اجرا بر روی رئیس جمهور رکورد” Murtaugh گفت.

به عنوان برگ برنده خود را برگزار رالی در Des Moines, سنا ادامه داد: برای ایجاد زمینه های مناسب برای یک محوری جمعه رای گیری در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا شاهد شهادت در رئیس جمهور را استیضاح محاکمه.

“این یک دوره مبارک برای ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از دادگاه که بعید است که منجر به حذف او از اتاق. “از آنجا که ما به این استیضاح lite.”

مغلوب ساختن پیشی جستن زیادی را صرف این تجمع در نظر گرفتن هدف در دموکرات ها به دنبال چهره او در انتخابات عمومی از جمله بایدن Sanders, وارن و Buttigieg نامزدها در نظرسنجی بالاترین در آیووا.

و در حالی که Murtaugh گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین استراتژی ممکن است “تغییر کمی در اطراف لبه های” بسته به اینکه چه کسی برنده دموکراتیک اولیه او پیش بینی کرد که رئیس جمهور خواهد شد و در نهایت برنده شوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرفداران که پر کالج بسکتبال ورزشگاه برای دیدن او صحبت شد و به همین ترتیب اعتماد به نفس در مورد رئیس جمهور شانس خود را در برابر پتانسیل دموکراتیک رقبا.

برنی ساندرز صحبت با خبرنگاران در مورد استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. (پاتریک Semansky/AP)

یک مرد ریشو به نام جری که کاهش یافته است را به نام خانوادگی خود به نام بایدن “قطعه ای از زباله است.”

“من فکر نمی کنم هیچ یک از آنها دشوار است. من فکر می کنم او می خواهم به ضرب و شتم همه آنها را” جری گفت دموکراتیک زمینه است.

وندی لوئیس که عینک تی شرت, پیراهن های مزین با مغلوب ساختن پیشی جستن نام و پرچم آمریکا ارائه شده مشابه حکم.

“من فکر نمی کنم هیچ کدام از آنها شانس,” او گفت: از دموکرات ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار همچنین رد استیضاح.

مایکل Kracht یک Des Moines, ساکن, گفت که او تنها به تماشای “10 دقیقه” از جلسات و دفع شد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و تحقیقات متعدد پس از مصرف ،

“من فقط آن را خاموش. من فقط خسته ام از شنیدن در مورد آن. من خسته از برخورد با آن” Kracht گفت. “این تقریبا برای سه سال رفته ایم از طریق تمام این تحقیقات و در حال حاضر این استیضاح محاکمه.”

یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن حامی دایان ماهی گفت: او مشتاق استیضاح watcher.

“من تو را دیدم بسیاری از آن به خصوص در شب. من می خواهم به تماشای آن. من فکر می کنم او بی گناه از گرفتن بروید و دموکرات ها همیشه رسیدن چیزی به او را پایین آورد” گفت: ماهی.

حتی اگر او معتقد است که استیضاح یک حزبی آزار و اذیت از رئیس جمهور و ماهی گفت: او زحمت نیست با تماشای این دلیل است که او چوب به یک محافظه کار آمریکا شبکه خبر.

“ما همیشه OAN, به طوری که آنها مانند مغلوب ساختن پیشی جستن” ماهی گفت. “آنها نه مغرضانه مانند ایستگاه دیگر می باشد.”

و ماهی شد با پوشیدن پیراهن این برنامه شامل یک تصویر از یک لوکوموتیو ساخته شده است که او روشن پیش بینی برای انتخابات:

“ما می شنویم که تهمت قطار در حال آمدن است. ما برای اولین بار در کلاس. آیووا هیچ شکی نیست که ما را به پا زدن الاغ خود.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • آیووا قفقاز: باید متنوع تر دولت رای اول ؟

  • بولتون استیضاح شهادت می تواند یک آزمون برای رئیس دادگستری رابرتز

  • در اینجا چیزی است که کاخ سفید نامه در مورد بولتون کتاب واقعا معنی

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که رای دهندگان بر این باورند بولتون بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن — و آنها می خواهند بولتون به شهادت

  • جف بزوس روی گوشی های هک: یک تهدید برای ایالات متحده دموکراسی است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>