مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد مشاوران در چین فن آوری ترس

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت علنا اعتراض به تلاش ها در درون خود دولت برای محدود کردن فروش از فن آوری آمریکا به چین بیش از نگرانی های امنیت ملی اصرار در روز سه شنبه که چنین ترس یک “بهانه” است و ایالات متحده بود باز برای کسب و کار.

آقای تهمت نظرات به نظر می رسد برای نشان دادن قابل توجه واژگونی دولت او آرمان برای جلوگیری از چین و صعود به عنوان یک رهبر جهانی در فناوری و آمد مقامات دولت انتظار می رود به بحث در مورد محدودیت های سخت تر در چین در اواخر این ماه.

که جلسه برای … 28 شد و انتظار می رود عبارتند از: بحث و گفتگو در مورد اینکه آیا برای متوقف کردن فروش به چین از یک موتور هواپیما تولید شده در بخش های جنرال الکتریک با مسدود کردن آن مجوز برای صادرات فن آوری است. مقامات همچنین انتظار می رود به در نظر گرفتن قوانین جدید که بیشتر محدود کردن توانایی Huawei چینی غول مخابراتی برای دسترسی به فناوری آمریکایی از جمله نیمه هادی ها.

اما در روز سه شنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به قبل از emptively فرضا چنین حرکت می کند. دو نفر آشنا با این موضوع گفت که در اواخر ماه فوریه در جلسه برگزاری است که ایالات متحده نمی خواهد بلوک G. E. توانایی فروش موتور جت قطعات به چین است.

“ایالات متحده نمی تواند و نمی, از جمله تبدیل شدن به یک محل دشوار برای مقابله با در نظر کشورهای خارجی خرید محصولات ما از جمله برای همیشه امنیت ملی بهانه ای است که شرکت های ما خواهد بود مجبور به ترک به منظور رقابتی باقی می ماند” آقای ترامپ نوشت. “ما می خواهیم به فروش محصول و کالا به چین و کشورهای دیگر است.”

“به عنوان مثال من می خواهم از چین به خرید ما موتور جت بهترین در جهان است,” او گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر. “من را دیده اند برخی از مقررات در حال گردش از جمله کسانی که فکر توسط کنگره و آنها مسخره است.”

صحبت در آسفالته در پایگاه مشترک اندروز در مریلند آقای ترامپ اصرار داشت که از او مراقبت عمیقا در مورد امریکا, امنیت ملی, اما پیشنهاد کرد که عبارت بود که دولت بیش از حد گسترده و در هزینه از اقتصاد ایالات متحده.

“من فکر می کنم مردم بودند دور شدن با آن” آقای ترامپ گفت. “من می خواهم ما شرکت مجاز به انجام کسب و کار” او افزود: به طور خاص اشاره به تراشه سازان که شکایت در مورد از دست فروش برای Huawei یک خریدار بزرگ آمریکایی نیمه هادی ها. “چیزهایی که در حال قرار دادن بر روی میز من است که هیچ ربطی به امنیت ملی است.”

آقای ترامپ گفت: او بوده است “بسیار دشوار روی Huawei” اما او می خواست که شرکت های آمریکایی “قادر به فروش این باور نکردنی در فن آوری است.”

در مورد چهره ها آخرین ضربه به چین hawks در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و پیروزی دیگر برای میانه مشاوران مانند خزانه داری وزیر استیون Mnuchin شده است که فشار برای بیشتر اقامت پکن در میان فشار از شرکت های بزرگ امریکا است.

دولت را تلاش برای محدود کردن جریان فن آوری آمریکا به چین باعث اعتراض از شرکت ها که می گویند آن را تضعیف توانایی خود را برای رقابت در مقیاس جهانی است. شرکت های خارجی در حال حاضر اقدامات برای محدود کردن آمریکا قطعات در محصولات خود بیش از نگرانی هایی است که دسترسی به قطعات آنها نیاز می تواند قطع شود. و برخی از شرکت های آمریکایی می گویند که آنها ممکن است شروع به انجام تحقیقات بیشتر و توسعه در خارج از ایالات متحده برای جلوگیری از در حال اجرا گرفتار از دولت سختگیرانه چین قوانین.

جنرال الکتریک در پاسخ به گزارش رسانه ها در روز شنبه در مورد دولت را نقد و بررسی آن مجوز صادرات گفت: در بیانیه ای که آن را مطابق با هر گونه شرایط تحمیل شده توسط ایالات متحده اما عنوان نگرانی در مورد خطرات ناشی از خرید و فروش به چین است.

“ما به شدت محافظت و دفاع از مالکیت فکری و همکاری نزدیک با دولت ایالات متحده برای تحقق مسئولیت های ما و امنیتی مشترک و منافع اقتصادی” جنرال الکتریک در بیانیه ای گفت. “G. E. ارائه محصولات و خدمات در بازار جهانی برای چندین دهه است.”

پتانسیل ایالات متحده محدودیت های بدست چین توجه است.

