مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار ” آغاز به دیدن برق, پیشرفت,’ اما مدل هنوز هم نشان می دهد 100,000 آمریکا مرگ و میر ناشی از ویروس

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز یکشنبه گفت که آن را “شروع به دیدن برق پیشرفت” در مبارزه به سرعت گسترش coronavirus در ایالات متحده و در سراسر جهان است.

“ما در حال شروع به دیدن برق پیشرفت” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در یک عجله به نام جلسه توجیهی کاخ سفید coronavirus نیروی کار و اضافه میکند: “کارشناسان را به من بگویید نه برای پرش به هر گونه نتیجه گیری و من نیستم.”

پنس گفت که او تا به حال صحبت از فرمانداران ایالات در سراسر کشور و که داده بود شروع به نشان می دهد که افزایش در تعداد موارد جدید COVID-19 شروع شد به سرعت. “در صورتی که نگه می دارد در صورتی که اتفاق می افتد آن را به دلیل آنچه که همه شما در حال انجام” پنس گفت: با اشاره به آمریکایی ها با رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

دکتر دبورا Birx پیشرو متخصص در بیماری های عفونی در نیروی کار گفت که نشانه های دلگرم کننده در اسپانیا و ایتالیا دو کشور ضربه سخت coronavirus بیماری همه گیر.

“همانطور که شما می توانید از افت در ایتالیا و اسپانیا — که در آن ما می بینیم در نهایت موارد جدید و مرگ و میر رو به کاهش است — آن را به ما امید از آنچه در آینده ما می تواند” Birx گفت.

رئیس جمهور تهمت گوش به عنوان دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده صحبت می کند در طول یک جلسه در روز یکشنبه. (پاتریک Semansky/AP)

همانطور که از یکشنبه شب 131,646 موارد COVID-19 و 12,641 مرگ و میر ناشی از این ویروس گزارش شده بود در اسپانیا. در ایتالیا 128,948 موارد و 15,887 مرگ و میر گزارش شده است.

ایالات متحده گزارش شده بود 335,524 تایید موارد COVID-19 یکشنبه شب دور ترین در جهان با کمتر از 10 ، 000 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

“ما امیدوار چون آخرین باری که من در اینجا بود که من قادر به می گویند که ایتالیا و اسپانیا بودند آینده خود را راس” Birx گفت.

در همان زمان Birx گفت که آخرین پیش بینی ها نشان داد هنوز هم که نزدیک به 100 ، 000 آمریکایی بودند به احتمال زیاد کشته شده توسط COVID-19.

“دکتر [آنتونی] Fauci هم یکی دیگر از به روز رسانی از دیگر modeler و این تعداد در آمد نزدیک به 100,000 شماره” Birx گفت.

رئیس جمهور تهمت اذعان کرد که هفته آینده خواهد دیدن یک جهش قابل توجهی در ایالات متحده مرگ و میر از این ویروس اما به طور کلی مسیر تشویق شد. “ما دیدن نور در انتهای تونل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “همه چیز اتفاق می افتد.”

“فردا و یا روز بعد در حال رفتن به نگاه واقعا بد” Fauci اعتراف کرد و افزود که ناسازگار با مسطح منحنی جدید عفونت تکرار مکرر خود را نقطه است که مرگ و میر دنباله های دو به دو و نیم هفته است.

در حالی که گفت که دولت او نگه داشته بود آمریکا مرگ و میر به عنوان کم که ممکن بود رئیس جمهور همچنین اذعان کرد که نهایی تلفات خواهد بود سخت به بلع.

“هفته آینده و نیم دو هفته در حال رفتن به, من فکر می کنم آنها در حال رفتن به بسیار دشوار است. در همان زمان ما را در درک آنچه که آنها را نمایندگی کند و چه این زمان نشان دهنده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا مرجع CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>