Geng Shuang سخنگوی چین وزارت امور خارجه با انتقاد از ایالات متحده پیشنهاد برای توقف موتور جت تحویل در طی یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

“این خواهد افشای برخی مقامات ایالات متحده” جهل در علم و فن آوری, بی اعتنایی بازار اصل و اضطراب با توسعه چین گفت: در طول یک جلسه. “این خواهد بود یکی دیگر از مثال ایالات متحده با استفاده از طرق سیاسی به تضعیف دو جانبه همکاری تجاری و عیاشی و بیفکری ستم چین است.”

آقای تهمت شرح امنیت ملی به عنوان یک “بهانه” ای برای دخالت در تجارت بین المللی است تعجب آور با توجه به تصمیم رئيس جمهور به طور معمول پیوند اقتصادی و امنیت ملی است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است ذکر شده نیاز به حفاظت از امنیت ملی خود تصمیم به اعمال تعرفه های خارجی فلزات و به نظر قرار دادن آنها خارجی خودرو. ایالات متحده همچنین با اشاره به امنیت ملی در گسترش توانایی خود را برای جلوگیری از بین المللی ترکیب و ادغام.

تغییر در موقعیت نیز قابل توجه داده شده دولت تلاش های مداوم برای سرکوب هواوی چینی مخابراتی غول پیکر است که در یک دولت بدحساب. مقامات دولت انتظار می رود بیشتر به محدود کردن آمریکا به فروش Huawei با بستن راه گریز اجازه داده است که شرکت های فن آوری مانند اینتل و میکرون به ادامه حمل و نقل چیپس نرم افزار و دیگر محصولات Huawei. در حالی که پنتاگون در ابتدا مخالف قوانین تنگ تر ترس آن می تواند صدمه دیده است دفاع کنندگان آن در حال حاضر معکوس شده و موقعیت خود را تحت فشار از دیگر مقامات دولت.

که برگشت آمد در میان کلمات سخت تر نسبت به چین از تهمت مقامات دولت که در روزهای اخیر ابراز نگرانی رو به رشد در مورد چین تکنولوژی تسلط.

در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ در روز شنبه وزیر دفاع Mark T. Esper هزینههای چین برای سرقت تکنولوژی و سپس توسعه آن سیستم خود را به تسلط بر بخش های مهم.

“Huawei و 5G هستند امروز کودک پوستر برای این نابکار فعالیت” آقای Esper گفت.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo در زمان انتقاد از چین یک گام بیشتر در این کنفرانس با اشاره به چینی دولت حمایت از شرکت های فن آوری به عنوان “اسب تروا برای هوش است.”

آن را به نظر می رسد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شدند. ریچارد Grenell آمریکا سفیر ایران در آلمان گفت: در توییتر در روز یکشنبه که رئیس جمهور تا به حال فقط نام او را از یک نیروی هوایی و از او خواست روشن است که “هر ملتی که بخواهد به استفاده از غیرقابل اعتماد 5G فروشنده را به خطر اندازد توانایی ما برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و اطلاعات در بالاترین سطح است.”

اما آقای Mnuchin — نزدیک محرم از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها هشدار داد در برابر دنبال اقدامات سخت گیرانه است که سرکوب کسب و کار و مهار اقتصاد ایالات متحده در طول یک سال انتخابات — به نظر میرسد که تحت تاثیر تصمیم رئيس جمهور.

وزارت خزانه داری تا به حال هیچ نظر.

در روز سه شنبه گروه های کسب و کار تشویق تغییر در تن است که به طور ناگهانی آمد و در زمان برخی از تعجب.

“ما تحسین رئیس جمهور تهمت توييتها حمایت از شرکت های ایالات متحده که قادر به فروش محصولات خود را به چین و مخالفت با پیشنهاد مقررات که بیش از حد محدود است که توانایی” جان Neuffer رئیس جمهور و رئیس اجرایی از انجمن صنعت نیمه هادی در بیانیه ای گفت:. “همانطور که ما بحث را با دولت, خرید و فروش nonsensitive تجاری محصولات خود را به چین درایو نیمه هادی تحقیق و نوآوری بسیار مهم است که به آمریکا قدرت اقتصادی و امنیت ملی است.”

یعقوب پارکر معاون ارشد رئیس جمهور از آمریکا و چین در شورای کسب و کار گفت که این دولت بدنام بود برای دادن پیام های مخلوط در چنین سیاست هایی و که او امیدوار است که کاخ سفید را قرار دادن رسمی اطلاع رسانی است که تنگ تر قوانین مؤثر بر شرکت هایی که فروش قطعات به Huawei در حال کردن جدول.

“ما امیدواریم که این پیام این است که تضعیف توانایی شرکت ها برای سرمایه گذاری در پژوهش و توسعه شروع به طنین انداز با کسانی که در دولت” آقای پارکر گفت.

جولیان بارنز و دیوید McCabe, گزارش, کمک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im